noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
1

All leagues and competitions in Papua New Guinea

There are no competitions to display. Here you will find the main competitions that are still in play.

Premier League
Fri 19 Jun
Norwich City Norwich City
19:00
Southampton Southampton
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
21:15
Man. Utd Man. Utd
Sat 20 Jun
Watford Watford
13:30
Leicester Leicester
Brighton & Hove Albion Brighton Hove Alb.
16:00
Arsenal Arsenal
West Ham West Ham
18:30
Wolves Wolves
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
20:45
Crystal Palace Crystal Palace
Sun 21 Jun
Newcastle Newcastle
15:00
Sheffield United Sheffield United
Aston Villa Aston Villa
17:15
Chelsea Chelsea
Everton Everton
20:00
Liverpool Liverpool
Mon 22 Jun
Man. City Man. City
21:00
Burnley Burnley
Team / Points
1 Liverpool LIV 82
2 Man. City MAC 57
3 Leicester LEI 53
4 Chelsea CHL 48
5 Man. Utd MUD 45
6 Wolves WOL 43
7 Sheffield United SHE 43
8 Tottenham Hotspur TOT 41
9 Arsenal ARS 40
10 Burnley BUR 39
 
11 Crystal Palace CRY 39
12 Everton EVE 37
13 Newcastle NEW 35
14 Southampton SOU 34
15 Brighton & Hove Albion BHA 29
16 West Ham WHU 27
17 Watford WAT 27
18 AFC Bournemouth BOU 27
19 Aston Villa ASV 25
20 Norwich City NOR 21
Serie A
Mon 22 Jun
Fiorentina Fiorentina
19:30
Brescia Brescia
Lecce Lecce
19:30
Milan Milan
Bologna Bologna
21:45
Juventus Juventus
Tue 23 Jun
Hellas Verona Hellas Verona
19:30
Napoli Napoli
SPAL SPAL
19:30
Cagliari Cagliari
Torino Torino
21:45
Udinese Udinese
Genoa Genoa
21:45
Parma Parma
Wed 24 Jun
Inter Inter
19:30
Sassuolo Sassuolo
Atalanta Atalanta
21:45
Lazio Lazio
Roma Roma
21:45
Sampdoria Sampdoria
Team / Points
1 Juventus JUV 63
2 Lazio LAZ 62
3 Inter INT 54
4 Atalanta ATL 48
5 Roma ROM 45
6 Napoli NAP 39
7 Milan ACM 36
8 Hellas Verona HLL 35
9 Parma PAR 35
10 Bologna BOL 34
 
11 Sassuolo SAS 32
12 Cagliari CAG 32
13 Fiorentina FIO 30
14 Udinese UDI 28
15 Torino TOR 27
16 Sampdoria SAM 26
17 Genoa GEN 25
18 Lecce LEC 25
19 SPAL POL 18
20 Brescia BRE 16
Second Division
Fri 12 Jun
Elche Elche
19:30
Extremadura Extremadura
Fuenlabrada Fuenlabrada
19:30
Tenerife Tenerife
Málaga Málaga
19:30
Huesca Huesca
Real Oviedo Real Oviedo
21:30
Ponferradina Ponferradina
Sat 13 Jun
Racing Racing
17:00
Lugo Lugo
Las Palmas Las Palmas
19:30
Girona Girona
Real Zaragoza Real Zaragoza
21:30
Alcorcón Alcorcón
Sun 14 Jun
Mirandés Mirandés
17:00
Numancia Numancia
Deportivo Deportivo
17:00
Real Sporting Real Sporting
Albacete Albacete
19:30
Almería Almería
Cádiz Cádiz
21:30
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Team / Points
1 Cádiz CAD 56
2 Real Zaragoza ZAR 55
3 Almería ALM 50
4 Huesca HUE 50
5 Girona GIR 47
6 Elche ELC 46
7 Mirandés MIR 42
8 Real Sporting SPO 41
9 Alcorcón ALC 41
10 Ponferradina PON 40
11 Rayo Vallecano RAY 40
 
12 Tenerife CDT 39
13 Fuenlabrada FUE 39
14 Málaga MAL 38
15 Las Palmas UDL 38
16 Numancia NUM 38
17 Real Oviedo ROV 35
18 Albacete ALB 35
19 Deportivo DEP 35
20 Lugo LUG 34
21 Extremadura EXT 31
22 Racing RAC 28
Bundesliga
Fri 05 Jun
SC Freiburg SC Freiburg
1-0
B. Monchengladbach Monchengladbach
Sat 06 Jun
B. Leverkusen B. Leverkusen
2-4
Bayern München Bayern München
Fortuna Düsseldorf Fortuna
2-2
Hoffenheim Hoffenheim
Eintracht Frankfurt Eintracht
0-2
Mainz 05 Mainz 05
RB Leipzig RB Leipzig
1-1
Paderborn Paderborn
B. Dortmund B. Dortmund
1-0
Hertha BSC Hertha BSC
Sun 07 Jun
Werder Bremen Werder Bremen
13:30
Wolfsburg Wolfsburg
Union Berlin Union Berlin
15:30
Schalke 04 Schalke 04
FC Augsburg FC Augsburg
18:00
Köln Köln
Team / Points
1 Bayern München BYM 70
2 B. Dortmund BVB 63
3 RB Leipzig RBL 59
4 B. Monchengladbach MON 56
5 B. Leverkusen LEV 56
6 Hoffenheim HOF 43
7 Wolfsburg WOL 42
8 SC Freiburg SCF 41
9 Hertha BSC HER 38
 
10 Schalke 04 S04 37
11 Eintracht Frankfurt EIN 35
12 Köln KOL 34
13 FC Augsburg AUG 31
14 Union Berlin FCU 31
15 Mainz 05 M05 31
16 Fortuna Düsseldorf F95 28
17 Werder Bremen BRE 25
18 Paderborn PAD 20
2. Liga
Fri 05 Jun
VfL Bochum VfL Bochum
2-0
FC St. Pauli FC St. Pauli
Greuther Fürth Greuther Fürth
1-2
Sandhausen Sandhausen
Sat 06 Jun
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
1-1
Nürnberg Nürnberg
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
3-0
Darmstadt 98 Darmstadt 98
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
2-3
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Sun 07 Jun
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
13:30
Karlsruher SC Karlsruher SC
Hannover 96 Hannover 96
13:30
Heidenheim Heidenheim
Stuttgart Stuttgart
13:30
VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Mon 08 Jun
Hamburger SV Hamburger SV
20:30
Holstein Kiel Holstein Kiel
Team / Points
1 Arminia Bielefeld ARB 57
2 Stuttgart STU 51
3 Hamburger SV HSV 49
4 Heidenheim HEI 48
5 Darmstadt 98 DAR 43
6 VfL Bochum RTV 39
7 Hannover 96 HAN 39
8 Sandhausen SVS 39
9 Jahn Regensburg SSV 39
 
10 Greuther Fürth SGF 38
11 Holstein Kiel HOL 38
12 Erzgebirge Aue ERZ 38
13 FC St. Pauli STP 35
14 VfL Osnabrück OSN 34
15 Nürnberg FCN 33
16 Karlsruher SC KSC 30
17 Wehen Wiesbaden WEH 28
18 Dynamo Dresden SGD 27
Primeira Liga
Wed 03 Jun
Portimonense Portimonense
1-0
Gil Vicente Gil Vicente
Famalicão Famalicão
2-1
Porto Porto
Thu 04 Jun
Marítimo Marítimo
1-1
Vitória Setúbal Vitória Setúbal
Benfica Benfica
0-0
Tondela Tondela
Vitória Guimarães Vitória
2-2
Sporting CP Sporting CP
Fri 05 Jun
CD Santa Clara CD Santa Clara
3-2
Sporting Braga Sporting Braga
Desportivo Aves Desportivo Aves
0-2
Belenenses Belenenses
Sat 06 Jun
Boavista Boavista
0-1
Moreirense Moreirense
Sun 07 Jun
Rio Ave Rio Ave
22:00
Paços de Ferreira Paços Ferreira
Team / Points
1 Benfica SLB 60
2 Porto FCP 60
3 Sporting Braga SPB 46
4 Sporting CP SCP 43
5 Famalicão FAM 40
6 Vitória Guimarães VIT 38
7 Rio Ave RIO 38
8 Moreirense MOR 33
9 CD Santa Clara SAN 33
 
