noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
1

All leagues and competitions in Sao Tome and Principe

There are no competitions to display. Here you will find the main competitions that are still in play.

Bundesliga
Fri 22 May
Hertha BSC Hertha BSC
4-0
Union Berlin Union Berlin
Sat 23 May
B. Monchengladbach Monchengladbach
1-3
B. Leverkusen B. Leverkusen
SC Freiburg SC Freiburg
0-1
Werder Bremen Werder Bremen
Paderborn Paderborn
1-1
Hoffenheim Hoffenheim
Wolfsburg Wolfsburg
0-2
B. Dortmund B. Dortmund
Bayern München Bayern München
5-2
Eintracht Frankfurt Eintracht
Sun 24 May
Schalke 04 Schalke 04
0-3
FC Augsburg FC Augsburg
Mainz 05 Mainz 05
0-5
RB Leipzig RB Leipzig
Köln Köln
2-2
Fortuna Düsseldorf Fortuna
Team / Points
1 Bayern München BYM 61
2 B. Dortmund BVB 57
3 RB Leipzig RBL 54
4 B. Leverkusen LEV 53
5 B. Monchengladbach MON 52
6 Wolfsburg WOL 39
7 SC Freiburg SCF 37
8 Schalke 04 S04 37
9 Hoffenheim HOF 36
 
10 Köln KOL 34
11 Hertha BSC HER 34
12 FC Augsburg AUG 30
13 Union Berlin FCU 30
14 Eintracht Frankfurt EIN 28
15 Mainz 05 M05 27
16 Fortuna Düsseldorf F95 24
17 Werder Bremen BRE 21
18 Paderborn PAD 18
2. Liga
Fri 22 May
Heidenheim Heidenheim
1-0
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Nürnberg Nürnberg
1-1
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Sat 23 May
Darmstadt 98 Darmstadt 98
4-0
FC St. Pauli FC St. Pauli
Sandhausen Sandhausen
0-0
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
VfL Osnabrück VfL Osnabrück
2-4
Hannover 96 Hannover 96
Sun 24 May
Hamburger SV Hamburger SV
0-0
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
Holstein Kiel Holstein Kiel
3-2
Stuttgart Stuttgart
Karlsruher SC Karlsruher SC
0-0
VfL Bochum VfL Bochum
Tue 09 Jun
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
18:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
Team / Points
1 Arminia Bielefeld ARB 53
2 Hamburger SV HSV 46
3 Stuttgart STU 45
4 Heidenheim HEI 44
5 Darmstadt 98 DAR 39
6 Erzgebirge Aue ERZ 38
7 Holstein Kiel HOL 38
8 Greuther Fürth SGF 37
9 Hannover 96 HAN 35
 
10 Jahn Regensburg SSV 34
11 FC St. Pauli STP 33
12 VfL Bochum RTV 32
13 VfL Osnabrück OSN 30
14 Sandhausen SVS 30
15 Nürnberg FCN 30
16 Karlsruher SC KSC 28
17 Wehen Wiesbaden WEH 28
18 Dynamo Dresden SGD 24
Premier League
Wed 20 May
Dinamo Brest Dinamo Brest
1-3
BATE Borisov BATE Borisov
Thu 21 May
Neman Grodno Neman Grodno
3-1
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
Fri 22 May
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
1-1
FK Gorodeya FK Gorodeya
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
4-0
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
Sat 23 May
Smolevichy Smolevichy
13:00
Minsk Minsk
Slutsk Slutsk
1-1
Rukh Brest Rukh Brest
Isloch Isloch
1-2
Energetik-BGU Energetik-BGU
Vitebsk Vitebsk
1-1
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Team / Points
1 BATE Borisov BAT 22
2 Energetik-BGU ZOR 21
3 Shakhtyor Soligorsk SHA 18
4 Torpedo Zhodino TOR 18
5 Slutsk FKS 17
6 Isloch ISL 15
7 Rukh Brest FRB 14
8 Dinamo Brest DIN 13
 
