noscript image
1

All leagues and competitions in Rwanda

National Soccer
Fri 18 Jan
Gicumbi Gicumbi
14:30
Mukura Victory Mukura Victory
Kiyovu Sport Kiyovu Sport
14:30
Musanze FC Musanze FC
Sat 19 Jan
AS Muhanga FC AS Muhanga FC
14:30
Espoir FC Espoir FC
Marines FC Marines FC
14:30
Rayon Sport Rayon Sport
AS Kigali AS Kigali
14:30
Amagaju Amagaju
Sun 20 Jan
Kirehe Kirehe
14:03
Bugesera Bugesera
APR FC APR FC
14:30
Police FC Police FC
Etincelles FC Etincelles FC
14:30
Sunrise Sunrise
Team / Points
1 APR FC APR 32
2 Rayon Sport RAY 28
3 Mukura Victory MUK 26
4 Kiyovu Sport KIY 23
5 Police FC POL 21
6 AS Muhanga FC MUH 19
7 Sunrise SUN 18
8 AS Kigali ASK 18
 
9 Espoir FC ESP 17
10 Bugesera BUG 17
11 Marines FC MAR 15
12 Etincelles FC ETI 15
13 Kirehe KIR 13
14 Musanze FC MUS 12
15 Gicumbi GIC 12
16 Amagaju AMA 5
wo - ISO Country Code Asian Cup Group 3 »
Wed 16 Jan
14:30 finished
Corea del Sur
2 - 0
China INFO
Wed 16 Jan
14:30 finished
Kirguizistán
3 - 1
Philippines INFO
wo - ISO Country Code Asian Cup Group 4 »
Wed 16 Jan
17:00 finished
Irán
0 - 0
Iraq INFO
Wed 16 Jan
17:00 finished
Vietnam
2 - 0
Yemen INFO
es - ISO Country Code Copa del Rey »
Wed 16 Jan
21:30
Leganés
21:30
Real Madrid
Wed 16 Jan
20:30
Sevilla
20:30
Athletic
Wed 16 Jan
19:30
Atlético
19:30
Girona
it - ISO Country Code Super Cup Italy »
Wed 16 Jan
18:30 Playing 42'
Juventus
0 - 0
Milan
fr - ISO Country Code Ligue 1 »
Wed 16 Jan
19:00 Playing 14'
Monaco
0 - 0
Nice
Wed 16 Jan
19:00 Playing 14'
Nîmes
0 - 0
Nantes
Wed 16 Jan
21:00
Saint Etienne
21:00
Olympique Marseille
Wed 16 Jan
19:00 Playing 14'
Toulouse
1 - 0
Olympique Lyonnais
Wed 16 Jan
19:00 Playing 14'
Guingamp
0 - 0
Rennes
fr - ISO Country Code Coupe de France »
Wed 16 Jan
19:15
Grenoble
19:15
Strasbourg
gb - ISO Country Code FA Cup »
Wed 16 Jan
20:45
Southampton
20:45
Derby County
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 1 »
Wed 16 Jan
04:06 finished
Tijuana
1 - 1
Atlante FC INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 2 »
Wed 16 Jan
02:00 finished
FC Juárez
3 - 0
Tampico Madero INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 4 »
Wed 16 Jan
02:00 finished
Necaxa
1 - 2
América INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 7 »
Wed 16 Jan
04:00 finished
Mineros Zacatecas
2 - 0
Veracruz INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 8 »
pt - ISO Country Code Taça de Portugal »
Wed 16 Jan
21:45
Feirense
21:45
Sporting CP
es - ISO Country Code Friendly »
Wed 16 Jan
17:00 finished
Slovan Bratislava
2 - 3
Sigma Olomouc INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Teplice
6 - 1
MAS Táborsko INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
SFC Opava
3 - 1
Prostějov INFO
Wed 16 Jan
14:00 finished
Skalica
1 - 0
FC Spartak Trnava INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
Austria Wien
0 - 1
Wiener Neustadt INFO
Wed 16 Jan
01:00 finished
Santa Fe
3 - 1
Millonarios INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
AC Horsens
3 - 1
Fredericia INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
Sion
3 - 0
Dinamo Bucureşti INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Sparta Praha
5 - 0
Loko Vltavin INFO
Wed 16 Jan
14:30 finished
Viktoria Žižkov
2 - 1
Litomericko INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
Platense
0 - 1
Colo Colo INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Karviná
1 - 1
Třinec INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Mladá Boleslav
0 - 2
Vysocina Jihlava INFO
Wed 16 Jan
15:00
Vorskla Poltava
15:00
CFR Cluj
Wed 16 Jan
19:00 Playing 11'
SC Fürstenfeld
1 - 1
Hartberg
Wed 16 Jan
13:30 finished
Politehnica Iasi
0 - 3
Korona Kielce INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
Wisla Kraków
3 - 2
Wisła Sandomierz INFO
Wed 16 Jan
09:00 finished
Dunărea
0 - 0
Diósgyőr VTK INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Mallorca
1 - 0
Köln INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Taksony
