noscript image
Meistaradeildin
Sun 21 Oct
B36 Torshavn B36 Torshavn
16:00
HB Tórshavn HB Tórshavn
07 Vestur 07 Vestur
16:00
EB / Streymur EB / Streymur
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
16:00
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
AB Argir AB Argir
16:00
Skála ÍF Skála ÍF
Kí Klaksvík Kí Klaksvík
16:00
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
Team / Points
1 HB Tórshavn HBT 67
2 B36 Torshavn B36 50
3 NSÍ Runavík NSI 49
4 Kí Klaksvík KLA 48
5 Víkingur Gøta VIK 39
 
6 Skála ÍF SKA 26
7 TB Tvøroyri TVO 25
8 EB / Streymur EBS 20
9 07 Vestur VES 16
10 AB Argir ARG 15
1. Deild Faroe Islands
Sat 20 Oct
ÍF Fuglafjørdur ÍF Fuglafjørdur
-
Giza / Hoyvík Giza / Hoyvík
B68 Toftir B68 Toftir
-
B71 Sandoy B71 Sandoy
Skála IF II Skála IF II
-
Vikingur II Vikingur II
KÍ II KÍ II
-
TB / FCS / Royn II Royn
NSÍ II NSÍ II
-
HB II HB II
Team / Points
1 ÍF Fuglafjørdur IFF 60
2 NSÍ II NSI 49
3 KÍ II KIK 49
4 B68 Toftir TOF 48
5 Vikingur II VIK 36
 
6 HB II HBT 29
7 Skála IF II SKA 28
8 B71 Sandoy SAN 28
9 Giza / Hoyvík GIH 23
10 TB / FCS / Royn II TBF 7
2. Deild Faroe Islands
Fri 28 Sep
KÍ III KÍ III
0-0
AB II AB II
Sat 29 Sep
Undrid Torshavn Undrid Torshavn
1-3
B36 II B36 II
IF II IF II
2-4
EB / Streymur II EB / Streymur II
NSÍ III NSÍ III
3-3
07 Vestur II 07 Vestur II
Vikingur III Vikingur III
1-0
B68 II B68 II
Team / Points
1 EB / Streymur II EBS 48
2 B36 II TOR 42
3 Undrid Torshavn UND 32
4 Vikingur III VIK 28
5 B68 II TOF 23
 