9 Dinamo Minsk DNM 13
10 Vitebsk VIT 13
11 Slavia Mozyr SLA 12
12 FK Gorodeya FKG 12
13 Neman Grodno NEM 11
14 Minsk MIN 10
15 Smolevichy SMO 4
16 Belshina Bobruisk BEL 3
Meistriliiga
Sat 23 May
Paide Paide
2-0
Kuressaare Kuressaare
Nomme Kalju Nomme Kalju
1-2
TJK Legion TJK Legion
Sun 24 May
Tammeka Tammeka
0-2
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Trans Trans
2-3
FC Flora Tallin FC Flora Tallin
Tulevik Viljandi Tulevik Viljandi
1-3
Levadia Levadia
Team / Points
1 Levadia LEV 9
2 FC Flora Tallin FLO 7
3 Paide PAI 6
4 Nomme Kalju KAL 6
5 Tallinna Kalev TAL 4
 
6 Tammeka TAM 4
7 Tulevik Viljandi TUL 3
8 TJK Legion TJK 3
9 Trans TRA 1
10 Kuressaare KUR 0
Esiliiga
Thu 05 Mar
FC Elva FC Elva
2-2
Vaprus Pärnu Vaprus Pärnu
Tammeka II Tammeka II
2-0
Levadia Tallinn II Levadia Tallinn
Sat 07 Mar
Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu
1-1
FC Flora Tallin II Flora Tallin
Sun 08 Mar
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus
3-1
K-Järve JK Järve K-Järve Järve
Sun 24 May
Nõmme United Nõmme United
5-0
Maardu FC Maardu FC
Team / Points
1 Nõmme United NOM 3
2 Vändra JK Vaprus VAN 3
3 Tammeka II TAM 3
4 Vaprus Pärnu PAR 1
5 FC Elva FCE 1
 
6 FC Flora Tallin II FLO 1
7 Pärnu Jalgpalliklubi FCP 1
8 Levadia Tallinn II LEV 0
9 Maardu FC MAA 0
10 K-Järve JK Järve JKJ 0
Armenia League
Fri 13 Mar
Yerevan Yerevan
0-3
Gandzasar Gandzasar
Sat 23 May
Shirak Shirak
1-2
FC Lori FC Lori
Pyunik Pyunik
0-3
Ararat-Armenia Ararat-Armenia
Sun 24 May
Alashkert Alashkert
0-1
Noah Noah
Mon 25 May
Ararat Ararat
16:30
FC Urartu FC Urartu
Team / Points
1 Ararat-Armenia AVA 36
2 FC Lori FCL 32
3 Alashkert ALA 31
4 Noah NOA 30
5 Shirak SHI 28
 
6 Ararat ARA 28
7 Pyunik PYU 23
8 FC Urartu BAN 23
9 Gandzasar GAN 18
10 Yerevan FCY 0
Torneo de Verano
Sat 23 May
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
1-1
AD Grecia AD Grecia
Sun 24 May
Pérez Zeledón Pérez Zeledón
0-1
CS Cartaginés CS Cartaginés
LD Alajuelense LD Alajuelense
3-0
San Carlos San Carlos
Santos de Guápiles Santos Guápiles
2-4
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
Limón Limón
3-3
U Universitarios U Universitarios
Mon 25 May
CS Herediano CS Herediano
0-0
Guadalupe Guadalupe
Team / Points
1 Deportivo Saprissa SAP 39
2 LD Alajuelense LDA 35
3 CS Herediano CSH 27
4 Jicaral Sercoba ADR 26
5 Guadalupe GUA 25
6 CS Cartaginés CSC 25
 
7 San Carlos SAN 20
8 AD Grecia GRE 19
9 Santos de Guápiles SAN 17
10 Pérez Zeledón PER 16
11 Limón LFC 15
12 U Universitarios UNI 13
FNL
Fri 06 Mar
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
2-0
Třinec Třinec
Sat 07 Mar
Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov
5-2
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
Chrudim Chrudim
5-2
Varnsdorf Varnsdorf
Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad
4-1
Vitkovice Vitkovice
Prostějov Prostějov
1-1
Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Sun 08 Mar
Hradec Králové Hradec Králové
1-1
Líšeň Líšeň
Vlašim Vlašim
0-1
Pardubice Pardubice
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
1-0
Baník Sokolov Baník Sokolov
Team / Points
1 Pardubice PAR 38
2 Vysocina Jihlava VJI 35
3 Zbrojovka Brno ZBR 34
4 Hradec Králové HRA 31
5 FK Dukla Praha DUK 31
6 Viktoria Žižkov VIZ 29
7 Ústí nad Labem UST 26
8 Líšeň LIS 24
 