10 Gil Vicente GFC 30
11 Boavista BOA 29
12 Vitória Setúbal VST 29
13 Belenenses BEL 29
14 Tondela TON 26
15 Marítimo MAR 25
16 Paços de Ferreira PAÇ 22
17 Portimonense POR 19
18 Desportivo Aves AVE 13
Group 2
Sat 06 Jun
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
3-2
Desna Chernihiv Desna Chernihiv
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
1-0
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Sun 07 Jun
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
16:00
Oleksandria Oleksandria
Team / Points
1 Shakhtar Donetsk SHA 65
2 Zorya Luhansk ZOR 49
3 Desna Chernihiv DES 46
 
4 Dinamo Kiev DYN 46
5 Oleksandria PFC 43
6 Kolos Kovalivka KOL 26
Group 3
Sun 07 Jun
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
13:00
Illichivets Mariupol Illichivets
Vorskla Poltava Vorskla Poltava
18:30
Karpaty Lviv Karpaty Lviv
FC Lviv FC Lviv
18:30
Dnipro-1 Dnipro-1
Team / Points
1 Dnipro-1 SKD 31
2 Illichivets Mariupol ILL 25
3 FC Lviv LVI 22
 
4 Vorskla Poltava VOR 22
5 Olimpik Donetsk OLI 19
6 Karpaty Lviv KPT 14
1. HNL
Fri 05 Jun
Hajduk Split Hajduk Split
2-1
Inter Zapresic Inter Zapresic
Sat 06 Jun
NK Slaven Belupo NK Slaven Belupo
0-0
HNK Gorica HNK Gorica
NK Varazdin NK Varazdin
1-3
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Sun 07 Jun
Istra 1961 Istra 1961
18:55
Rijeka Rijeka
Lokomotiva Lokomotiva
21:05
Osijek Osijek
Team / Points
1 Dinamo Zagreb DZG 68
2 Hajduk Split HAJ 48
3 Rijeka RIJ 47
4 Lokomotiva LOK 46
5 Osijek OSI 42
 
6 HNK Gorica HNK 36
7 NK Slaven Belupo SLA 27
8 Istra 1961 IST 19
9 Inter Zapresic INT 17
10 NK Varazdin NKV 17
Danish Superliga
Sun 07 Jun
Kobenhavn Kobenhavn
17:00
Randers Randers
SonderjyskE SonderjyskE
17:00
Silkeborg IF Silkeborg IF
Aalborg BK Aalborg BK
17:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
Odense BK Odense BK
17:00
Esbjerg Esbjerg
AC Horsens AC Horsens
17:00
Brøndby IF Brøndby IF
Nordsjaelland Nordsjaelland
17:00
Midtjylland Midtjylland
Hobro Hobro
17:00
Lyngby BK Lyngby BK
Team / Points
1 Midtjylland MID 62
2 Kobenhavn FCK 53
3 AGF Aarhus AGF 44
4 Brøndby IF BIF 42
5 Nordsjaelland FCN 41
6 Aalborg BK JIM 38
7 Randers RAN 35
 
