noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Group 2
Sat 13 Jun
Žilina Žilina
17:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
DAC DAC
17:00
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
17:00
Ruzomberok Ruzomberok
Team / Points
1 Slovan Bratislava SBR 55
2 Žilina ZIL 45
3 DAC DAC 38
 
4 FC Spartak Trnava FCS 30
5 Zemplin Michalovce ZEM 30
6 Ruzomberok RUZ 28
Group 3
Sat 13 Jun
Trenčín Trenčín
17:00
Pohronie Pohronie
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
17:00
Nitra Nitra
Senica Senica
17:00
Sered Sered
Team / Points
1 Trenčín TRE 27
2 Zlaté Moravce ZMO 26
3 Senica SEN 24
 
4 Sered SER 22
5 Nitra NIT 19
6 Pohronie FKP 16
2. Liga
Fri 06 Mar
Podbrezová Podbrezová
1-0
Skalica Skalica
Sat 07 Mar
Púchov Púchov
1-0
Komárno Komárno
Sun 08 Mar
Ružomberok II Ružomberok II
0-1
FK Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bys.
Šamorín Šamorín
2-1
Dubnica Dubnica
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava
2-1
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas
Žilina II Žilina II
1-0
FC Petržalka FC Petržalka
Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
2-1
Bardejov Bardejov
Wed 18 Mar
FK Košice FK Košice
15:00
Poprad Poprad
Team / Points
1 FK Dukla Banská Bystrica FKD 41
2 Dubnica DUB 38
3 Skalica SKA 35
4 Poprad POP 31
5 Žilina II ZLI 31
6 Podbrezová POD 28
7 Liptovsky Mikulas LIP 26
8 Púchov PUC 24
 
9 Ružomberok II RUZ 22
10 FK Košice FKK 21
11 Bardejov BAR 21
12 Šamorín SAM 21
13 Komárno KOM 20
14 FC Petržalka PET 17
15 Slovan Bratislava II SBR 17
16 Slavoj Trebišov FKS 15
Group 1
Thu 31 Oct
Fomat Martin Fomat Martin
1-0
FTC Filakovo FTC Filakovo
Fri 01 Nov
Liptovský Hrádok Liptovský Hrádok
1-0
TJ Kováčová TJ Kováčová
Sat 02 Nov
FK Rakytovce 85 FK Rakytovce 85
0-1
Čadca Čadca
Lokomotiva Zvolen Lokomotiva Zvolen
0-0
Oravské Veselé Oravské Veselé
Sobota Sobota
3-2
Žarnovica Žarnovica
Baník Kalinovo Baník Kalinovo
3-1
Liptovská Štiavnica Liptovská
Sun 03 Nov
Bánová Bánová
2-2
Tatran Krásno Tatran Krásno
Námestovo Námestovo
2-2
Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
Team / Points
1 Fomat Martin FOM 38
2 Oravské Veselé ORA 26
3 Bánová TJB 26
4 Lokomotiva Zvolen ZVO 25
5 Baník Kalinovo BAN 25
6 TJ Kováčová TJK 23
7 FTC Filakovo FIL 20
8 Námestovo NAM 20
 
9 Novohrad Lučenec LUC 20
10 Liptovský Hrádok LIP 18
11 Tatran Krásno TAT 16
12 Sobota SOB 15
13 Liptovská Štiavnica LIP 14
14 Žarnovica ZAR 10
15 Čadca CAD 9
16 FK Rakytovce 85 RAK 8
Group 2
Sat 16 Nov
Tatran Prešov Tatran Prešov
4-1
Giraltovce Giraltovce
Spišská Nová Ves Spišská Nová
1-0
Pokrok Krompachy Pokrok Krompachy
Humenné Humenné
0-0
Poprad II Poprad II
Vranov nad Topľou Vranov Topľou
4-1
Mladosť Kalša Mladosť Kalša
Sun 17 Nov
MSK Tesla Stropkov Tesla Stropkov
2-3
Svidník Svidník
Družstevník Plavnica Družstevník
4-2
Veľké Revištia Veľké Revištia
Snina Snina
1-0
Milénium Milénium
Šarišské Michaľany Šarišské
0-2
Lipany Lipany
Team / Points
1 Tatran Prešov TAT 43
2 Lipany LIP 43
3 Vranov nad Topľou VRA 38
4 Humenné FKH 36
5 Snina SNI 27
6 MSK Tesla Stropkov TES 27
7 Poprad II POP 26
8 Svidník SVI 25
 
9 Mladosť Kalša TMK 25
10 Šarišské Michaľany SAR 23
11 Milénium MIL 20
12 Spišská Nová Ves SPI 15
13 Pokrok Krompachy POK 14
14 Družstevník Plavnica DRU 12
15 Giraltovce GIR 10
16 Veľké Revištia VEL 6
Group 4
Sat 09 Nov
MŠK Senec MŠK Senec
3-2
Tomášov Tomášov
Inter Bratislava Inter Bratislava
2-0
Slovan Most Slovan Most
Báhoň Báhoň
1-1
SFC Kalinkovo SFC Kalinkovo
FC Malacky FC Malacky
1-0
Rusovce Rusovce
Sun 10 Nov
Slovan Ivanka pri Dunaji Slovan Ivanka Dun.
4-3
FK Rača FK Rača
Dunajská Lužná Dunajská Lužná
8-1
Rovinka Rovinka
Rohoznik Rohoznik
6-0
Bernolákovo Bernolákovo
Sat 16 Nov
Pezinok Pezinok
2-2
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
Team / Points
1 Dunajská Lužná DUN 37
2 Inter Bratislava BRA 35
3 FK Rača RAC 31
4 Slovan Most SLO 29
5 FC Malacky FCM 25
6 Rohoznik ROH 24
7 MŠK Senec MSK 23
8 Rovinka ROV 20
 
9 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 18
10 Bernolákovo BER 17
11 Rusovce RUS 16
12 Lokomotiva DNV LOK 14
13 Báhoň BAH 13
14 SFC Kalinkovo KAL 12
15 Pezinok PEZ 9
16 Tomášov TOM 8
Slovakia League U19
Sat 07 Mar
Žilina Sub 19 Žilina Sub 19
3-1
Ružomberok Sub 19 Ružomberok
Trenčín Sub 19 Trenčín Sub 19
6-0
Podbrezová Sub 19 Podbrezová
Spartak Trnava Sub 19 Spartak Trnava
1-1
Nitra Sub 19 Nitra Sub 19
Slovan Bratislava Sub 19 Slovan Bratislava
3-0
Zemplín Michalovce Sub 19 Zemplín
Poprad Sub 19 Poprad Sub 19
1-0
Senica Sub 19 Senica Sub 19
Sun 08 Mar
Dukla Sub 19 Dukla Sub 19
0-1
DAC Sub 19 DAC Sub 19
Team / Points
1 Žilina Sub 19 ZIL 48
2 DAC Sub 19 DAC 43
3 Slovan Bratislava Sub 19 BRA 42
4 Trenčín Sub 19 TRE 41
5 Podbrezová Sub 19 POD 36
6 Nitra Sub 19 NIT 30
 