9 Třinec TRI 22
10 Chrudim CHR 21
11 Slavoj Vyšehrad SLA 20
12 Prostějov PRO 19
13 Varnsdorf SLO 15
14 Vlašim FCV 14
15 Vitkovice VIT 10
16 Baník Sokolov SOK 7
La Liga
Mon 08 Jun
Sevilla Sevilla
-
Real Betis Real Betis
R. Sociedad R. Sociedad
-
Osasuna Osasuna
Real Madrid Real Madrid
-
Eibar Eibar
Real Mallorca Real Mallorca
-
Barcelona Barcelona
Leganés Leganés
-
Real Valladolid Real Valladolid
Granada Granada
-
Getafe Getafe
Espanyol Espanyol
-
Alavés Alavés
Celta Celta
-
Villarreal Villarreal
Athletic Athletic
-
Atlético Atlético
Valencia Valencia
-
Levante Levante
Team / Points
1 Barcelona FCB 58
2 Real Madrid RMA 56
3 Sevilla SEV 47
4 R. Sociedad RSO 46
5 Getafe GET 46
6 Atlético ATM 45
7 Valencia VCF 42
8 Villarreal VIL 38
9 Granada GRA 38
10 Athletic ATH 37
 
11 Osasuna OSA 34
12 Real Betis BET 33
13 Levante LEV 33
14 Alavés ALA 32
15 Real Valladolid VAD 29
16 Eibar EIB 27
17 Celta CEL 26
18 Real Mallorca MLL 25
19 Leganés LEG 23
20 Espanyol ESP 20
Premier League
Sat 07 Mar
Liverpool Liverpool
2-1
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
Southampton Southampton
0-1
Newcastle Newcastle
Sheffield United Sheffield United
1-0
Norwich City Norwich City
Arsenal Arsenal
1-0
West Ham West Ham
Crystal Palace Crystal Palace
1-0
Watford Watford
Wolves Wolves
0-0
Brighton & Hove Albion Brighton Hove Alb.
Burnley Burnley
1-1
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Sun 08 Mar
Chelsea Chelsea
4-0
Everton Everton
Man. Utd Man. Utd
2-0
Man. City Man. City
Mon 09 Mar
Leicester Leicester
4-0
Aston Villa Aston Villa
Team / Points
1 Liverpool LIV 82
2 Man. City MAC 57
3 Leicester LEI 53
4 Chelsea CHL 48
5 Man. Utd MUD 45
6 Wolves WOL 43
7 Sheffield United SHE 43
8 Tottenham Hotspur TOT 41
9 Arsenal ARS 40
10 Burnley BUR 39
 
