noscript image
V-League
Fri 05 Apr
Quang Nam Quang Nam
12:00
Quang Ninh Quang Ninh
Sat 06 Apr
Hai Phong Hai Phong
12:00
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
Nam Dinh Nam Dinh
12:00
Sanna Khanh Hoa Sanna Khanh Hoa
Sai Gon Sai Gon
14:00
Ho Chí Minh Ho Chí Minh
Sun 07 Apr
Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
12:00
Da Nang Da Nang
Ha Noi T T Ha Noi T T
14:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
Mon 08 Apr
Binh Duong Binh Duong
12:00
Viettel Viettel
Team / Points
1 Ho Chí Minh HCM 9
2 Ha Noi T T HAN 7
3 Song Lam Nghe An SON 7
4 Sai Gon HAN 6
5 Hai Phong HAI 6
6 Binh Duong BIN 4
7 Da Nang DAN 4
 
8 Quang Ninh QUA 4
9 Hoang Anh Gia Lai HOA 3
10 Nam Dinh NAM 3
11 Viettel VFC 3
12 Quang Nam QUA 2
13 Thanh Hoa FC THA 1
14 Sanna Khanh Hoa SAN 0
V-League 2
Fri 05 Apr
Pho Hien Pho Hien
11:00
Bình Phước Bình Phước
Sat 06 Apr
Binh Dinh Binh Dinh
10:00
Dong Thap Dong Thap
Long An Long An
11:00
Dak Lak Dak Lak
Phu Dong Phu Dong
13:00
An Giang An Giang
Sun 07 Apr
Xi Mang Tay Ninh Xi Mang Tay Ninh
10:00
Hong Linh Hà Tinh Hong Linh Tinh
CLB Bong Da Hue CLB Bong Da Hue
10:00
Can Tho Can Tho
Team / Points
1 An Giang ANG 0
2 Binh Dinh BIN 0
3 Bình Phước BIN 0
4 Can Tho CAN 0
5 CLB Bong Da Hue BDH 0
6 Dak Lak DAK 0
 
7 Dong Thap DON 0
8 Hong Linh Hà Tinh HLH 0
9 Long An LON 0
10 Pho Hien PHI 0
11 Phu Dong PDO 0
12 Xi Mang Tay Ninh TAY 0
Group 1
Sat 02 Mar
Ha Noi Sub 19 Ha Noi Sub 19
5-0
Than Quang Ninh Sub 19 Than Quang Ninh
Pho Hien Sub 19 Pho Hien Sub 19
1-2
Viettel Sub 19 Viettel Sub 19
Team / Points
1 Viettel Sub 19 VIE 16
2 Ha Noi Sub 19 TYT 15
3 Pho Hien Sub 19 PHS 11
 
4 Than Quang Ninh Sub 19 TQN 8
5 Nam Dinh Sub 19 NDS 6
Group 2
Sat 02 Mar
Thanh Hoa Sub 19 Thanh Hoa Sub 19
2-0
Hong Linh Hà Tinh Sub 19 Hong Linh Tinh
SHB Da Nang Sub 19 Nang
1-1
Hue Sub 19 Hue Sub 19
Team / Points
1 SLNA Sub 19 SLN 18
2 SHB Da Nang Sub 19 SHB 17
3 Hue Sub 19 HUE 8
 
4 Hong Linh Hà Tinh Sub 19 HLH 7
5 Thanh Hoa Sub 19 THO 7
Group 3
Sat 02 Mar
Lam Dong Sub 19 Lam Dong Sub 19
1-1
Phú Yên Sub 19 Phú Yên Sub 19
Sanatech Khanh Hoa Sub 19 Sanatech Khanh
1-7
Hoang Anh Gia Lai Sub 19 Hoang
Binh Dinh Sub 19 Binh Dinh Sub 19
3-4
Dong Nai Sub 19 Dong Nai Sub 19
Team / Points
1 Hoang Anh Gia Lai Sub 19 HAG 28
2 Phú Yên Sub 19 PYE 20
3 Lam Dong Sub 19 LDO 17
 
4 Dong Nai Sub 19 DNS 13
5 Binh Dinh Sub 19 BDI 6
6 Sanatech Khanh Hoa Sub 19 SKH 2
Group 4
Sat 02 Mar
Tay Ninh Sub 19 Tay Ninh Sub 19
0-2
Binh Duong Sub 19 Binh Duong Sub 19
Bến Tre Sub 19 Bến Tre Sub 19
3-2
Long An Sub 19 Long An Sub 19
An Giang Sub 19 An Giang Sub 19
3-2
Hồ Chí Minh Sub 19 Hồ Chí Minh
Team / Points
1 Binh Duong Sub 19 BDU 24
2 An Giang Sub 19 AGI 21
3 Hồ Chí Minh Sub 19 HCM 18
 
4 Tay Ninh Sub 19 TNS 8
5 Bến Tre Sub 19 BEN 8
6 Long An Sub 19 LON 4
br - ISO Country Code Copa do Brasil »
Wed 27 Mar
23:15
Chapecoense
23:15
Criciuma
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Wed 27 Mar
21:10
Sarmiento
21:10
All Boys
es - ISO Country Code Friendly »
Wed 27 Mar
15:45
Zenit
15:45
HJK Helsinki
Wed 27 Mar
14:30
KuPS Kuopio
14:30
AC Kajaani
Wed 27 Mar
12:00
Konyaspor
12:00
Adana Demirspor
Wed 27 Mar
17:00
Denizlispor
17:00
Goztepe
wo - ISO Country Code International Friendly »
Wed 27 Mar
00:55 Playing 9'
Estados Unidos
1 - 1
Chile
Wed 27 Mar
03:00
Paraguay
03:00
México
Wed 27 Mar
01:00
Perú
01:00
El Salvador
Wed 27 Mar
03:00
Costa Rica
03:00
Jamaica
Wed 27 Mar
01:00 Playing 5'
Honduras
0 - 0
Ecuador
Wed 27 Mar
02:30
Nicaragua
02:30
Guatemala
br - ISO Country Code Paulista A1 »
Wed 27 Mar
00:00 Playing 50'
RB Brasil
0 - 0
Santos FC
Wed 27 Mar
01:00 Playing 10'
Palmeiras
1 - 0
Novorizontino
Wed 27 Mar
23:15
Ituano
23:15
São Paulo
br - ISO Country Code Paulista A1 Group 2 »
Wed 27 Mar
20:30
Oeste
20:30
Botafogo SP
Wed 27 Mar
23:15
Ponte Preta
23:15
Bragantino
it - ISO Country Code Coppa Lega Pro »
Wed 27 Mar
20:30
AC Monza
20:30
Vicenza
Wed 27 Mar
20:30
Viterbese
20:30
Trapani
gr - ISO Country Code Football League »
Wed 27 Mar
14:00
Aittitos Spata
14:00
Karaiskakis
Wed 27 Mar
14:00
Trikala
14:00
Kerkyra
Wed 27 Mar
14:00
Apollon Larissa
14:00
Apollon Kalamarias
Wed 27 Mar
14:00
Ergotelis
14:00
Aiginiakos
Wed 27 Mar
14:00
Panachaiki
14:00
Kissamikos
Wed 27 Mar
14:00
Platanias
14:00
Sparti
Wed 27 Mar
13:00
Volos Football
13:00
Irodotos
gb - ISO Country Code Conference »
Wed 27 Mar
20:45
Harrogate Town
20:45
Salford City
it - ISO Country Code Serie D Group 1 »
Wed 27 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Wed 27 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Group 2 »
Wed 27 Mar
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Caronnese
it - ISO Country Code Serie D Group 5 »
Wed 27 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Group 7 »
Wed 27 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Wed 27 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Group 8 »
Wed 27 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Group 9 »
Wed 27 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
gt - ISO Country Code Clausura Guatemala »
Wed 27 Mar
22:30
Antigua GFC
22:30
Municipal
Wed 27 Mar
22:00
Guastatoya
22:00
Deportivo Petapa
Wed 27 Mar
19:00
Malacateco
19:00
Deportivo Sanarate
Wed 27 Mar
19:00
Siquinalá
19:00
Xelajú
za - ISO Country Code Nedbank Cup South Africa »
Wed 27 Mar
18:30
Cape Umoya United
18:30
TS Galaxy
de - ISO Country Code Regionalliga Group 5 »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Wed 27 Mar
22:05
Guadalupe
22:05
Carmelita
ma - ISO Country Code Botola Pro »
ru - ISO Country Code 2. Division Group 4 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Group 7 »
Wed 27 Mar
20:45
Kidsgrove Athletic
20:45
Mossley
de - ISO Country Code Oberliga Group 7 »
Wed 27 Mar
20:00
Idar-Oberstein
20:00
Schott Mainz
de - ISO Country Code Oberliga Group 11 »
Wed 27 Mar
19:30
Siegen
19:30
Brünninghausen
Wed 27 Mar
19:30
Schermbeck
19:30
Gievenbeck
Wed 27 Mar
19:30
Ennepetal
19:30
Westfalia Rhynern
Wed 27 Mar
19:30
Hammer SpVg
19:30
Rot Weiss Ahlen
Wed 27 Mar
19:30 Postponed
Holzwickeder
19:30
Erndtebrück
Wed 27 Mar
19:30 Postponed
Gutersloh
19:30
Sprockhövel
kr - ISO Country Code FA Cup Korea »
br - ISO Country Code Gaucho 1 »
Wed 27 Mar
23:15
São Luiz
23:15
EC São José
ua - ISO Country Code Persha Liga »
ar - ISO Country Code Primera C Metro. »
Wed 27 Mar
20:00
Arg. Quilmes
20:00
Dep. Armenio
br - ISO Country Code Pernambucano 1 »
Wed 27 Mar
23:15
Santa Cruz
23:15
Afogados
cm - ISO Country Code Elite ONE »
Wed 27 Mar
14:00
Young Sport Acade.
14:00
Eding Sport
Wed 27 Mar
15:30
APEJES Academy
15:30
Avion Academy
Wed 27 Mar
15:30
PWD Bamenda
15:30
Union Douala
Wed 27 Mar
15:30
New Star
15:30
Dragon de Yaoundé
Wed 27 Mar
15:30
Tonnerre
15:30
Cotonsport
Wed 27 Mar
15:30
Eding Sport
15:30
Les Astres
Wed 27 Mar
15:30
Feutcheu
15:30
Fortuna Mfou
Wed 27 Mar
15:30
Fovu Club
15:30
Unisport Bafang
Wed 27 Mar
15:30
Stade Renard
15:30
UMS de Loum
br - ISO Country Code Goiano 1 »
Wed 27 Mar
00:30 Playing 43'
Atlético GO
2 - 0
Anapolina

Follow BeSoccer on Facebook