6 07 Vestur II VES 22
7 AB II ABA 22
8 KÍ III KIK 20
9 NSÍ III NSI 17
10 IF II IFF 7
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 1 »
Tue 16 Oct
20:45
Francia
20:45
Alemania
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 2 »
Tue 16 Oct
20:45
Ucrania
20:45
Czech Republic
Tue 16 Oct
20:45
Irlanda
20:45
Wales
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 3 »
Tue 16 Oct
20:45
Noruega
20:45
Bulgaria
Tue 16 Oct
20:45
Slovenia
20:45
Chipre
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 4 »
Tue 16 Oct
16:00
Kazakhstan
16:00
Andorra
Tue 16 Oct
20:45
Latvia
20:45
Georgia
Tue 16 Oct
18:00
Armenia
18:00
Macedonia
Tue 16 Oct
20:45
Gibraltar
20:45
Liechtenstein
es - ISO Country Code Copa del Rey »
Tue 16 Oct
20:00
Elche
20:00
Córdoba
br - ISO Country Code Brazilian Serie A »
Tue 16 Oct
01:00 finished
Ceará
0 - 0
Botafogo INFO
co - ISO Country Code Clausura Colombia »
Tue 16 Oct
01:00 finished
Deportivo Pasto
0 - 1
Millonarios INFO
wo - ISO Country Code International Friendly »
Tue 16 Oct
20:45
Bélgica
20:45
Holanda
Tue 16 Oct
20:45
Denmark
20:45
Austria
Tue 16 Oct
20:45
Sweden
20:45
Slovakia
Tue 16 Oct
12:00
Malasia
12:00
Kirguizistán
Tue 16 Oct
18:00
UAE
18:00
Venezuela
Tue 16 Oct
12:35
Japan
12:35
Uruguay
Tue 16 Oct
12:00
Afghanistan
12:00
Myanmar
Tue 16 Oct
12:00
Bahrain
12:00
Palestine
Tue 16 Oct
13:30
Camboya
13:30
Singapore
Tue 16 Oct
20:00
Brasil
20:00
Argentina
Tue 16 Oct
12:00
Uzbekistan
12:00
Catar
Tue 16 Oct
13:00
Corea del Sur
13:00
Panama
Tue 16 Oct
14:00
China
14:00
Siria
Tue 16 Oct
13:30
Indonesia
13:30
Hong Kong
Tue 16 Oct
17:30
Oman
17:30
Ecuador
Tue 16 Oct
18:00
Irán
18:00
Bolivia
wo - ISO Country Code European U19 Championship qualifying »
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 2 »
Tue 16 Oct
19:30
Sudan
19:30
Senegal
Tue 16 Oct
13:30
Madagascar
13:30
Equatorial Guinea
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 3 »
Tue 16 Oct
14:30
Malawi
14:30
Camerún
Tue 16 Oct
14:00
Comoras
14:00
Morocco
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 4 »
Tue 16 Oct
15:00
Burundi
15:00
Mali
Tue 16 Oct
15:00
Sudán del Sur
15:00
Gabon
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 5 »
Tue 16 Oct
17:00
Benin
17:00
Argelia
Tue 16 Oct
18:30
Gambia
18:30
Togo
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 6 »
Tue 16 Oct
20:00
Libya
20:00
Nigeria
Tue 16 Oct
15:30
Seychelles
15:30
South Africa
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 8 »
Tue 16 Oct
19:00
Zimbabwe
19:00
Congo RD
Tue 16 Oct
20:00
Liberia
20:00
Congo
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 9 »
Tue 16 Oct
16:00
Central African R.
16:00
Costa de Marfil
Tue 16 Oct
15:30
Rwanda
15:30
Guinea
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 10 »
Tue 16 Oct
19:00
Botswana
19:00
Burkina Faso
Tue 16 Oct
19:00
Mauritania
19:00
angola
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 11 »
Tue 16 Oct
17:00
Niger
17:00
Tunisia
Tue 16 Oct
15:00
Suazilandia
15:00
Egipto
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 12 »
Tue 16 Oct
19:00
Namibia
19:00
Mozambique
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 13 »
Tue 16 Oct
16:00
Tanzania
16:00
Cape Verde
Tue 16 Oct
18:00
Lesotho
18:00
Uganda
co - ISO Country Code Torneo Águila Primera B »
it - ISO Country Code Lega Pro Group 3 »
Tue 16 Oct
20:30
Bisceglie
20:30
Sicula Leonzio
Tue 16 Oct
20:30
Catania
20:30
Trapani
Tue 16 Oct
18:30
Catanzaro
18:30
Juve Stabia
Tue 16 Oct
20:30
SS Cavese 1919
20:30
Matera
Tue 16 Oct
20:30
MonoPoli
20:30
Paganese
Tue 16 Oct
14:30
Rieti
14:30
US Vibonese Calcio
de - ISO Country Code 3. Liga »
Tue 16 Oct
19:00
Hallescher FC
19:00
Hansa Rostock
mx - ISO Country Code Premier de Ascenso - Apertura Group 1 »
ar - ISO Country Code Primera B Metro. »
Tue 16 Oct
18:00
CA San Miguel
18:00
JJ Urquiza
Tue 16 Oct
02:35 finished
CA Estudiantes
2 - 1
Acassuso INFO
sk - ISO Country Code Cup Slovakia »
Tue 16 Oct
18:00
Pohronie
18:00
Sered
ec - ISO Country Code Primera A 2 Phase »
Tue 16 Oct
03:00 Postponed
Independiente
03:00
Guayaquil City
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 1 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 2 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 3 »
Tue 16 Oct
20:45
Basingstoke Town
20:45
Hartley Wintney
Tue 16 Oct
20:45
Beaconsfield
20:45
Chesham United
Tue 16 Oct
20:45
Dorchester Town
20:45
Taunton Town
Tue 16 Oct
20:45
Gosport Borough
20:45
Poole Town
Tue 16 Oct
20:45
Kings Langley
20:45
Hendon
Tue 16 Oct
20:45
Salisbury City
20:45
Merthyr Town
Tue 16 Oct
20:45
Swindon
20:45
Farnborough
Tue 16 Oct
20:45
Tiverton Town
20:45
Weymouth
Tue 16 Oct
20:45
Walton Casuals
20:45
Staines Town
Tue 16 Oct
20:45
Wimborne Town
20:45
Frome Town
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 4 »
Tue 16 Oct
20:45
Farsley
20:45
Bamber Bridge
Tue 16 Oct
20:45
Hyde
20:45
South Shields
Tue 16 Oct
20:45 Postponed
Marine
20:45
Gainsborough Trinity
Tue 16 Oct
20:45
Mickleover Sports
20:45
Matlock Town
Tue 16 Oct
20:45
Scarborough
20:45
Buxton
Tue 16 Oct
20:45 Postponed
Warrington Town
20:45
Stafford Rangers
Tue 16 Oct
20:45
Workington
20:45
Whitby Town
Cookies use: We use our own and third party "cookies" to improve our services, develop statistical analysis, analyse browsing habits and create interest groups. This allows us to customise the content we offer and show related advertising to your preferences. We also share this browsing analysis and interest groups with third parties. To continue browsing, please accept its use.
Accept More info and settings.

Follow BeSoccer on Facebook