11 Crystal Palace CRY 39
12 Everton EVE 37
13 Newcastle NEW 35
14 Southampton SOU 34
15 Brighton & Hove Albion BHA 29
16 West Ham WHU 27
17 Watford WAT 27
18 AFC Bournemouth BOU 27
19 Aston Villa ASV 25
20 Norwich City NOR 21
am - ISO Country Code Armenia League »
Mon 25 May
16:30
Ararat
16:30
FC Urartu
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Mon 25 May
02:00 finished
CS Herediano
0 - 0
Guadalupe INFO
es - ISO Country Code Friendly »
cz - ISO Country Code FNL »
vn - ISO Country Code Vietnam Cup »
Mon 25 May
12:00
Sanna Khanh Hoa
12:00
Viettel
Mon 25 May
13:00
Hong Linh Tinh
13:00
Xi Mang Tay Ninh
Mon 25 May
10:30 Playing 19'
Dong Thap
2 - 0
Hai Phong
Mon 25 May
12:00
Bình Phước
12:00
Dak Lak
Mon 25 May
12:00
Pho Hien
12:00
Thanh Hoa FC
us - ISO Country Code MLS »
Mon 25 May
00:30 Postponed
Atlanta United
00:30
Inter Miami
Mon 25 May
03:00 Postponed
Los Angeles FC
03:00
New York City
se - ISO Country Code Swedish Allsvenskan »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Hammarby IF
19:00
Orebro SK
Mon 25 May
19:00 Postponed
Mjällby
19:00
Sirius
Mon 25 May
19:00 Postponed
Norrköping
19:00
Falkenbergs
se - ISO Country Code Superettan »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Halmstads
19:00
Osters IF
ie - ISO Country Code Premier League »
Mon 25 May
20:45 Postponed
Bohemian FC
20:45
Dundalk
Mon 25 May
20:45 Postponed
Derry City
20:45
Shamrock Rovers
lv - ISO Country Code Virsliga »
Mon 25 May
17:00 Postponed
FK Jelgava
17:00
Rigas Futbola Skola
Mon 25 May
18:00 Postponed
Riga FC
18:00
BFC Daugavpils
Mon 25 May
19:00 Postponed
FK Liepāja
19:00
Ventspils
se - ISO Country Code Division 1 Group 2 »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Lindome
19:00
Skovde AIK
fi - ISO Country Code Ykkonen »
Mon 25 May
17:30 Postponed
VPS Vaasa
17:30
Kerho 07 (SJK II)
us - ISO Country Code NPSL - USA »
Mon 25 May
02:00 Postponed
FC Golden State
02:00
AS Los Angeles
us - ISO Country Code PDL USA »
Mon 25 May
Postponed
St. Louis Lions
-
Manitoba
Mon 25 May
04:00 Postponed
Seahorses
04:00
Santa Cruz Breakers
Mon 25 May
21:00 Postponed
AFC Ann Arbor
21:00
Grand Rapids
Mon 25 May
23:00 Postponed
Dayton Dutch Lions
23:00
Michigan Bucks
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 2 »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Kristianstad FF
19:00
IFK Hässleholm
ge - ISO Country Code Pirveli Liga »
Mon 25 May
13:00 Postponed
Aragvi Dusheti
13:00
Merani Martvili
Mon 25 May
13:00 Postponed
Metalurgi Rustavi
13:00
WIT Georgia
Mon 25 May
13:00 Postponed
Zugdidi
13:00
Shukura
Mon 25 May
13:00 Postponed
Shevardeni 1906
13:00
Gagra
Mon 25 May
13:00 Postponed
Samgurali
13:00
Sioni
no - ISO Country Code 2. Division Group 1 »
Mon 25 May
16:00 Postponed
Brattvåg
16:00
Vålerenga II
no - ISO Country Code 2. Division Group 2 »
Mon 25 May
18:00 Postponed
Egersund
18:00
Odd II
Mon 25 May
16:00 Postponed
Rosenborg II
16:00
Asker
no - ISO Country Code Norwegian Fourth Division Group 1 »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Grorud II
19:00
Raufoss II
Mon 25 May
20:00 Postponed
Kongsvinger 2
20:00
Funnefoss / Vormsund
Mon 25 May
20:00 Postponed
Ull Kisa 2
20:00
Gjøvik-Lyn
no - ISO Country Code Norwegian Fourth Division Group 2 »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Flint
19:00
Mjondalen 2
Mon 25 May
19:00 Postponed
Follo
19:00
Strømsgodset II
Mon 25 May
20:00 Postponed
Fredrikstad II
20:00
Sarpsborg 08 II
no - ISO Country Code Norwegian Fourth Division Group 3 »
Mon 25 May
18:00 Postponed
Åkra IL
18:00
IK Start II
Mon 25 May
19:00 Postponed
Viking FK II
19:00
Hinna
no - ISO Country Code Norwegian Fourth Division Group 5 »
Mon 25 May
19:00 Postponed
Spjelkavik
19:00
Molde FK II
no - ISO Country Code Norwegian Fourth Division Group 6 »
Mon 25 May
16:00 Postponed
Bodø / Glimt II
16:00
Stabaek 2
Mon 25 May
18:00 Postponed
Junkeren
18:00
Tromso 2
bb - ISO Country Code Barbados Premier League »
Mon 25 May
Postponed
Notre Dame
-
Weymouth Wales
Mon 25 May
02:00 Postponed
BDF
02:00
Brittons Hill
dk - ISO Country Code Reserve League Denmark Group 8 »
Mon 25 May
13:00 Postponed
Aarhus Reservas
13:00
Viborg Reservas

Follow BeSoccer on Facebook