noscript image
  • Fuengirola Los Boliches
  • San Pedro
  • Marbella Paraiso
  • Costa Unida
  • Atletico Pizarra
  • Mortadelo B
  • Tiro Pichon B
  • Tiro Pichon A
  • La Cala A
  • 26 de Febrero
  • El Palo A
  • Puerto de La Torre Los Mora
  • Puerta Blanca A
  • Marbella A
  • Torreño B
  • La Mosca B
  • Churriana A
  • Vazquez Cultural A
  • Torreño A
  • Juventud de Torremolinos A
  • Roma Luz A
  • Ronda Union Deportiva B
Group 2
Fri 22 Mar
Castejon A Castejon A
14-0
Benamocarra Benamocarra
Torreño A Torreño A
6-2
Faro de Torrox Asociacion B Faro Torrox Asoci.
La Cala B La Cala B
4-0
Rincon C Rincon C
Nerja Fundación Cueva de Ne Nerja Fundación .
0-7
La Cala A La Cala A
Sat 23 Mar
Bezmiliana Club Atlético B Bezmiliana Club A.
3-1
Benagalbon B Benagalbon B
Torremoya B Torremoya B
6-1
Almayate Almayate
Team / Points
1 Castejon A VEL 60
2 La Cala A CAL 49
3 La Cala B CAL 47
4 Torremoya B TOR 39
5 Torreño A FUT 36
6 Velez A VEL 36
7 Bezmiliana Club Atlético B BEZ 32
 
8 Benagalbon B BEN 21
9 Nerja Fundación Cueva de Ne NER 15
10 Rincon C RIN 14
11 Benamocarra BEN 8
12 Faro de Torrox Asociacion B FAR 8
13 Almayate ALM 6
Group 3
Thu 21 Mar
San Estanislao C San Estanislao C
4-9
Alhaurino C Alhaurino C
Fri 22 Mar
Campanillas B Campanillas B
5-6
Puerto de La Torre Los Mora Puerto Torre Mora
Futbol Romeral A Futbol Romeral A
6-3
Mortadelo A Mortadelo A
Torcal La Paz Torcal La Paz
0-1
Lauro A Lauro A
Sat 23 Mar
La Mosca B La Mosca B
3-3
Los Prados A Los Prados A
Sun 24 Mar
Cortijillo Bazan A Cortijillo Bazan
12:45
San Julian Atletico A Julian Atletico
Mon 25 Mar
Portada Alta Atlético A Portada Alta Atl.
18:00
Carlinda A Carlinda A
Team / Points
1 San Julian Atletico A JUL 55
2 Los Prados A PRA 50
3 Mortadelo A MOR 48
4 Lauro A LAU 34
5 Campanillas B CAM 34
6 Cortijillo Bazan A COR 33
7 Futbol Romeral A FUT 33
8 Lourdes LOU 28
 
9 La Mosca B MOS 27
10 Alhaurino C ALH 26
11 Puerto de La Torre Los Mora PUE 19
12 Carlinda A CAR 18
13 Portada Alta Atlético A POR 16
14 San Estanislao C EST 3
15 Torcal La Paz TOR 0
Group 6
Fri 22 Mar
Lauro B Lauro B
6-2
Dos Hermanas San Andres A Hermanas Andres
Atletico Pizarra Atletico Pizarra
9-1
Alhaurin de La Torre B Alhaurin Torre
Sat 23 Mar
Malaka A Malaka A
1-2
Benalmadena Benalmadena
Escuela MCF A Escuela MCF A
7-1
Conejito de Malaga A Conejito Malaga
Juventud de Torremolinos A Juventud
10:45
Tiro Pichon B Tiro Pichon B
Ronda Union Deportiva A Ronda Union Depor.
6-1
Cartama Cartama
Sun 24 Mar
Benalmadena Atletico A Benalmadena
13:45
Puerta Blanca C Puerta Blanca C
Team / Points
1 Atletico Pizarra ATL 54
2 Ronda Union Deportiva A RON 50
3 Juventud de Torremolinos A JUV 44
4 Escuela MCF A ESC 38
5 Cartama CAR 37
6 Malaka A MAL 33
7 Benalmadena BEN 31
 
8 Benalmadena Atletico A BEN 25
9 Lauro B LAU 21
10 Dos Hermanas San Andres A HER 14
11 Alhaurin de La Torre B ALH 8
12 Conejito de Malaga A CON 6
13 Puerta Blanca C PUE 1
14 Tiro Pichon B TIR 0
Group 7
Fri 22 Mar
AlbionFC/ESDE Sports B AlbionFC/ESDE
9-1
Atletico Juval A Atletico Juval A
Benalmadena Atletico B Benalmadena
17:30
26 de Febrero 26 de Febrero
Alhaurin de La Torre C Alhaurin Torre
2-5
San Felix San Felix
Ronda Union Deportiva A Ronda Union Depor.
20:00
Malaka B Malaka B
Sat 23 Mar
Ronda Union Deportiva B Ronda Union Depor.
6-4
Campanillas A Campanillas A
Sun 24 Mar
Olimpica Victoriana B Olimpica
10:00
Conejito de Malaga B Conejito Malaga
Mon 25 Mar
Lauro D Lauro D
20:15
San Estanislao B San Estanislao B
Team / Points
1 San Felix FEL 45
2 Ronda Union Deportiva A RON 40
3 AlbionFC/ESDE Sports B ALB 34
4 Alhaurin de La Torre C ALH 31
5 Campanillas A CAM 26
6 Ronda Union Deportiva B RON 22
7 Conejito de Malaga B CON 21
 
8 Atletico Juval A ATL 20
9 San Estanislao B EST 6
10 Lauro D LAU 6
11 Olimpica Victoriana B OLI 1
12 26 de Febrero FEB 0
13 Malaka B MAL 0
14 Benalmadena Atletico B BEN 0
Group 10
Fri 22 Mar
Sportcab Sportcab
1-8
Ojen Ojen
Mijas Mijas
2-4
Candor Candor
Peña Compadres A Peña Compadres A
6-4
Esteponense A Esteponense A
Atletico Marbelli Atletico Marbelli
1-11
Mijas Las Lagunas A Mijas Lagunas
Sat 23 Mar
Cala Mijas B Cala Mijas B
6-3
Nueva Andalucia A Nueva Andalucia A
Vazquez Cultural A Vazquez Cultural
3-0
Las Chapas Futbol B Chapas Futbol
Athletic Club Fuengirola A Athletic Club Fue.
12:10
Marbella B Marbella B
Sun 24 Mar
Rio San Pedro B Rio San Pedro B
10:00
Oso Oso
Team / Points
1 Mijas Las Lagunas A MIJ 60
2 Vazquez Cultural A VAZ 51
3 Rio San Pedro B PED 49
4 Las Chapas Futbol B CHA 49
5 Ojen OJE 42
6 Oso OSO 40
7 Candor CAN 34
8 Peña Compadres A PEN 30
 
9 Esteponense A EST 30
10 Athletic Club Fuengirola A ATH 26
11 Nueva Andalucia A NUE 20
12 Atletico Marbelli ATL 16
13 Cala Mijas B CAL 16
14 Sportcab SPO 11
15 Mijas MIJ 10
16 Marbella B MAR 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook