noscript image
Swedish Allsvenskan
Sun 31 Mar
Falkenbergs Falkenbergs
15:00
Orebro SK Orebro SK
Kalmar Kalmar
15:00
Sirius Sirius
AIK Solna AIK Solna
15:00
Östersunds FK Östersunds FK
Helsingborgs Helsingborgs
17:30
Norrköping Norrköping
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
17:30
IFK Göteborg IFK Göteborg
Mon 01 Apr
Elfsborg Elfsborg
19:00
Hammarby IF Hammarby IF
Malmö Malmö
19:00
Häcken Häcken
Djurgårdens Djurgårdens
19:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Team / Points
1 AFC Eskilstuna AFC 0
2 AIK Solna AIK 0
3 Djurgårdens DJU 0
4 Falkenbergs FAL 0
5 GIF Sundsvall GIF 0
6 Häcken HÄC 0
7 Hammarby IF HIF 0
8 Helsingborgs HEL 0
 
9 Elfsborg ELF 0
10 IFK Göteborg GÖT 0
11 Norrköping NOR 0
12 Kalmar KAL 0
13 Malmö MFF 0
14 Orebro SK ORE 0
15 Östersunds FK OST 0
16 Sirius SIR 0
Superettan
Sat 30 Mar
Brommapojkarna Brommapojkarna
13:30
Västerås SK Västerås SK
Örgryte Örgryte
16:00
Norrby Norrby
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
16:00
GAIS GAIS
Mjällby Mjällby
16:00
Varberg Varberg
Sun 31 Mar
Osters IF Osters IF
15:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
Syrianska FC Syrianska FC
17:30
Degerfors Degerfors
Mon 01 Apr
IK Brage IK Brage
19:00
IK Frej IK Frej
Tue 02 Apr
Jönköpings Södra Jönköpings
19:00
Halmstads Halmstads
Team / Points
1 Brommapojkarna BRO 0
2 Dalkurd FF DAL 0
3 Degerfors DEG 0
4 GAIS GAI 0
5 Halmstads HAL 0
6 IK Brage IKB 0
7 IK Frej IKF 0
8 Jönköpings Södra JON 0
 
9 Mjällby MJÄ 0
10 Norrby NOR 0
11 Örgryte ORG 0
12 Osters IF OIF 0
13 Syrianska FC SYR 0
14 Trelleborgs FF TRE 0
15 Varberg VAR 0
16 Västerås SK VAS 0
Group 2
Sun 07 Apr
Sundbyberg Sundbyberg
-
Valbo Valbo
Enköpings SK Enköpings SK
-
Skiljebo Skiljebo
Kvarnsveden Kvarnsveden
-
Lidingö Lidingö
Täby Täby
-
Gute Gute
Kungsängen Kungsängen
-
Mora Mora
Karlberg Karlberg
-
Hudiksvall Hudiksvall
Gamla Upsala Gamla Upsala
-
Stocksund Stocksund
Team / Points
1 Enköpings SK ENK 0
2 Gamla Upsala GAM 0
3 Gute GUT 0
4 Hudiksvall HUD 0
5 Karlberg KAL 0
6 Kungsängen KUN 0
7 Kvarnsveden KVA 0
 
8 Lidingö LID 0
9 Mora IMF 0
10 Skiljebo SKI 0
11 Stocksund IFS 0
12 Sundbyberg SUN 0
13 Täby TAB 0
14 Valbo VAL 0
Group 3
Sun 07 Apr
Skellefteå Skellefteå
-
Umeå Umeå
Anundsjö Anundsjö
-
Gottne Gottne
IFK Timra IFK Timra
-
Friska Viljor Friska Viljor
Ytterhogdals Ytterhogdals
-
Sandviks Sandviks
Umeå FC Akademi Umeå FC Akademi
-
IFK Luleå IFK Luleå
Kramfors-Alliansen Kramfors-Alliansen
-
Täfteå Täfteå
Piteå Piteå
-
IFK Östersund IFK Östersund
Team / Points
1 Anundsjö ANU 0
2 Friska Viljor FRI 0
3 Gottne GIF 0
4 IFK Luleå IFK 0
5 IFK Östersund OST 0
6 IFK Timra IFK 0
7 Kramfors-Alliansen KAL 0
 
8 Piteå PIT 0
9 Sandviks SIK 0
10 Skellefteå SKE 0
11 Täfteå TAF 0
12 Umeå IKU 0
13 Umeå FC Akademi UAK 0
14 Ytterhogdals YIK 0
Group 4
Sun 07 Apr
Enskede Enskede
-
Haninge Haninge
Värmbols Värmbols
-
Tyreso Tyreso
Södertälje Södertälje
-
Aspudden-Tellus Aspudden-Tellus
Newroz Newroz
-
Huddinge Huddinge
Stockholm Internazionale Stockholm
-
AFK Linköping AFK Linköping
Motala Motala
-
Arameiska / Syrianska Arameiska
Assyriska Assyriska
-
Assyriska IF Assyriska IF
Team / Points
1 AFK Linköping LIN 0
2 Arameiska / Syrianska ASI 0
3 Aspudden-Tellus ASP 0
4 Assyriska ASS 0
5 Assyriska IF ASS 0
6 Enskede ENS 0
7 Haninge HAN 0
 
8 Huddinge HUD 0
9 Motala MOT 0
10 Newroz NFC 0
11 Södertälje SOD 0
12 Stockholm Internazionale STO 0
13 Tyreso TYR 0
14 Värmbols VAR 0
Group 5
Sun 07 Apr
Rosengård Rosengård
-
BK Olympic BK Olympic
Vinbergs Vinbergs
-
Qviding FIF Qviding FIF
Assyriska BK Assyriska BK
-
Ullared Ullared
Ängelholm Ängelholm
-
Halmia Halmia
Onsala Onsala
-
Hittarps Hittarps
IFK Malmö IFK Malmö
-
Eslövs Eslövs
Prespa Birlik Prespa Birlik
-
Stafsinge Stafsinge
Team / Points
1 Ängelholm ANG 0
2 Assyriska BK ASS 0
3 Eslövs ELV 0
4 Halmia ISH 0
5 Hittarps HIT 0
6 IFK Malmö MAL 0
7 BK Olympic OLY 0
 
8 Onsala OBK 0
9 Prespa Birlik PRE 0
10 Qviding FIF QVI 0
11 Rosengård ROS 0
12 Stafsinge STA 0
13 Ullared ULL 0
14 Vinbergs VIN 0
Group 6
Sun 07 Apr
Karlskrona Karlskrona
-
Nosaby Nosaby
IFK Berga IFK Berga
-
IFK Hässleholm IFK Hässleholm
Hässleholms IF Hässleholms IF
-
Asarum Asarum
Räppe Räppe
-
Bromölla Bromölla
Dalstorps Dalstorps
-
Nässjö Nässjö
Almeboda Linneryd Almeboda Linneryd
-
Råslätts Råslätts
Österlen Österlen
-
Husqvarna Husqvarna
Team / Points
1 Almeboda Linneryd ALM 0
2 Asarum ASA 0
3 IFK Berga BER 0
4 Bromölla IBI 0
5 Dalstorps DAL 0
6 Hässleholms IF HAS 0
7 Husqvarna HFF 0
 
