noscript image
  • Alcázar
  • Don Bosco Cf
  • Los Califas Balompie
  • Deportivo Cordoba
  • CD Apedem
  • Colonia de Fuente Palmera
  • Apademar
  • Pozoblanco
  • Parque Cruz Conde
  • Atlético Seneca
  • Figueroa CD
  • Palomera Naranjo Cultural
  • Peñarroya Pueblonuevo
  • El Higueron
  • Villarrubia
  • Alcolea Los Angeles
  • Villaviciosa
  • Rute Calidad
  • Prieguense
  • Montemayor Atletico
  • La Ribera del Guadalquivir
  • Hinojosa
Group 1
Sat 16 Mar
Lucecor Lucecor
2-2
Rute Calidad Rute Calidad
Futbol Base Un Mar de Olivo Futbol Base Olivo
7-1
Aguilarense Atletico Aguilarense
Prieguense Prieguense
3-0
Menciano Atletico Menciano Atletico
Lucecor B Lucecor B
17:45
Calvario Priego Calvario Priego
Sun 17 Mar
Castro del Rio-Cajasol Castro Rio-Cajasol
5-1
CD Apedem CD Apedem
Almedinilla Atlético Almedinilla
3-1
Egabrense FB Egabrense FB
Team / Points
1 Prieguense PRI 54
2 Menciano Atletico MEN 48
3 Futbol Base Un Mar de Olivo FUT 34
4 Castro del Rio-Cajasol CRC 34
5 Rute Calidad RUT 31
6 Lucecor LUC 29
7 Egabrense FB FBE 28
 
8 Almedinilla Atlético ALM 27
9 Moriles MOR 19
10 Aguilarense Atletico AGU 18
11 CD Apedem APE 6
12 Lucecor B LUC 3
13 Calvario Priego CAL 0
Group 2
Sun 10 Mar
Atletico Guadalquivir Atletico
17:45
Paco Pradas CD Paco Pradas CD
Sat 16 Mar
Rud La Carlota Rud La Carlota
1-5
Almodovar del Rio Almodovar del Rio
La Victoria La Victoria
5-6
El Higueron El Higueron
de Futbol Juanin Y Diego Futbol Juanin Die.
2-3
Miralbaida Miralbaida
Sun 17 Mar
Villarrubia Villarrubia
1-3
Figueroa CD Figueroa CD
Montemayor Atletico Montemayor
7-1
Colonia de Fuente Palmera Colonia Fuente Pa.
Team / Points
1 Montemayor Atletico MON 56
2 El Higueron HIG 50
3 Miralbaida MIR 45
4 de Futbol Juanin Y Diego FUT 35
5 Almodovar del Rio ALM 26
6 Figueroa CD FIG 21
 
7 La Victoria VIC 21
8 Paco Pradas CD PAP 19
9 Villarrubia VIL 18
10 Colonia de Fuente Palmera CFP 14
11 Rud La Carlota CAR 10
12 Atletico Guadalquivir ATG 0
Group 3
Sat 16 Mar
Los Califas Balompie Califas Balompie
1-3
Peñarroya Pueblonuevo Peñarroya
Palomera Naranjo Cultural Palomera Naranjo .
3-4
Deportivo Cordoba Deportivo Cordoba
El Viso El Viso
0-2
Hinojosa Hinojosa
Don Bosco Cf Don Bosco Cf
2-1
La Ribera del Guadalquivir Ribera
Apademar Apademar
19:15
Parque Cruz Conde Parque Cruz Conde
Sun 17 Mar
Villaviciosa Villaviciosa
1-5
Pozoblanco Pozoblanco
Team / Points
1 Peñarroya Pueblonuevo PPU 57
2 Hinojosa HIN 54
3 El Viso VIS 42
4 Los Califas Balompie LCB 41
5 Pozoblanco POZ 37
6 Parque Cruz Conde PCC 29
 
7 Deportivo Cordoba DEP 19
8 Don Bosco Cf DON 16
9 La Ribera del Guadalquivir RGU 14
10 Villaviciosa VIL 10
11 Palomera Naranjo Cultural PAL 3
12 Apademar APA 0
Group 4
Sat 16 Mar
Los Califas Balompie B Califas Balompie
1-6
Ciudad Jardin CD Ciudad Jardin CD
Sun 17 Mar
Figueroa B Figueroa B
0-3
El Carpio El Carpio
Las Palmeras Las Palmeras
11:30
Alcolea Los Angeles Alcolea Angeles
Montoreño Atletico Montoreño
1-0
Alcázar Alcázar
Atlético Seneca Atlético Seneca
3-4
Villafranca Villafranca
Domcor Domcor
13:45
Paco Prada B Paco Prada B
Team / Points
1 Ciudad Jardin CD CJA 54
2 Villafranca VIL 46
3 Alcolea Los Angeles ALC 39
4 Montoreño Atletico MON 37
5 El Carpio CAR 29
6 Alcázar ALC 28
 
7 Domcor DOM 24
8 Figueroa B FIG 20
9 Atlético Seneca ASE 19
10 Paco Prada B PAC 7
11 Las Palmeras PAL 0
12 Los Califas Balompie B CAL 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook