noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Russian Premier League
Fri 19 Jun
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
17:00
Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Sochi Sochi
19:00
FK Rostov na Donu FK Rostov na Donu
Sat 20 Jun
Ural Sverdlovskaya Ural Sverdlovskaya
13:00
Rubin Kazán Rubin Kazán
Arsenal Tula Arsenal Tula
15:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
18:00
Zenit Zenit
Sun 21 Jun
Ufa Ufa
14:00
Tambov Tambov
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
16:30
FC Orenburg FC Orenburg
FK Krasnodar FK Krasnodar
19:00
Dinamo Moskva Dinamo Moskva
Team / Points
1 Zenit ZEN 50
2 Lokomotiv Moskva LOK 41
3 FK Krasnodar KRA 41
4 FK Rostov na Donu FCR 38
5 CSKA Moskva CSK 36
6 Dinamo Moskva DIN 30
7 Arsenal Tula ARS 28
8 Spartak Moskva SPA 28
 
9 Ufa UFA 27
10 Ural Sverdlovskaya URA 25
11 Tambov TAM 25
12 Sochi SOC 24
13 FC Orenburg GAZ 23
14 Rubin Kazán FCR 23
15 Krylia Sovetov KRS 22
16 Akhmat Grozny TER 20
Group 1
Sat 09 Nov
Kvant Kvant
2-5
FC Ararat Moscow FC Ararat Moscow
Kaluga Kaluga
1-2
Khimki II Khimki II
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
1-0
Strogino Strogino
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
0-2
Sokol Saratov Sokol Saratov
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
1-1
Khimik Novomoskovsk Khimik
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
3-0
Zvezda Ryazan Zvezda Ryazan
Wed 08 Apr
Rotor-2 Rotor-2
13:00
Zorkiy Zorkiy
Team / Points
1 Dinamo Bryansk DIN 39
2 Sokol Saratov SOK 37
3 Metallurg Lipetsk MET 37
4 Khimik Novomoskovsk KHI 26
5 Salyut Belgorod SAL 26
6 Zvezda Ryazan ZVE 24
7 Zorkiy ZOR 23
 
8 FC Ararat Moscow FCA 23
9 Kaluga KAL 22
10 Saturn Ramenskoye SAT 22
11 Khimki II KHI 18
12 Strogino STR 17
13 Rotor-2 ROT 8
14 Kvant FKO 8
Group 2
Sat 09 Nov
Kolomna Kolomna
1-0
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Zenit Petersburg II Zenit Petersburg
2-0
Zvezda St. Petersburg Zvezda Petersburg
Leningradets Leningradets
0-0
Znamya Znamya
Rodina Moskva Rodina Moskva
1-2
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy
Sun 29 Mar
Luki-Energiya Luki-Energiya
13:00
Veles Veles
Olimp Khimki Olimp Khimki
13:00
Murom Murom
Wed 22 Apr
Pskov 747 Pskov 747
13:00
Kazanka Kazanka
Team / Points
1 Veles VEL 36
2 FSC Dolgoprudniy FCD 35
3 Zenit Petersburg II ZEN 32
4 Torpedo Vladimir TOR 30
5 Leningradets FKL 28
6 Olimp Khimki FKO 26
7 Murom MUR 24
 
8 Rodina Moskva FKR 22
9 Pskov 747 PSK 21
10 Kazanka FKL 17
11 Kolomna KOL 15
12 Znamya ZNA 15
13 Luki-Energiya LUK 13
14 Zvezda St. Petersburg ZSP 6
Group 3
Sun 03 Nov
Lada Sok Lada Sok
1-0
Tyumen Tyumen
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
2-1
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
NoSta NoSta
2-0
Ufa II Ufa II
Ural II Ural II
4-1
KamAZ KamAZ
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
1-0
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm Zvezda Perm
5-2
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
Team / Points
1 Akron Tolyatti AKT 38
2 FC Chelyabinsk FCC 36
3 Ural II URA 35
4 KamAZ KAM 32
5 Tyumen TYU 26
6 Lada Sok LSD 24
 
7 Zvezda Perm ZPM 22
8 NoSta NOS 22
9 Volga Ulyanovsk VOL 20
10 Zenit Izhevsk ZEN 18
11 Lada Tolyatti LAD 10
12 Ufa II UFA 6
Group 4
Fri 13 Mar
Urozhay Urozhay
3-0
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
Sat 14 Mar
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
0-4
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk
3-0
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo
3-0
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
Alaniya Vladikavkaz Alaniya
4-0
Krasnodar III Krasnodar III
SKA Rostov SKA Rostov
1-1
Makhachkala Makhachkala
Druzhba Druzhba
1-0
Spartak Vladikavkaz Spartak
Sun 15 Mar
Anzhi Anzhi
3-2
Chernomorets Novorossisk Chernomorets
Team / Points
1 Volgar Astrakhan VOL 50
2 Alaniya Vladikavkaz ALA 46
3 Druzhba DMA 34
4 Chernomorets Novorossisk CHE 33
5 Makhachkala MAK 26
6 SKA Rostov SKA 26
7 Biolog Novokubansk BIO 26
8 FK Legion Dynamo LEG 24
 
9 Dinamo Stavropol DIN 24
10 Mashuk-KMV MAS 24
11 Urozhay FKU 20
12 Inter Cherkessk ICH 20
13 Spartak Nalchik NAL 19
14 Krasnodar III KRA 18
15 Anzhi ANZ 10
16 Spartak Vladikavkaz SPV 8
Group 5
Sun 06 Oct
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
3-0
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Sun 13 Oct
FK Chita FK Chita
3-3
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
2-0
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk
Team / Points
1 FC Irtysh Omsk IRT 29
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 18
3 Sibir Novosibirsk SIB 17
 
4 FK Chita FCC 15
5 Dinamo Barnaul DIN 11
6 Zenit Irkutsk FKZ 9
Premier League Russia U21
Fri 13 Mar
FK Orenburg Sub 21 Orenburg
0-4
Spartak Moskva Sub 21 Spartak Moskva
Arsenal Tula Sub 21 Arsenal Tula
4-0
Rubin Kazan Sub 21 Rubin Kazan
Akhmat Grozny Sub 21 Akhmat Grozny
2-1
Dynamo Moscú Sub 21 Dynamo Moscú
Zenit Sub 21 Zenit Sub 21
0-0
Ural Sub 21 Ural Sub 21
Sat 14 Mar
Sochi Sub 21 Sochi Sub 21
3-1
Krasnodar Sub 21 Krasnodar Sub 21
Rostov Sub 21 Rostov Sub 21
0-5
Lokomotiv Moskva Sub 21 Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva Sub 21 CSKA Moskva
1-0
Ufa Sub 21 Ufa Sub 21
Sun 15 Mar
Tambov Sub 21 Tambov Sub 21
1-1
Krylya Sovetov II Sub 21 Krylya Sovetov
Team / Points
1 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 47
2 CSKA Moskva Sub 21 CSK 43
3 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 40
4 Spartak Moskva Sub 21 SPA 39
5 Krylya Sovetov II Sub 21 KSS 39
6 Arsenal Tula Sub 21 ARS 38
7 Zenit Sub 21 ZEN 37
8 Tambov Sub 21 TAM 34
 
9 Akhmat Grozny Sub 21 TER 33
10 Sochi Sub 21 SCH 32
11 Krasnodar Sub 21 KRA 27
12 Rostov Sub 21 ROS 22
13 Ural Sub 21 URA 22
14 Rubin Kazan Sub 21 RUB 20
15 FK Orenburg Sub 21 ORE 14
16 Ufa Sub 21 UFA 8
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Thu 04 Jun
20:15
Benfica
20:15
Tondela
Thu 04 Jun
22:15
Vitória
22:15
Sporting CP
Thu 04 Jun
19:00
Marítimo
19:00
Vitória Setúbal
cz - ISO Country Code FNL »
pl - ISO Country Code I Liga »
cr - ISO Country Code Costa Rica Promotion - Clausura »
Thu 04 Jun
22:00
Sporting José
22:00
Guanacasteca
am - ISO Country Code Armenia League Group 2 »
Thu 04 Jun
13:30
Shirak
13:30
Ararat
Thu 04 Jun
15:30
Noah
15:30
Alashkert
il - ISO Country Code Israel Second Division »
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
ee - ISO Country Code Esiliiga »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Thu 04 Jun
01:15 finished
CS Cartaginés
1 - 4
CS Herediano INFO
Thu 04 Jun
23:00
Limón
23:00
AD Grecia
Thu 04 Jun
01:10 finished
Santos Guápiles
3 - 1
Pérez Zeledón INFO
Thu 04 Jun
04:00 finished
Deportivo Saprissa
2 - 2
Jicaral Sercoba INFO
es - ISO Country Code Friendly »
ee - ISO Country Code Estonia Second Division B »
Thu 04 Jun
17:30
Welco Elekter
17:30
Läänemaa Haapsalu
Thu 04 Jun
17:30
Tallinna Kalev II
17:30
Võru
Thu 04 Jun
18:30
Tabasalu Charma
18:30
Keila
Thu 04 Jun
18:30
Rakvere JK Tarvas
18:30
Nõmme Kalju II
Thu 04 Jun
18:30
Viimsi JK
18:30
Paide II
ee - ISO Country Code Estonia Third Division Group 2 »
Thu 04 Jun
18:00
Joker
18:00
Saue JK Laagri
wo - ISO Country Code International Friendly »
Thu 04 Jun
20:45 Postponed
Italia
20:45
Czech Republic
Thu 04 Jun
19:45 Postponed
Sweden
19:45
Finlandia
Thu 04 Jun
20:00 Postponed
Suiza
20:00
Liechtenstein
wo - ISO Country Code WC Qual. Asia Group 2 »
Thu 04 Jun
Postponed
China
-
Philippines
Thu 04 Jun
Postponed
Guam
-
Siria
Thu 04 Jun
Postponed
Australia
-
China Taipei
Thu 04 Jun
Postponed
Nepal
-
Jordan
Thu 04 Jun
Postponed
Irán
-
Bahrain
Thu 04 Jun
Postponed
Iraq
-
Camboya
Thu 04 Jun
Postponed
Saudi Arabia
-
Palestine
Thu 04 Jun
Postponed
Uzbekistan
-
Singapore
Thu 04 Jun
Postponed
Bangladesh
-
India
Thu 04 Jun
Postponed
Oman
-
Catar
Thu 04 Jun
Postponed
Japan
-
Tayikistán
Thu 04 Jun
Postponed
Kirguizistán
-
Mongolia
Thu 04 Jun
Postponed
UAE
-
Thailand
Thu 04 Jun
Postponed
Vietnam
-
Indonesia
Thu 04 Jun
Postponed
Corea del Sur
-
Korea DPR
Thu 04 Jun
Postponed
Lebanon
-
Sri Lanka
us - ISO Country Code USL Pro - USA »
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Memphis 901
02:00
Tampa Bay Rowdies
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 1 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Vänersborgs IF
19:00
Lidköping
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 4 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Skellefteå
19:00
Morön
us - ISO Country Code PDL USA »
Thu 04 Jun
Postponed
Miami City
-
Florida Elite
Thu 04 Jun
Postponed
Tampa Rowdies
-
Sarasota Metropolis
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Boston
01:00
Portland Phoenix
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Dayton Dutch Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
South Bend Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Wake
01:00
North Carolina II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Evergreen
01:00
Ogden City
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
North Carolina II
01:00
West Virginia Alliance
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
SC United Bantams
01:30
Charlotte Eagles
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
Weston
01:30
The Villages
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Colorado Rush
02:00
Manhattan
Thu 04 Jun
04:00 Postponed
Sound FC
04:00
TSS Rovers
am - ISO Country Code Armenia First Division »
Thu 04 Jun
14:30
Van
14:30
Dilijan
Thu 04 Jun
14:45
BKMA
14:45
Torpedo Yerevan
Thu 04 Jun
14:30
Ararat II
14:30
Alashkert II
Thu 04 Jun
15:00
Lokomotiv Yerevan
15:00
West Armenia
Thu 04 Jun
15:00
Pyunik II
15:00
Urartu II

Follow BeSoccer on Facebook