0 - 1
Budaörsi INFO
Wed 16 Jan
12:00 finished
Zemplin Michalovce
2 - 3
Slavoj Trebišov INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Union
2 - 2
Berliner AK 07 INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Györi ETO
2 - 0
Cegledi INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Senica
2 - 2
Banská Bystrica INFO
Wed 16 Jan
14:00 finished
Zlaté Moravce
5 - 2
Dubnica INFO
Wed 16 Jan
16:30 finished
Olhanense
1 - 1
Servette INFO
Wed 16 Jan
16:30 finished
Portimonense
1 - 1
MSV Duisburg INFO
Wed 16 Jan
16:00 finished
Maribor
0 - 0
Szombathelyi Haladas INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
FC St. Pauli
3 - 2
Wehen Wiesbaden INFO
Wed 16 Jan
18:00 Playing 61'
SV Babelsberg 03
3 - 1
International Leipzig
Wed 16 Jan
18:00 Playing 56'
VfB Oldenburg
0 - 1
Sportfreunde Lotte
Wed 16 Jan
18:30
Optik Rathenow
18:30
Brandenburger
Wed 16 Jan
19:00 Playing 13'
Fortuna Köln
1 - 0
Bonner SC
Wed 16 Jan
19:30
STV Horst Emscher
19:30
Ennepetal
Wed 16 Jan
20:30
St. Mary's Cork
20:30
Cork City
Wed 16 Jan
01:30 finished
Oriente Petrolero
1 - 0
La Guaira INFO
Wed 16 Jan
12:00 finished
Spartak Moskva
5 - 2
FK Lokomotiv Tashkent INFO
Wed 16 Jan
12:00 finished
Bătrâna Doamnă
2 - 3
Békéscsaba INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Renova
1 - 2
Šhkëndija 79 INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Sered
1 - 1
Samsung Vác FC INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
Vejle BK
1 - 0
Mezőkövesd-Zsory INFO
Wed 16 Jan
14:30 finished
HNK Gorica
5 - 1
Krsko Posavje INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
Bochum
1 - 1
CSKA Sofia INFO
Wed 16 Jan
16:00 finished
Lausanne Sports
3 - 0
Beijing Renhe INFO
Wed 16 Jan
17:00 finished
Anagennisi
0 - 8
KS Górnik Zabrze INFO
Wed 16 Jan
18:30 Playing 44'
Lac-Inter
1 - 0
Favoritner AC
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
ar - ISO Country Code Argentina Summer Tournaments »
Wed 16 Jan
02:10 finished
River Plate
1 - 0
Club Nacional de Football INFO
tr - ISO Country Code Turkish Cup »
Wed 16 Jan
16:30 finished
İstanbul
1 - 0
Hatayspor INFO
Wed 16 Jan
18:30 Playing 43'
Trabzonspor
0 - 0
Balikesirspor
Wed 16 Jan
14:30 finished
Yeni Malatyaspor
3 - 2
Bodrumspor INFO
it - ISO Country Code Lega Pro Group 3 »
Wed 16 Jan
14:30 finished
Viterbese
1 - 1
Reggina INFO
pt - ISO Country Code Segunda Liga »
Wed 16 Jan
16:00 finished
Benfica II
4 - 0
Academico Viseu INFO
za - ISO Country Code South African First Division »
Wed 16 Jan
18:30 Playing 43'
Mamelodi Sundowns
0 - 0
Maritzburg United
Wed 16 Jan
18:30 Playing 44'
AmaZulu
0 - 1
Kaizer Chiefs
Wed 16 Jan
18:30 Playing 44'
Cape Town City FC
1 - 0
Free State Stars
it - ISO Country Code Serie D Group 5 »
Wed 16 Jan
14:30
Aglianese
14:30
Sporting Trestina
Wed 16 Jan
14:30
Bastia Calcio
14:30
Sangimignanosport
Wed 16 Jan
14:30
Scandicci
14:30
Tuttocuoio
Wed 16 Jan
14:30
Gavorrano
14:30
Sinalunghese
Wed 16 Jan
14:30
Ghivizzano Borgo
14:30
Seravezza
Wed 16 Jan
14:30
Massese
14:30
Cannara
Wed 16 Jan
14:30
Pianese
14:30
Ponsacco
Wed 16 Jan
14:30
Real Forte Querce.
14:30
Prato
Wed 16 Jan
14:30
Sangiovannese
14:30
San Donato Tavarnelle
Wed 16 Jan
14:30
Viareggio
14:30
Montevarchi Calcio
it - ISO Country Code Serie D Group 6 »
Wed 16 Jan
14:30
Castelfidardo
14:30
Avezzano
Wed 16 Jan
14:30
Città Campobasso
14:30
Santarcangelo
Wed 16 Jan
14:30
Isernia
14:30
Recanatese
Wed 16 Jan
14:30
Montegiorgio
14:30
Francavilla Calcio
Wed 16 Jan
15:00
Pineto
15:00
Forli
Wed 16 Jan
15:00
Cesena
15:00
Matelica Calcio
Wed 16 Jan
14:30
Real Giulianova
14:30
Sammaurese
Wed 16 Jan
14:30
San Nicolò
14:30
Olympia Agnonese
Wed 16 Jan
14:30
Savignanese
14:30
Jesina
Wed 16 Jan
14:30
Vastese
14:30
Sangiustese
it - ISO Country Code Serie D Group 7 »
Wed 16 Jan
14:30
Aprilia
14:30
Trastevere
Wed 16 Jan
14:30
SFF Atletico
14:30
Albalonga
Wed 16 Jan
14:30
Vis Artena
14:30
Ostia Mare

Follow BeSoccer on Facebook