8 IFK Hässleholm IFK 0
9 Karlskrona KAR 0
10 Nässjö NFF 0
11 Nosaby NOS 0
12 Österlen OST 0
13 Räppe RAP 0
14 Råslätts RAS 0
br - ISO Country Code Copa do Brasil »
Wed 27 Mar
23:15
Chapecoense
23:15
Criciuma
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Wed 27 Mar
21:10
Sarmiento
21:10
All Boys
es - ISO Country Code Friendly »
Wed 27 Mar
15:45
Zenit
15:45
HJK Helsinki
Wed 27 Mar
14:30
KuPS Kuopio
14:30
AC Kajaani
Wed 27 Mar
12:00
Konyaspor
12:00
Adana Demirspor
Wed 27 Mar
17:00
Denizlispor
17:00
Goztepe
wo - ISO Country Code International Friendly »
Wed 27 Mar
00:55 Playing 9'
Estados Unidos
1 - 1
Chile
Wed 27 Mar
03:00
Paraguay
03:00
México
Wed 27 Mar
01:00
Perú
01:00
El Salvador
Wed 27 Mar
03:00
Costa Rica
03:00
Jamaica
Wed 27 Mar
01:00 Playing 5'
Honduras
0 - 0
Ecuador
Wed 27 Mar
02:30
Nicaragua
02:30
Guatemala
br - ISO Country Code Paulista A1 »
Wed 27 Mar
00:00 Playing 50'
RB Brasil
0 - 0
Santos FC
Wed 27 Mar
01:00 Playing 10'
Palmeiras
1 - 0
Novorizontino
Wed 27 Mar
23:15
Ituano
23:15
São Paulo
br - ISO Country Code Paulista A1 Group 2 »
Wed 27 Mar
20:30
Oeste
20:30
Botafogo SP
Wed 27 Mar
23:15
Ponte Preta
23:15
Bragantino
it - ISO Country Code Coppa Lega Pro »
Wed 27 Mar
20:30
AC Monza
20:30
Vicenza
Wed 27 Mar
20:30
Viterbese
20:30
Trapani
gr - ISO Country Code Football League »
Wed 27 Mar
14:00
Aittitos Spata
14:00
Karaiskakis
Wed 27 Mar
14:00
Trikala
14:00
Kerkyra
Wed 27 Mar
14:00
Apollon Larissa
14:00
Apollon Kalamarias
Wed 27 Mar
14:00
Ergotelis
14:00
Aiginiakos
Wed 27 Mar
14:00
Panachaiki
14:00
Kissamikos
Wed 27 Mar
14:00
Platanias
14:00
Sparti
Wed 27 Mar
13:00
Volos Football
13:00
Irodotos
gb - ISO Country Code Conference »
Wed 27 Mar
20:45
Harrogate Town
20:45
Salford City
it - ISO Country Code Serie D Group 1 »
Wed 27 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Wed 27 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Group 2 »
Wed 27 Mar
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Caronnese
it - ISO Country Code Serie D Group 5 »
Wed 27 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Group 7 »
Wed 27 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Wed 27 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Group 8 »
Wed 27 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Group 9 »
Wed 27 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
gt - ISO Country Code Clausura Guatemala »
Wed 27 Mar
22:30
Antigua GFC
22:30
Municipal
Wed 27 Mar
22:00
Guastatoya
22:00
Deportivo Petapa
Wed 27 Mar
19:00
Malacateco
19:00
Deportivo Sanarate
Wed 27 Mar
19:00
Siquinalá
19:00
Xelajú
za - ISO Country Code Nedbank Cup South Africa »
Wed 27 Mar
18:30
Cape Umoya United
18:30
TS Galaxy
de - ISO Country Code Regionalliga Group 5 »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Wed 27 Mar
22:05
Guadalupe
22:05
Carmelita
ma - ISO Country Code Botola Pro »
ru - ISO Country Code 2. Division Group 4 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Group 7 »
Wed 27 Mar
20:45
Kidsgrove Athletic
20:45
Mossley
de - ISO Country Code Oberliga Group 7 »
Wed 27 Mar
20:00
Idar-Oberstein
20:00
Schott Mainz
de - ISO Country Code Oberliga Group 11 »
Wed 27 Mar
19:30
Siegen
19:30
Brünninghausen
Wed 27 Mar
19:30
Schermbeck
19:30
Gievenbeck
Wed 27 Mar
19:30
Ennepetal
19:30
Westfalia Rhynern
Wed 27 Mar
19:30
Hammer SpVg
19:30
Rot Weiss Ahlen
Wed 27 Mar
19:30 Postponed
Holzwickeder
19:30
Erndtebrück
Wed 27 Mar
19:30 Postponed
Gutersloh
19:30
Sprockhövel
kr - ISO Country Code FA Cup Korea »
br - ISO Country Code Gaucho 1 »
Wed 27 Mar
23:15
São Luiz
23:15
EC São José
ua - ISO Country Code Persha Liga »
ar - ISO Country Code Primera C Metro. »
Wed 27 Mar
20:00
Arg. Quilmes
20:00
Dep. Armenio
br - ISO Country Code Pernambucano 1 »
Wed 27 Mar
23:15
Santa Cruz
23:15
Afogados
cm - ISO Country Code Elite ONE »
Wed 27 Mar
14:00
Young Sport Acade.
14:00
Eding Sport
Wed 27 Mar
15:30
APEJES Academy
15:30
Avion Academy
Wed 27 Mar
15:30
PWD Bamenda
15:30
Union Douala
Wed 27 Mar
15:30
New Star
15:30
Dragon de Yaoundé
Wed 27 Mar
15:30
Tonnerre
15:30
Cotonsport
Wed 27 Mar
15:30
Eding Sport
15:30
Les Astres
Wed 27 Mar
15:30
Feutcheu
15:30
Fortuna Mfou
Wed 27 Mar
15:30
Fovu Club
15:30
Unisport Bafang
Wed 27 Mar
15:30
Stade Renard
15:30
UMS de Loum
br - ISO Country Code Goiano 1 »
Wed 27 Mar
00:30 Playing 43'
Atlético GO
2 - 0
Anapolina

Follow BeSoccer on Facebook