noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
2

All leagues and competitions in Jordan

Jordan League
Thu 02 Jul
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
18:30
Al Sareeh Al Sareeh
Al-Jazeera Al-Jazeera
21:00
Al-Hussein SC Al-Hussein SC
Fri 03 Jul
Al-Wihdat Al-Wihdat
18:30
Al Ahli Amman Al Ahli Amman
Al Ramtha Al Ramtha
21:00
Al-Faisaly Amman Al-Faisaly Amman
Sat 04 Jul
Ma'an Ma'an
20:00
Al Salt Al Salt
Aqaba Aqaba
22:30
Sahab Sahab
Team / Points
1 Al Salt SAL 0
2 Shabab Al Ordon SHA 0
3 Al-Jazeera ALJ 0
4 Al-Wihdat ALW 0
5 Al Ramtha ALR 0
6 Aqaba AQA 0
 
7 Al Ahli Amman AAH 0
8 Al Sareeh ALS 0
9 Al-Faisaly Amman ALF 0
10 Sahab SAH 0
11 Al-Hussein SC ALH 0
12 Ma'an MAA 0
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Thu 04 Jun
20:15
Benfica
20:15
Tondela
Thu 04 Jun
22:15
Vitória
22:15
Sporting CP
Thu 04 Jun
19:00
Marítimo
19:00
Vitória Setúbal
cz - ISO Country Code FNL »
pl - ISO Country Code I Liga »
cr - ISO Country Code Costa Rica Promotion - Clausura »
Thu 04 Jun
22:00
Sporting José
22:00
Guanacasteca
am - ISO Country Code Armenia League Group 2 »
Thu 04 Jun
13:30 Playing 14'
Shirak
0 - 0
Ararat
Thu 04 Jun
15:30
Noah
15:30
Alashkert
il - ISO Country Code Israel Second Division »
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
ee - ISO Country Code Esiliiga »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Thu 04 Jun
01:15 finished
CS Cartaginés
1 - 4
CS Herediano INFO
Thu 04 Jun
23:00
Limón
23:00
AD Grecia
Thu 04 Jun
01:10 finished
Santos Guápiles
3 - 1
Pérez Zeledón INFO
Thu 04 Jun
04:00 finished
Deportivo Saprissa
2 - 2
Jicaral Sercoba INFO
es - ISO Country Code Friendly »
ee - ISO Country Code Estonia Second Division B »
Thu 04 Jun
17:30
Welco Elekter
17:30
Läänemaa Haapsalu
Thu 04 Jun
17:30
Tallinna Kalev II
17:30
Võru
Thu 04 Jun
18:30
Tabasalu Charma
18:30
Keila
Thu 04 Jun
18:30
Rakvere JK Tarvas
18:30
Nõmme Kalju II
Thu 04 Jun
18:30
Viimsi JK
18:30
Paide II
ee - ISO Country Code Estonia Third Division Group 2 »
Thu 04 Jun
18:00
Joker
18:00
Saue JK Laagri
wo - ISO Country Code International Friendly »
Thu 04 Jun
20:45 Postponed
Italia
20:45
Czech Republic
Thu 04 Jun
19:45 Postponed
Sweden
19:45
Finlandia
Thu 04 Jun
20:00 Postponed
Suiza
20:00
Liechtenstein
wo - ISO Country Code WC Qual. Asia Group 2 »
Thu 04 Jun
Postponed
China
-
Philippines
Thu 04 Jun
Postponed
Guam
-
Siria
Thu 04 Jun
Postponed
Australia
-
China Taipei
Thu 04 Jun
Postponed
Nepal
-
Jordan
Thu 04 Jun
Postponed
Irán
-
Bahrain
Thu 04 Jun
Postponed
Iraq
-
Camboya
Thu 04 Jun
Postponed
Saudi Arabia
-
Palestine
Thu 04 Jun
Postponed
Uzbekistan
-
Singapore
Thu 04 Jun
Postponed
Bangladesh
-
India
Thu 04 Jun
Postponed
Oman
-
Catar
Thu 04 Jun
Postponed
Japan
-
Tayikistán
Thu 04 Jun
Postponed
Kirguizistán
-
Mongolia
Thu 04 Jun
Postponed
UAE
-
Thailand
Thu 04 Jun
Postponed
Vietnam
-
Indonesia
Thu 04 Jun
Postponed
Corea del Sur
-
Korea DPR
Thu 04 Jun
Postponed
Lebanon
-
Sri Lanka
us - ISO Country Code USL Pro - USA »
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Memphis 901
02:00
Tampa Bay Rowdies
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 1 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Vänersborgs IF
19:00
Lidköping
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 4 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Skellefteå
19:00
Morön
us - ISO Country Code PDL USA »
Thu 04 Jun
Postponed
Miami City
-
Florida Elite
Thu 04 Jun
Postponed
Tampa Rowdies
-
Sarasota Metropolis
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Boston
01:00
Portland Phoenix
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Dayton Dutch Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
South Bend Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Wake
01:00
North Carolina II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Evergreen
01:00
Ogden City
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
North Carolina II
01:00
West Virginia Alliance
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
SC United Bantams
01:30
Charlotte Eagles
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
Weston
01:30
The Villages
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Colorado Rush
02:00
Manhattan
Thu 04 Jun
04:00 Postponed
Sound FC
04:00
TSS Rovers
am - ISO Country Code Armenia First Division »
Thu 04 Jun
14:30
Van
14:30
Dilijan
Thu 04 Jun
14:45
BKMA
14:45
Torpedo Yerevan
Thu 04 Jun
14:30
Ararat II
14:30
Alashkert II
Thu 04 Jun
15:00
Lokomotiv Yerevan
15:00
West Armenia
Thu 04 Jun
15:00
Pyunik II
15:00
Urartu II

Follow BeSoccer on Facebook