noscript image
1

All leagues and competitions in Turkmenistan

Ýokary League Turkmenistan
Fri 21 Sep
Balkan FT Balkan FT
2-1
Köpetdag Aşgabat Köpetdag Aşgabat
Sat 22 Sep
Energetik  FT Energetik FT
1-0
Ahal FT Ahal FT
Aşgabat Aşgabat
1-0
Şagadam Şagadam
Wed 10 Oct
Merw Merw
0-1
Altyn Asyr Altyn Asyr
Team / Points
1 Altyn Asyr ALT 48
2 Ahal FT AHA 44
3 Şagadam AGA 33
4 Energetik  FT EFT 30
 
5 Merw MER 23
6 Aşgabat AGA 22
7 Köpetdag Aşgabat KAS 21
8 Balkan FT BFT 14
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 1 »
Sat 17 Nov
20:45
Italia
20:45
Portugal
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 2 »
Sat 17 Nov
18:00
Turkey
18:00
Sweden
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 3 »
Sat 17 Nov
20:45
Albania
20:45
Escocia
Sat 17 Nov
15:00
Serbia
15:00
Montenegro
Sat 17 Nov
20:45
Rumanía
20:45
Lithuania
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 4 »
Sat 17 Nov
18:00
Azerbaijan
18:00
Faroe Islands
Sat 17 Nov
18:00
Malta
18:00
Kosovo
br - ISO Country Code Brazilian Serie A »
Sat 17 Nov
22:00
Vitória
22:00
Atletico PR
Sat 17 Nov
22:00
Corinthians
22:00
Vasco da Gama
wo - ISO Country Code International Friendly »
Sat 17 Nov
09:50
Australia
09:50
Corea del Sur
Sat 17 Nov
01:15 finished
Chile
2 - 3
Costa Rica INFO
Sat 17 Nov
16:00
Jordan
16:00
India
Sat 17 Nov
01:00 finished
Argentina
2 - 0
México INFO
Sat 17 Nov
03:00 finished
Honduras
1 - 0
Panama INFO
ar - ISO Country Code Primera Division »
Sat 17 Nov
21:10
Boca Juniors
21:10
Patronato
fr - ISO Country Code Coupe de France »
Sat 17 Nov
01:00 Postponed
Golden Lion Saint
01:00
Épinal
Sat 17 Nov
16:00
Etoile Matoury
16:00
Concarneau
Sat 17 Nov
01:30 Postponed
USR Sainte-Rose
01:30
Côte Bleue
Sat 17 Nov
16:00
Magenta
16:00
Bobigny
Sat 17 Nov
17:00
Sannois Gratien
17:00
Mtsapere
Sat 17 Nov
14:00
Thaon
14:00
Vieux-Habitants
Sat 17 Nov
17:00
St-Pryvé
17:00
Matoury
Sat 17 Nov
14:00
Poitiers
14:00
L'Aiglon du Lamentin
Sat 17 Nov
18:00
Genêts dAnglet
18:00
Pau FC
Sat 17 Nov
18:00
Biars-Bretenoux
18:00
Aurillac Arpajon
Sat 17 Nov
19:00
Olympique Alès
19:00
Ajaccio
Sat 17 Nov
17:00
Entente
17:00
Montélimar
Sat 17 Nov
20:00
Vilaine Atlantique
20:00
Stade Brestois
Sat 17 Nov
18:00
Theix
18:00
Vannes
Sat 17 Nov
15:00
Guipavas
15:00
Montagnarde
Sat 17 Nov
19:00
Pontivy
19:00
Plouvorn
Sat 17 Nov
18:30
Fontenay
18:30
Chateauroux
Sat 17 Nov
18:00
Chauray
18:00
Niort
Sat 17 Nov
18:00
Vendee Poire
18:00
Cholet
Sat 17 Nov
19:00
Chatellerault
19:00
Challans
Sat 17 Nov
18:00
La Chataigneraie
18:00
Tours
Sat 17 Nov
18:00
Saint-Lô Manche
18:00
Vitré
Sat 17 Nov
18:30
Gamaches
18:30
Le Havre
Sat 17 Nov
18:00
AG Caennaise
18:00
Orléans
Sat 17 Nov
20:00
Bastia II
20:00
Le Mans
Sat 17 Nov
14:00
Bourny Laval
14:00
Oissel
Sat 17 Nov
14:30
Bastia-Borgo
14:30
Sedan
Sat 17 Nov
19:00
Olympique
19:00
Boulogne
Sat 17 Nov
18:00
Hazebrouck
18:00
Gravelines
Sat 17 Nov
17:00
Maur Lusitanos
17:00
Drancy
Sat 17 Nov
18:00
Compiègne
18:00
Troyes
Sat 17 Nov
19:00
Nogent
19:00
Lens
Sat 17 Nov
15:00
FCSR Haguenau
15:00
Sochaux
Sat 17 Nov
15:00
Avize-Grauves
15:00
Schiltigheim
Sat 17 Nov
18:00
Montceau
18:00
Lyon-Duchère
Sat 17 Nov
18:00
Andrézieux
18:00
Louhans-Cuiseaux
Sat 17 Nov
18:00
Annecy
18:00
Nancy
Sat 17 Nov
19:00
Beaune
19:00
Grenoble
Sat 17 Nov
18:00
Cheminots Paray
18:00
Morteau Montlebon
Sat 17 Nov
19:00
Angouleme
19:00
Auxerre
Sat 17 Nov
19:30
FC Gueugnon
19:30
Clermont
Sat 17 Nov
17:00
Volvic
17:00
Le Puy
Sat 17 Nov
15:30
Limoges
15:30
Villefranche
Sat 17 Nov
19:00
Montluçon
19:00
V.Châtillon
Sat 17 Nov
19:00
Canet Roussillon
19:00
Béziers
es - ISO Country Code Friendly »
Sat 17 Nov
15:30
Nürnberg
15:30
Ústí nad Labem
Sat 17 Nov
13:00
St. Polten
13:00
Zbrojovka Brno
es - ISO Country Code Segunda Division »
Sat 17 Nov
16:00
Málaga
16:00
Gimnàstic Tarragona
Sat 17 Nov
18:00
Osasuna
18:00
Tenerife
Sat 17 Nov
20:45
Real Oviedo
20:45
Real Sporting
Sat 17 Nov
18:00
Reus Deportiu
18:00
Extremadura UD
Sat 17 Nov
20:30
Real Zaragoza
20:30
Mallorca
wo - ISO Country Code European U19 Championship qualifying »
n2 - ISO Country Code CONCACAF Nations League »
Sat 17 Nov
21:30
Cuba
21:30
República Dominicana
Sat 17 Nov
02:00 finished
Aruba
0 - 2
Montserrat INFO
Sat 17 Nov
01:00 finished
Bermudas
1 - 0
El Salvador INFO
Sat 17 Nov
03:00 finished
Belice
1 - 0
Puerto Rico INFO
cl - ISO Country Code Copa Chile »
Sat 17 Nov
21:00
Palestino
21:00
Audax Italiano
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 2 »
Sat 17 Nov
16:00
Equatorial Guinea
16:00
Senegal
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 3 »
Sat 17 Nov
13:00
Comoras
13:00
Malawi
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 4 »
Sat 17 Nov
16:00
Gabon
16:00
Mali
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 5 »
Sat 17 Nov
17:30
Gambia
17:30
Benin
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 6 »
Sat 17 Nov
14:00
South Africa
14:00
Nigeria
Sat 17 Nov
13:30
Seychelles
13:30
Libya
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 12 »
Sat 17 Nov
15:00
Namibia
15:00
Guinea Bissau
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 13 »
Sat 17 Nov
14:00
Uganda
14:00
Cape Verde
ss - ISO Country Code Challenge Cup »
Sat 17 Nov
16:00
Motherwell Sub 20
16:00
Ross County FC
Sat 17 Nov
16:00 Postponed
Bohemian FC
16:00
East Fife
Sat 17 Nov
16:00
Edinburgh City
16:00
Alloa Athletic
br - ISO Country Code Série B Brazil »
Sat 17 Nov
20:00
Brasil de Pelotas
20:00
Guaraní Campinas
Sat 17 Nov
20:00
CSA
20:00
Avaí
Sat 17 Nov
00:30 finished
Londrina
1 - 2
CRB INFO
Cookies use: We use our own and third party "cookies" to improve our services, develop statistical analysis, analyse browsing habits and create interest groups. This allows us to customise the content we offer and show related advertising to your preferences. We also share this browsing analysis and interest groups with third parties. To continue browsing, please accept its use.
Accept More info and settings.

Follow BeSoccer on Facebook