8 Lyngby BK LYN 31
9 AC Horsens HOR 31
10 Odense BK ODE 30
11 SonderjyskE SON 26
12 Hobro HOB 22
13 Esbjerg ESB 18
14 Silkeborg IF SIF 15
de - ISO Country Code Bundesliga »
Sun 07 Jun
18:00
FC Augsburg
18:00
Köln
Sun 07 Jun
15:30
Union Berlin
15:30
Schalke 04
Sun 07 Jun
13:30
Werder Bremen
13:30
Wolfsburg
de - ISO Country Code 2. Liga »
Sun 07 Jun
13:30
Erzgebirge Aue
13:30
Karlsruher SC
Sun 07 Jun
13:30
Hannover 96
13:30
Heidenheim
Sun 07 Jun
13:30
Stuttgart
13:30
VfL Osnabrück
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Sun 07 Jun
22:00
Rio Ave
22:00
Paços de Ferreira
ua - ISO Country Code Premier League Group 2 »
Sun 07 Jun
16:00
Dinamo Kiev
16:00
Oleksandria
ua - ISO Country Code Premier League Group 3 »
Sun 07 Jun
18:30 Postponed
Vorskla Poltava
18:30
Karpaty Lviv
Sun 07 Jun
18:30
FC Lviv
18:30
Dnipro-1
Sun 07 Jun
13:00
Olimpik Donetsk
13:00
Illichivets Mariupol
hr - ISO Country Code 1. HNL »
Sun 07 Jun
18:55
Istra 1961
18:55
Rijeka
Sun 07 Jun
21:05
Lokomotiva
21:05
Osijek
dk - ISO Country Code Danish Superliga »
Sun 07 Jun
17:00
Kobenhavn
17:00
Randers
Sun 07 Jun
17:00
SonderjyskE
17:00
Silkeborg IF
Sun 07 Jun
17:00
Aalborg BK
17:00
AGF Aarhus
Sun 07 Jun
17:00
Odense BK
17:00
Esbjerg
Sun 07 Jun
17:00
AC Horsens
17:00
Brøndby IF
Sun 07 Jun
17:00
Nordsjaelland
17:00
Midtjylland
Sun 07 Jun
17:00
Hobro
17:00
Lyngby BK
by - ISO Country Code Premier League »
Sun 07 Jun
15:00
Vitebsk
15:00
BATE Borisov
Sun 07 Jun
17:00
Belshina Bobruisk
17:00
Dinamo Minsk
Sun 07 Jun
19:00
Shakhtyor
19:00
Energetik-BGU
at - ISO Country Code Austrian Bundesliga Group 2 »
Sun 07 Jun
17:00
Wolfsberger AC
17:00
LASK
Sun 07 Jun
17:00
Hartberg
17:00
Salzburg
Sun 07 Jun
19:30
Rapid Wien
19:30
Sturm Graz
bg - ISO Country Code A PFG »
Sun 07 Jun
19:30
Beroe
19:30
Cherno More Varna
ee - ISO Country Code Esiliiga »
Sun 07 Jun
12:00
FC Elva
12:00
Maardu FC
Sun 07 Jun
12:00
Vändra JK Vaprus
12:00
Nõmme United
kr - ISO Country Code K-League Classic »
Sun 07 Jun
12:00
Suwon Bluewings
12:00
Gwangju FC
Sun 07 Jun
12:00
Seongnam FC
12:00
Daegu FC
cz - ISO Country Code Czech First Division »
Sun 07 Jun
15:00
SFC Opava
15:00
Slovácko
Sun 07 Jun
19:00
Slavia Praha
19:00
Viktoria Plzeň
Sun 07 Jun
17:00
Sigma Olomouc
17:00
Baník Ostrava
Sun 07 Jun
17:00
Teplice
17:00
Jablonec
Sun 07 Jun
15:00
Karviná
15:00
České Budějovice
rs - ISO Country Code Super Liga »
Sun 07 Jun
17:00
Mladost Lučani
17:00
Mačva Šabac
Sun 07 Jun
15:00
Radnicki Nis
15:00
Rad Beograd
pl - ISO Country Code Ekstraklasa »
Sun 07 Jun
15:00
Arka Gdynia
15:00
Śląsk Wrocław
Sun 07 Jun
12:30
Raków
12:30
LKS Lodz
Sun 07 Jun
17:30
Wisla Kraków
17:30
Legia Warszawa
am - ISO Country Code Armenia League Group 2 »
Sun 07 Jun
17:00
Ararat
17:00
Noah
il - ISO Country Code Ligat Ha'al Group 2 »
Sun 07 Jun
19:45
Maccabi Haifa
19:45
Hapoel Haifa
il - ISO Country Code Ligat Ha'al Group 3 »
gr - ISO Country Code Greek Super League Group 2 »
Sun 07 Jun
20:30
AEK Athens
20:30
Panathinaikos
Sun 07 Jun
18:30
PAOK
18:30
Olympiacos Piraeus
gr - ISO Country Code Greek Super League Group 3 »
Sun 07 Jun
17:45 Postponed
Xanthi
17:45
Atromitos
Sun 07 Jun
18:15
Larissa FC
18:15
Asteras Tripolis
si - ISO Country Code Slovenian National League »
Sun 07 Jun
18:00
ASK Bravo
18:00
Triglav
Sun 07 Jun
20:30
Domžale
20:30
Maribor
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Sun 07 Jun
23:00
Guadalupe
23:00
Jicaral Sercoba
Sun 07 Jun
04:00
Deportivo Saprissa
04:00
AD Grecia
al - ISO Country Code Superliga »
Sun 07 Jun
17:00
Luftëtari
17:00
KF Tirana
Sun 07 Jun
17:00
Bylis Ballsh
17:00
Teuta Durrës
Sun 07 Jun
17:00
Laçi
17:00
Vllaznia Shkodër
Sun 07 Jun
17:00
Flamurtari Vlorë
17:00
Skënderbeu Korçë
Sun 07 Jun
17:00
Partizani Tirana
17:00
Kukësi
de - ISO Country Code 3. Liga »
is - ISO Country Code Icelandic Cup »
Sun 07 Jun
19:00
Árborg
19:00
Augnablik
Sun 07 Jun
16:00
SR
16:00
ÍBU
Sun 07 Jun
16:00
Tindastoll
16:00
Kormákur / Hvöt
Sun 07 Jun
16:00
Samherjar
16:00
Nökkvi
Sun 07 Jun
16:00
KFB
16:00
KF Vídir
Sun 07 Jun
21:00
Léttir
21:00
Reynir
Sun 07 Jun
16:00
Ísbjörninn
16:00
Björninn
Sun 07 Jun
16:00
ÍH Hafnarfjordur
16:00
Berserkir
Sun 07 Jun
16:00
KFR
16:00
GG
Sun 07 Jun
18:00
Stokkseyri
18:00
Afríka
hu - ISO Country Code NB I »
me - ISO Country Code Montenegro League »
Sun 07 Jun
20:00
Zeta
20:00
Mladost Lješkopolje
Sun 07 Jun
20:00
Kom Podgorica
20:00
FK Rudar Pljevlja
Sun 07 Jun
20:00
Petrovac
20:00
Iskra Danilovgrad
Sun 07 Jun
20:00
Buducnost
20:00
Sutjeska
Sun 07 Jun
18:00
Grbalj
18:00
Titograd Podgorica
ee - ISO Country Code Meistriliiga »
Sun 07 Jun
12:00
Tulevik Viljandi
12:00
Kuressaare
Sun 07 Jun
14:00
Nomme Kalju
14:00
FC Flora Tallin
Sun 07 Jun
18:00
Tammeka
18:00
Paide
xk - ISO Country Code Super League Kosovo »
Sun 07 Jun
16:00
Ballkani
16:00
Drenica Skënderaj
Sun 07 Jun
16:00
KF Gjilani
16:00
Trepça'89
Sun 07 Jun
18:00
Prishtina
18:00
Ferizaj
fo - ISO Country Code Faroe Islands League »
Sun 07 Jun
18:00
Víkingur Gøta
18:00
B36 Torshavn
Sun 07 Jun
16:00
ÍF Fuglafjørdur
16:00
AB Argir
Sun 07 Jun
16:00
EB / Streymur
16:00
Skála ÍF
Sun 07 Jun
16:00
Kí Klaksvík
16:00
NSÍ Runavík
pl - ISO Country Code I Liga »

Follow BeSoccer on Facebook