7 Poprad Sub 19 FKP 24
8 Ružomberok Sub 19 RUZ 22
9 Spartak Trnava Sub 19 TRN 20
10 Senica Sub 19 SEN 17
11 Zemplín Michalovce Sub 19 ZEM 9
12 Dukla Sub 19 DUK 7
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Thu 04 Jun
20:15
Benfica
20:15
Tondela
Thu 04 Jun
22:15
Vitória
22:15
Sporting CP
Thu 04 Jun
19:00
Marítimo
19:00
Vitória Setúbal
cz - ISO Country Code FNL »
pl - ISO Country Code I Liga »
cr - ISO Country Code Costa Rica Promotion - Clausura »
Thu 04 Jun
22:00
Sporting José
22:00
Guanacasteca
am - ISO Country Code Armenia League Group 2 »
Thu 04 Jun
13:30 Playing 49'
Shirak
0 - 0
Ararat
Thu 04 Jun
15:30
Noah
15:30
Alashkert
il - ISO Country Code Israel Second Division »
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
Thu 04 Jun
14:00 Playing 34'
Smolevichy
0 - 0
Gorodeya Reservas
ee - ISO Country Code Esiliiga »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Thu 04 Jun
01:15 finished
CS Cartaginés
1 - 4
CS Herediano INFO
Thu 04 Jun
23:00
Limón
23:00
AD Grecia
Thu 04 Jun
01:10 finished
Santos Guápiles
3 - 1
Pérez Zeledón INFO
Thu 04 Jun
04:00 finished
Deportivo Saprissa
2 - 2
Jicaral Sercoba INFO
ee - ISO Country Code Estonia Second Division B »
Thu 04 Jun
17:30
Welco Elekter
17:30
Läänemaa Haapsalu
Thu 04 Jun
17:30
Tallinna Kalev II
17:30
Võru
Thu 04 Jun
18:30
Tabasalu Charma
18:30
Keila
Thu 04 Jun
18:30
Rakvere JK Tarvas
18:30
Nõmme Kalju II
Thu 04 Jun
18:30
Viimsi JK
18:30
Paide II
ee - ISO Country Code Estonia Third Division Group 2 »
Thu 04 Jun
18:00
Joker
18:00
Saue JK Laagri
wo - ISO Country Code International Friendly »
Thu 04 Jun
20:45 Postponed
Italia
20:45
Czech Republic
Thu 04 Jun
19:45 Postponed
Sweden
19:45
Finlandia
Thu 04 Jun
20:00 Postponed
Suiza
20:00
Liechtenstein
wo - ISO Country Code WC Qual. Asia Group 2 »
Thu 04 Jun
Postponed
China
-
Philippines
Thu 04 Jun
Postponed
Guam
-
Siria
Thu 04 Jun
Postponed
Australia
-
China Taipei
Thu 04 Jun
Postponed
Nepal
-
Jordan
Thu 04 Jun
Postponed
Irán
-
Bahrain
Thu 04 Jun
Postponed
Iraq
-
Camboya
Thu 04 Jun
Postponed
Saudi Arabia
-
Palestine
Thu 04 Jun
Postponed
Uzbekistan
-
Singapore
Thu 04 Jun
Postponed
Bangladesh
-
India
Thu 04 Jun
Postponed
Oman
-
Catar
Thu 04 Jun
Postponed
Japan
-
Tayikistán
Thu 04 Jun
Postponed
Kirguizistán
-
Mongolia
Thu 04 Jun
Postponed
UAE
-
Thailand
Thu 04 Jun
Postponed
Vietnam
-
Indonesia
Thu 04 Jun
Postponed
Corea del Sur
-
Korea DPR
Thu 04 Jun
Postponed
Lebanon
-
Sri Lanka
us - ISO Country Code USL Pro - USA »
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Memphis 901
02:00
Tampa Bay Rowdies
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 1 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Vänersborgs IF
19:00
Lidköping
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 4 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Skellefteå
19:00
Morön
us - ISO Country Code PDL USA »
Thu 04 Jun
Postponed
Miami City
-
Florida Elite
Thu 04 Jun
Postponed
Tampa Rowdies
-
Sarasota Metropolis
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Boston
01:00
Portland Phoenix
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Dayton Dutch Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
South Bend Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Wake
01:00
North Carolina II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Evergreen
01:00
Ogden City
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
North Carolina II
01:00
West Virginia Alliance
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
SC United Bantams
01:30
Charlotte Eagles
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
Weston
01:30
The Villages
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Colorado Rush
02:00
Manhattan
Thu 04 Jun
04:00 Postponed
Sound FC
04:00
TSS Rovers
am - ISO Country Code Armenia First Division »
Thu 04 Jun
14:30
Van
14:30
Dilijan
Thu 04 Jun
14:45
BKMA
14:45
Torpedo Yerevan
Thu 04 Jun
14:30
Ararat II
14:30
Alashkert II
Thu 04 Jun
15:00
Lokomotiv Yerevan
15:00
West Armenia
Thu 04 Jun
15:00
Pyunik II
15:00
Urartu II

Follow BeSoccer on Facebook