noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
3

All leagues and competitions in Egypt

Premier League
Mon 09 Mar
Ismaily Ismaily
1-1
El Gounah El Gounah
Tue 10 Mar
Al-Mokawloon Al-Arab Al-Mokawloon
1-1
Talaea El-Gaish Talaea El-Gaish
Wed 11 Mar
ENPPI ENPPI
0-1
Pyramids Pyramids
Al-Ahly Al-Ahly
1-1
Smouha Smouha
Tanta Tanta
0-0
Wadi Degla Wadi Degla
Thu 12 Mar
Masr Masr
13:30
El-Entag El-Harby El-Entag El-Harby
Haras El-Hodood Haras El-Hodood
16:00
Al-Masry Al-Masry
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
16:00
Aswan FC Aswan FC
Al-Ittihad Al-Sakandary Al-Ittihad
18:30
Zamalek Zamalek
Team / Points
1 Al-Ahly ALA 49
2 Al-Mokawloon Al-Arab MOK 33
3 Pyramids ASY 32
4 Zamalek ZAM 31
5 Al-Ittihad Al-Sakandary ALI 27
6 Smouha SMO 25
7 ENPPI ENP 24
8 El-Entag El-Harby EEE 23
9 Ismaily ISM 22
 
10 Al-Masry ALM 20
11 El Gounah GOU 20
12 Haras El-Hodood HEL 19
13 Aswan FC ASW 18
14 Talaea El-Gaish GEI 16
15 Tanta TAN 16
16 Wadi Degla WAD 15
17 Misr El-Makasa MIS 14
18 Masr MAS 11
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Thu 04 Jun
20:15
Benfica
20:15
Tondela
Thu 04 Jun
22:15
Vitória
22:15
Sporting CP
Thu 04 Jun
19:00
Marítimo
19:00
Vitória Setúbal
cz - ISO Country Code FNL »
pl - ISO Country Code I Liga »
cr - ISO Country Code Costa Rica Promotion - Clausura »
Thu 04 Jun
22:00
Sporting José
22:00
Guanacasteca
am - ISO Country Code Armenia League Group 2 »
Thu 04 Jun
13:30 Playing 12'
Shirak
0 - 0
Ararat
Thu 04 Jun
15:30
Noah
15:30
Alashkert
il - ISO Country Code Israel Second Division »
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
ee - ISO Country Code Esiliiga »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Thu 04 Jun
01:15 finished
CS Cartaginés
1 - 4
CS Herediano INFO
Thu 04 Jun
23:00
Limón
23:00
AD Grecia
Thu 04 Jun
01:10 finished
Santos Guápiles
3 - 1
Pérez Zeledón INFO
Thu 04 Jun
04:00 finished
Deportivo Saprissa
2 - 2
Jicaral Sercoba INFO
es - ISO Country Code Friendly »
ee - ISO Country Code Estonia Second Division B »
Thu 04 Jun
17:30
Welco Elekter
17:30
Läänemaa Haapsalu
Thu 04 Jun
17:30
Tallinna Kalev II
17:30
Võru
Thu 04 Jun
18:30
Tabasalu Charma
18:30
Keila
Thu 04 Jun
18:30
Rakvere JK Tarvas
18:30
Nõmme Kalju II
Thu 04 Jun
18:30
Viimsi JK
18:30
Paide II
ee - ISO Country Code Estonia Third Division Group 2 »
Thu 04 Jun
18:00
Joker
18:00
Saue JK Laagri
wo - ISO Country Code International Friendly »
Thu 04 Jun
20:45 Postponed
Italia
20:45
Czech Republic
Thu 04 Jun
19:45 Postponed
Sweden
19:45
Finlandia
Thu 04 Jun
20:00 Postponed
Suiza
20:00
Liechtenstein
wo - ISO Country Code WC Qual. Asia Group 2 »
Thu 04 Jun
Postponed
China
-
Philippines
Thu 04 Jun
Postponed
Guam
-
Siria
Thu 04 Jun
Postponed
Australia
-
China Taipei
Thu 04 Jun
Postponed
Nepal
-
Jordan
Thu 04 Jun
Postponed
Irán
-
Bahrain
Thu 04 Jun
Postponed
Iraq
-
Camboya
Thu 04 Jun
Postponed
Saudi Arabia
-
Palestine
Thu 04 Jun
Postponed
Uzbekistan
-
Singapore
Thu 04 Jun
Postponed
Bangladesh
-
India
Thu 04 Jun
Postponed
Oman
-
Catar
Thu 04 Jun
Postponed
Japan
-
Tayikistán
Thu 04 Jun
Postponed
Kirguizistán
-
Mongolia
Thu 04 Jun
Postponed
UAE
-
Thailand
Thu 04 Jun
Postponed
Vietnam
-
Indonesia
Thu 04 Jun
Postponed
Corea del Sur
-
Korea DPR
Thu 04 Jun
Postponed
Lebanon
-
Sri Lanka
us - ISO Country Code USL Pro - USA »
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Memphis 901
02:00
Tampa Bay Rowdies
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 1 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Vänersborgs IF
19:00
Lidköping
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 4 »
Thu 04 Jun
19:00 Postponed
Skellefteå
19:00
Morön
us - ISO Country Code PDL USA »
Thu 04 Jun
Postponed
Miami City
-
Florida Elite
Thu 04 Jun
Postponed
Tampa Rowdies
-
Sarasota Metropolis
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Boston
01:00
Portland Phoenix
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Dayton Dutch Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
South Bend Lions
01:00
Louisville City II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Wake
01:00
North Carolina II
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
Evergreen
01:00
Ogden City
Thu 04 Jun
01:00 Postponed
North Carolina II
01:00
West Virginia Alliance
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
SC United Bantams
01:30
Charlotte Eagles
Thu 04 Jun
01:30 Postponed
Weston
01:30
The Villages
Thu 04 Jun
02:00 Postponed
Colorado Rush
02:00
Manhattan
Thu 04 Jun
04:00 Postponed
Sound FC
04:00
TSS Rovers
am - ISO Country Code Armenia First Division »
Thu 04 Jun
14:30
Van
14:30
Dilijan
Thu 04 Jun
14:45
BKMA
14:45
Torpedo Yerevan
Thu 04 Jun
14:30
Ararat II
14:30
Alashkert II
Thu 04 Jun
15:00
Lokomotiv Yerevan
15:00
West Armenia
Thu 04 Jun
15:00
Pyunik II
15:00
Urartu II

Follow BeSoccer on Facebook