noscript image
  • Los Frailes
  • Monitores Algeciras
  • La Salle Jerez
  • Atlético Zabal
  • Benalup
  • Taraguilla
  • Juventud Palmones
  • Estrella Portuense
  • Bahía de Algeciras
  • Algaida
  • Tiempo Libre
  • Diez Sanlucar
  • Marianistas
  • Puertorrealeña
  • Sporting Chiclana
  • Barriada de la Playa
  • Sporting Conil
  • Los Cortijillos
  • Trebujena
  • Castellar
  • Chipiona
  • Río San Pedro
Group 3
Team / Points
1 Puertorrealeña B PUE 44
2 Barriada de la Playa BAR 42
3 Trasmallo A TRA 32
4 Los Frailes LOS 29
5 Trasmallo C TRA 21
6 Estrella Portuense B EST 19
 
7 Estrella Portuense EST 18
8 Puertorrealeña D SPO 17
9 Portuense RC POR 14
10 Portuense Rvo Club Futbol B POR 1
11 Colegio Guadalete COL 0
Group 4
Team / Points
1 P. Madridista Linense PML 57
2 Taraguilla TAR 54
3 Balon Linense A BAL 52
4 Balon Linense B BAL 40
5 Guadiaro GUA 38
6 Atlético Zabal ATL 23
 
7 Olivillos'87 OLI 22
8 Montecalpe MON 20
9 Villa de Los Barrios B VIL 18
10 Castellar CAS 13
11 Andalucia La Linea AND 10
12 Villa de los Barrios C BAR 6
Group 5
Thu 07 Mar
Guzman El Bueno A Guzman El Bueno A
4-1
Cuesta del Rayo Veteranos Cuesta Rayo Veter.
Salesianos Algeciras Salesianos
3-8
Monitores Algeciras Monitores
Juventud Palmones Juventud Palmones
4-3
El Mirador El Mirador
San Garcia San Garcia
6-0
Andalucia Andalucia
Fri 08 Mar
Loluba Loluba
1-2
Algecireño Atlético Algecireño
Villa de Los Barrios A Villa Barrios
10-0
Bahía de Algeciras Bahía Algeciras
Sat 09 Mar
Guzman El Bueno B Guzman El Bueno B
6-1
Monitores Falgeciras B Monitores
Los Cortijillos Los Cortijillos
13-3
Deportivo Algeciras Deportivo
Team / Points
1 Los Cortijillos LOS 63
2 Guzman El Bueno B GUZ 61
3 Villa de Los Barrios A VIL 57
4 Monitores Algeciras MON 54
5 Juventud Palmones JUV 50
6 Guzman El Bueno A GUZ 36
7 El Mirador MIR 33
8 San Garcia GAR 32
 
9 Salesianos Algeciras SLA 30
10 Loluba LOL 26
11 Algecireño Atlético ALG 24
12 Monitores Falgeciras B MON 22
13 Cuesta del Rayo Veteranos CUE 22
14 Deportivo Algeciras DEP 16
15 Andalucia AND 7
16 Bahía de Algeciras BAH 3
Group 7
Wed 06 Mar
Trebujena Trebujena
6-3
Juventud Sanluqueña Juventud
Fri 08 Mar
Marianistas B Marianistas B
4-4
Liberacion Liberacion
Sat 09 Mar
La Jerezana A La Jerezana A
6-6
Atlético Sanluqueño Atlético
Marianistas C Marianistas C
8-3
Icovesa B Icovesa B
Divina Pastora Sanluqueña A Divina Pastora Sa.
8-3
Diez Sanlucar Diez Sanlucar
Pueblo Nuevo La Granja C Pueblo Nuevo Gran.
2-4
Chipiona Chipiona
Pueblo Nuevo La Granja D Pueblo Nuevo Gran.
1-10
San Jose Obrero C San Jose Obrero C
Rosario de Rota Rosario de Rota
4-6
Algaida Algaida
Team / Points
1 Chipiona CHI 58
2 Divina Pastora Sanluqueña A DIV 55
3 Pueblo Nuevo La Granja C PUE 50
4 San Jose Obrero C SJC 43
5 Icovesa B ICO 36
6 Marianistas C MAR 36
7 Trebujena TRE 34
8 Atlético Sanluqueño ATL 34
9 Liberacion LIB 33
 
10 Juventud Sanluqueña JUV 32
11 Algaida ALG 25
12 Diez Sanlucar DIE 24
13 Rosario de Rota ROS 19
14 Magallanes MAG 18
15 La Jerezana A JER 15
16 Marianistas B MAR 11
17 Pueblo Nuevo La Granja D PUE 9
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook