noscript image
  • Churriana
  • 26 de Febrero
  • Marbella
  • La Mosca B
  • Malaka A
  • La Mosca A
  • Tiro Pichon A
  • Union Manilva
  • Romeral B
  • Los Morales D
  • At. Estacion A
  • F. Castejon A
  • Athletic de Coin
  • Alh. Torre A
  • N. Malaga A
  • Cala Mijas A
  • C. Bazan A
  • S. Estanislao B
  • Puerto Malagueño D
  • J. Torremolinos A
  • Lauro C
  • San Andres A
Group 1
Fri 22 Mar
Torremoya A Torremoya A
1-8
Nerja Fundación Cueva de Ne Nerja Fundación .
Sat 23 Mar
F. Castejon B F. Castejon B
2-5
Rincon C Rincon C
Velez C Velez C
2-5
Faro Torrox A Faro Torrox A
Benamocarra B Benamocarra B
6-2
Velez A Velez A
Torreño B Torreño B
1-12
Nerja Fundación Cueva de Ne Nerja Fundación .
Rincon B Rincon B
8-1
Morche Rvo. Morche Rvo.
Velez A Velez A
9-2
Bezmiliana Club Atlético B Bezmiliana Club A.
Benagalbon B Benagalbon B
1-4
La Cala C La Cala C
Team / Points
1 Nerja Fundación Cueva de Ne NER 66
2 Rincon B RIN 56
3 Faro Torrox A ASO 52
4 La Cala C CAL 51
5 Torremoya A TOR 44
6 Velez A VEL 43
7 Velez A VEL 42
8 Nerja Fundación Cueva de Ne NER 41
 
9 Bezmiliana Club Atlético B BEZ 23
10 Morche Rvo. MOR 21
11 Benagalbon B BEN 19
12 Velez C VFC 17
13 Benamocarra B BEN 15
14 Rincon C RIN 13
15 Torreño B FUT 6
16 F. Castejon B VEL 4
Group 2
Fri 22 Mar
Torreño A Torreño A
1-3
Benamocarra Benamocarra
Rincon A Rincon A
7-2
Benagalbon Benagalbon
Rincon D Rincon D
18:45
Bezmiliana Club Atlético B Bezmiliana Club A.
Nerja C Nerja C
0-14
F. Castejon A F. Castejon A
La Cala B La Cala B
6-1
F. Castejon C F. Castejon C
Sat 23 Mar
Asociacion Faro de Torrox B Asociacion Faro T.
2-1
Almayate Almayate
Velez B Velez B
5-3
Algarrobo Algarrobo
Vélez B Vélez B
2-13
La Cala A La Cala A
Team / Points
1 Velez B VEL 56
2 La Cala A CAL 53
3 Rincon A RIN 52
4 Benamocarra BEN 50
5 Torreño A FUT 39
6 Benagalbon BEN 32
7 F. Castejon C VEL 29
8 Asociacion Faro de Torrox B ASO 28
 
9 Bezmiliana Club Atlético B BEZ 25
10 La Cala B CAL 22
11 Algarrobo ALG 21
12 Almayate ALM 18
13 F. Castejon A VEL 17
14 Vélez B VEL 6
15 Rincon D RIN 0
16 Nerja C NER 0
Group 3
Fri 22 Mar
Lauro C Lauro C
3-10
C. Bazan A C. Bazan A
S. Rosalia B S. Rosalia B
12-0
Los Prados B Los Prados B
N. Malaga C N. Malaga C
7-1
Tiro Pichon B Tiro Pichon B
Sat 23 Mar
Malaka A Malaka A
11-0
Carlinda A Carlinda A
S. Estanislao A S. Estanislao A
13-1
San Julian Atletico Julian Atletico
Conejito M. A Conejito M. A
3-1
Romeral A Romeral A
Sun 24 Mar
Union Deportiva Alameda Union Deportiva A.
11:00
Alh. Torre C Alh. Torre C
Team / Points
1 Conejito M. A CON 60
2 N. Malaga C UNI 52
3 S. Estanislao A EST 48
4 Union Deportiva Alameda UNI 44
5 Tiro Pichon B TIR 41
6 Alh. Torre C ALH 39
7 Romeral A FUT 35
8 C. Bazan A COR 33
 
9 S. Rosalia B SAN 33
10 Malaka A MAL 25
11 San Julian Atletico JUL 13
12 Lauro C LAU 10
13 Los Morales D PUE 10
14 Carlinda A CAR 4
15 Los Prados B PRA 2
Group 4
Wed 20 Mar
Alhaurino C Alhaurino C
3-3
Athletic de Coin Athletic de Coin
Escuela Mcf C Escuela Mcf C
17:30
Puerto M. B Puerto M. B
Fri 22 Mar
La Mosca C La Mosca C
4-3
Guadalmar A Guadalmar A
Los Morales B Los Morales B
11-2
La Unidad Nueva Malaga D Unidad Nueva Mala.
Sat 23 Mar
Alhaurin de La Torre Alhaurin Torre
6-1
Benalmadena Atletico C Benalmadena
Malaka B Malaka B
0-10
Lauro B Lauro B
Atletico Estacion B Atletico Estacion
0-6
Puerta Blanca B Puerta Blanca B
Sun 24 Mar
O. Victoriana A O. Victoriana A
11:30
Conejito M. C Conejito M. C
Team / Points
1 Puerto M. B PUE 57
2 Alhaurino C ALH 53
3 Alhaurin de La Torre ALH 51
4 Lauro B LAU 47
5 Puerta Blanca B PUE 45
6 Athletic de Coin ATH 41
7 Benalmadena Atletico C BEN 31
8 Los Morales B PUE 28
 
9 O. Victoriana A OLI 27
10 Atletico Estacion B ATL 22
11 La Unidad Nueva Malaga D UNI 19
12 Guadalmar A GUA 18
13 Conejito M. C CON 6
14 La Mosca C MOS 3
15 Malaka B MAL 3
16 Escuela Mcf C ESC 0
Group 5
Fri 22 Mar
S. Estanislao B S. Estanislao B
9-2
Conejito M. B Conejito M. B
Lauro A Lauro A
3-7
La Mosca B La Mosca B
Mortadelo B Mortadelo B
3-2
Benalmadena Atletico B Benalmadena
Lourdes Lourdes
18:20
At. Juval B At. Juval B
Sat 23 Mar
Escuela Mcf Escuela Mcf
1-7
Albionfc/esde Sports A Albionfc/esde
Sun 24 Mar
Puerto Malagueño Ciudad Jar Puerto Malagueño
10:15
Tiro Pichon A Tiro Pichon A
Thu 28 Mar
El Palo C El Palo C
18:00
Alhaurin de La Torre E Alhaurin Torre
Team / Points
1 El Palo C PAL 52
2 La Mosca B MOS 50
3 Tiro Pichon A TIR 44
4 Albionfc/esde Sports A ALB 43
5 Puerto Malagueño Ciudad Jar PUE 37
6 Lauro A LAU 36
7 Benalmadena Atletico B BEN 28
8 San Andres B HER 18
 
9 Mortadelo B MOR 17
10 Conejito M. B CON 16
11 Alhaurin de La Torre E ALH 13
12 Escuela Mcf ESC 11
13 S. Estanislao B EST 11
14 At. Juval B ATL 10
15 Lourdes LOU 0
Group 6
Fri 22 Mar
La Mosca A La Mosca A
3-1
Alhaurino C Alhaurino C
C. Bazan B C. Bazan B
0-11
Alh. Torre A Alh. Torre A
Sat 23 Mar
P. Blanca A P. Blanca A
3-3
Escuela MCF A Escuela MCF A
El Palo B El Palo B
10-0
Campanillas B Campanillas B
N. Malaga B N. Malaga B
1-15
Churriana Churriana
Union Deportiva Alameda Union Deportiva A.
3-1
Benalmadena Atletico C Benalmadena
Sun 24 Mar
Ronda Dep. B Ronda Dep. B
10:30
Los Morales A Los Morales A
Team / Points
1 Churriana CHU 62
2 Alh. Torre A ALH 56
3 Escuela MCF A ESC 53
4 La Mosca A MOS 51
5 P. Blanca A PUE 38
6 El Palo B PAL 37
7 Los Morales A PUE 32
 
8 Ronda Dep. B RON 30
9 Alhaurino C ALH 28
10 C. Bazan B COR 19
11 Campanillas B CAM 18
12 Union Deportiva Alameda UNI 15
13 N. Malaga B UNI 7
14 Benalmadena Atletico C BEN 0
Group 7
Sat 16 Mar
O. Victoriana B O. Victoriana B
11:15
Albionfc/esde Sports B Albionfc/esde
Fri 22 Mar
Alhaurin de La Torre D Alhaurin Torre
6-2
Romeral B Romeral B
Sat 23 Mar
El Palo A El Palo A
1-5
At. Juval A At. Juval A
La Mosca UD La Mosca UD
4-7
Roma Luz Roma Luz
Arriate Setenil Arriate Setenil
18-0
Los Prados A Los Prados A
Cartama Cartama
8-5
San Estanislao C San Estanislao C
Sun 24 Mar
Puerto Malagueño D Puerto Malagueño
10:15
Campanillas B Campanillas B
Team / Points
1 At. Juval A ATL 57
2 Campanillas B CAM 54
3 Arriate Setenil ARR 47
4 El Palo A PAL 44
5 Alhaurin de La Torre D ALH 40
6 Roma Luz ROM 33
7 Romeral B FUT 32
 
8 Albionfc/esde Sports B ALB 24
9 Puerto Malagueño D PUE 21
10 Cartama CAR 16
11 La Mosca UD MOS 7
12 San Estanislao C EST 6
13 Los Prados A PRA 3
14 O. Victoriana B OLI 0
Group 9
Fri 22 Mar
Futbol Romeral C Futbol Romeral C
0-14
Mortadelo A Mortadelo A
Pizarra At. Pizarra At.
14-1
Torcal La Paz Torcal La Paz
Sat 23 Mar
San Felix San Felix
3-2
S. Rosalia A S. Rosalia A
Alora Alora
3-12
N. Malaga A N. Malaga A
Conejito de Malaga E Conejito Malaga
1-12
Lauro D Lauro D
Sun 24 Mar
P. Alta B P. Alta B
10:00
Alh. Torre B Alh. Torre B
26 de Febrero 26 de Febrero
10:30
Puerta Blanca C Puerta Blanca C
Team / Points
1 N. Malaga A UNI 64
2 San Felix FEL 58
3 Pizarra At. PIZ 51
4 S. Rosalia A SAN 47
5 Alora ALO 44
6 Mortadelo A MOR 39
7 Lauro D LAU 34
 
8 26 de Febrero FEB 30
9 P. Alta B POR 22
10 Alh. Torre B ALH 19
11 Puerta Blanca C PUE 18
12 Torcal La Paz TOR 12
13 Conejito de Malaga E CON 6
14 Futbol Romeral C FUT 3
Group 10
Fri 22 Mar
Mijas Las Lagunas B Mijas Lagunas
1-5
Candor Candor
Sat 23 Mar
Compadres A Compadres A
0-12
Vazquez Cultural A Vazquez Cultural
Benalmadena A Benalmadena A
4-1
Mijas Mijas
Las Chapas Futbol B Chapas Futbol
10:30
Marbella Marbella
Sportcab 'sc' Sportcab 'sc'
7-0
J. Torremolinos B J. Torremolinos B
Cala Mijas C Cala Mijas C
3-1
Atletico Marbelli Atletico Marbelli
Marbella Paraiso B Marbella Paraiso
3-2
San Pedro B San Pedro B
Team / Points
1 Vazquez Cultural A VAZ 61
2 Marbella MAR 54
3 Candor CAN 48
4 Sportcab 'sc' SPO 45
5 Benalmadena A BEN 41
6 San Pedro B PED 37
7 Mijas Las Lagunas B MIJ 29
8 Marbella Paraiso B MAR 29
 
9 Mijas MIJ 23
10 Las Chapas Futbol B CHA 22
11 J. Torremolinos B JUV 18
12 Fuengirola Los Boliches C FUE 16
13 Compadres A PEN 16
14 Atletico Marbelli ATL 8
15 Cala Mijas C CAL 3
Group 11
Fri 22 Mar
Marbella C Marbella C
2-1
Athletic Club Fuengirola B Athletic Club Fue.
Sat 23 Mar
Fuengirola Los Boliches B Fuengirola
1-2
Mijas Las Lagunas A Mijas Lagunas
P. Madridista Linense Madridista Linense
3-3
U. Manilva B U. Manilva B
Costa Unida B Costa Unida B
4-3
San Pedro A San Pedro A
Esteponense A Esteponense A
9-1
Mijas B Mijas B
Compadres B Compadres B
7-3
Marbella Paraiso B Marbella Paraiso
Vazquez C. B Vazquez C. B
0-6
Cala Mijas A Cala Mijas A
Team / Points
1 Cala Mijas A CAL 60
2 Marbella C MAR 54
3 Mijas Las Lagunas A MIJ 51
4 Esteponense A EST 50
5 Athletic Club Fuengirola B ATH 49
6 Fuengirola Los Boliches B FUE 35
7 U. Manilva B UNI 34
8 Vazquez C. B VAZ 27
 
9 Mijas B MIJ 27
10 Costa Unida B COS 18
11 San Pedro A PED 14
12 P. Madridista Linense PML 12
13 Compadres B PEN 12
14 C. Estepona CIU 11
15 Marbella Paraiso B MAR 0
Group 12
Fri 22 Mar
Marbella FC. B Marbella FC. B
4-8
Pablo Picaso Pablo Picaso
Sat 23 Mar
Estepona Fútbol Base CD Estepona Fútbol .
2-2
Benalmadena B Benalmadena B
Las Chapas Futbol B Chapas Futbol
8-0
J. Torremolinos A J. Torremolinos A
Candor B Candor B
0-10
Nueva Andalucia Nueva Andalucia
Cala Mijas B Cala Mijas B
2-2
Fuengirola Los Boliches A Fuengirola
Fuengirola A. B Fuengirola A. B
7-1
Union Manilva Union Manilva
Sun 24 Mar
Oso Oso
11:00
Costa Unida B Costa Unida B
Team / Points
1 Estepona Fútbol Base CD EFB 50
2 Fuengirola A. B FUE 49
3 Benalmadena B BEN 43
4 Pablo Picaso ASD 42
5 Oso OSO 41
6 Las Chapas Futbol B CHA 34
7 Marbella FC. B MFC 33
8 Union Manilva UNI 33
 
9 Nueva Andalucia NUE 26
10 Cala Mijas B CAL 20
11 Costa Unida B COS 20
12 Fuengirola Los Boliches A FUE 19
13 Marbella D MAR 15
14 J. Torremolinos A JUV 11
15 Candor B CAN 6
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook