noscript image
Group 1
Sun 17 Mar
Aalborg BK Aalborg BK
3-1
AGF Aarhus AGF Aarhus
Vendsyssel Vendsyssel
0-1
Nordsjaelland Nordsjaelland
Midtjylland Midtjylland
2-1
SonderjyskE SonderjyskE
Odense BK Odense BK
1-0
Randers Randers
Esbjerg Esbjerg
2-1
Vejle BK Vejle BK
AC Horsens AC Horsens
1-3
Brøndby IF Brøndby IF
Kobenhavn Kobenhavn
3-1
Hobro Hobro
Team / Points
1 Kobenhavn FCK 61
2 Midtjylland MID 60
3 Odense BK ODE 42
4 Brøndby IF BIF 38
5 Esbjerg ESB 38
6 Nordsjaelland FCN 36
7 Aalborg BK JIM 36
 
8 Randers RAN 34
9 AGF Aarhus AGF 31
10 AC Horsens HOR 31
11 SonderjyskE SON 28
12 Vendsyssel VEN 22
13 Hobro HOB 21
14 Vejle BK VEJ 20
Group 2
Fri 29 Mar
Brøndby IF Brøndby IF
19:00
Odense BK Odense BK
Sat 30 Mar
Midtjylland Midtjylland
16:00
Nordsjaelland Nordsjaelland
Sun 31 Mar
Kobenhavn Kobenhavn
16:00
Esbjerg Esbjerg
Team / Points
1 Brøndby IF BIF 0
2 Midtjylland MID 0
3 Kobenhavn FCK 0
 
4 Esbjerg ESB 0
5 Odense BK ODE 0
6 Nordsjaelland FCN 0
Group 3
Sun 31 Mar
Vendsyssel Vendsyssel
12:00
Hobro Hobro
Aalborg BK Aalborg BK
14:00
Randers Randers
SonderjyskE SonderjyskE
18:00
AC Horsens AC Horsens
Mon 01 Apr
AGF Aarhus AGF Aarhus
19:00
Vejle BK Vejle BK
Team / Points
2 AGF Aarhus AGF 0
4 AC Horsens HOR 0
6 SonderjyskE SON 0
7 Vejle BK VEJ 0
 
1 Aalborg BK JIM 0
3 Hobro HOB 0
5 Randers RAN 0
8 Vendsyssel VEN 0
1st Division
Sun 24 Mar
Fredericia Fredericia
13:45
Nykøbing FC Nykøbing FC
HB Køge HB Køge
13:45
Hvidovre IF Hvidovre IF
Lyngby BK Lyngby BK
13:45
Silkeborg IF Silkeborg IF
Næstved Næstved
13:45
Fremad Amager Fremad Amager
Roskilde Roskilde
13:45
Thisted Thisted
Viborg FF Viborg FF
13:45
FC Helsingør FC Helsingør
Team / Points
1 Viborg FF VFF 38
2 Silkeborg IF SIF 38
3 Næstved NAE 36
4 Nykøbing FC LFA 34
5 Fredericia FRE 33
6 HB Køge HBK 32
 
7 Lyngby BK LYN 30
8 Fremad Amager BFR 29
9 Roskilde ROS 24
10 Hvidovre IF HVI 23
11 FC Helsingør FCH 22
12 Thisted THI 22
Group 1
Sat 23 Mar
Kolding IF Kolding IF
13:00
Odder Odder
Jammerbugt Jammerbugt
14:00
Sydvest Sydvest
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
14:00
Kjellerup Kjellerup
Skive Skive
15:00
Dalum Dalum
Brabrand Brabrand
16:00
Vejgaard B Vejgaard B
Sun 24 Mar
Ringkøbing Ringkøbing
14:00
Tarup-Paarup Tarup-Paarup
Team / Points
1 Kolding IF KOL 41
2 Skive SKI 40
3 Brabrand BRA 35
4 Aarhus Fremad AAF 33
5 Jammerbugt JAM 33
6 Ringkøbing RIN 25
 
7 Vejgaard B VEJ 20
8 Dalum DAL 19
9 Sydvest SYD 16
10 Odder ODD 15
11 Tarup-Paarup TAR 14
12 Kjellerup KJE 8
Group 2
Sat 23 Mar
Vanløse Vanløse
13:00
AB Copenhagen AB Copenhagen
Hellerup IK Hellerup IK
13:00
B93 B93
Marienlyst Marienlyst
14:00
Slagelse B&I Slagelse B&I
Middelfart Middelfart
14:00
Hillerød Hillerød
Brønshøj Brønshøj
15:00
Frem Frem
Sun 24 Mar
Avarta Avarta
13:00
Skovshoved Skovshoved
Team / Points
1 Middelfart MID 35
2 Brønshøj BRØ 34
3 AB Copenhagen AKA 31
4 Hellerup IK HEL 29
5 Vanløse VAN 27
6 Frem FRE 26
 
7 Slagelse B&I SBO 26
8 Hillerød HIL 26
9 B93 B93 23
10 Avarta AVA 18
11 Skovshoved SKO 16
12 Marienlyst MAR 4
Group 1
Sat 23 Mar
Karlslunde Karlslunde
13:00
Avedøre Avedøre
GVI GVI
13:00
Skjold Birkerød Skjold Birkerød
Herlev Herlev
13:30
Taastrup FC Taastrup FC
Greve Greve
14:00
AB Tårnby AB Tårnby
Holbæk Holbæk
14:00
Ballerup-Skovlunde Ballerup-Skovlunde
Team / Points
1 Avedøre AVE 34
2 Holbæk HOL 33
3 Karlslunde KAR 26
4 GVI GVI 25
5 Herlev HER 24
 
6 Ballerup-Skovlunde BAL 15
7 Skjold Birkerød SKJ 12
8 Greve GRE 11
9 AB Tårnby ABT 8
10 Taastrup FC TAA 7
Group 2
Sat 23 Mar
B 1908 B 1908
13:00
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum
Kastrup Kastrup
13:00
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
Fremad Valby Fremad Valby
13:30
BK Union BK Union
FA 2000 FA 2000
13:45
Ishøj Ishøj
Sun 24 Mar
Odsherred Odsherred
15:00
Allerød Allerød
Team / Points
1 FA 2000 FA2 29
2 B 1908 B19 26
3 Odsherred ODS 24
4 Ledøje-Smørum Fodbold LED 22
5 KFUM Roskilde KFU 21
 
6 BK Union BOL 19
7 Allerød ALL 16
8 Kastrup KAS 15
9 Fremad Valby FRE 11
10 Ishøj IIF 10
Group 3
Sat 23 Mar
Viborg II Viborg II
14:00
Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM
Oure Oure
15:00
Otterup Otterup
Boldklubben 1909 Boldklubben 1909
15:00
Kolding B Kolding B
Varde IF Elite Varde IF Elite
15:00
Hedensted Hedensted
Næsby BK Næsby BK
15:30
B 1913 B 1913
Team / Points
1 Varde IF Elite VAR 32
2 Næsby BK NAS 29
3 Kolding B KOL 24
4 Oure OFA 23
5 Hedensted HED 21
 
6 B 1913 BOL 20
7 Otterup OTB 16
8 Boldklubben 1909 B19 16
9 Silkeborg KFUM SIK 13
10 Viborg II VFF 4
Group 4
Sat 23 Mar
Vejlby Skovbakken Aarhus Vejlby Skovbakken
13:00
Lystrup Lystrup
AaB II AaB II
13:00
Nörresundby FB Nörresundby FB
Viby IF Viby IF
13:00
IF Lyseng IF Lyseng
Sun 24 Mar
Holstebro Holstebro
13:00
Aarhus Fremad II Aarhus Fremad II
Vatanspor Vatanspor
13:00
Djursland Djursland
Team / Points
1 Nörresundby FB NOR 32
2 Vejlby Skovbakken Aarhus SKI 28
3 IF Lyseng IFL 25
4 Viby IF VIB 24
5 Vatanspor VAT 21
 
6 Holstebro HOL 15
7 AaB II AAB 15
8 Djursland DJU 15
9 Aarhus Fremad II AAR 14
10 Lystrup LYS 7
wo - ISO Country Code EC Qualifying Group 1 »
Fri 22 Mar
18:00
Bulgaria
18:00
Montenegro
Fri 22 Mar
20:45
Inglaterra
20:45
Czech Republic
wo - ISO Country Code EC Qualifying Group 2 »
Fri 22 Mar
20:45
Luxembourg
20:45
Lithuania
Fri 22 Mar
20:45
Portugal
20:45
Ucrania
wo - ISO Country Code EC Qualifying Group 8 »
Fri 22 Mar
20:45
Albania
20:45
Turkey
Fri 22 Mar
20:45
Andorra
20:45
Iceland
Fri 22 Mar
20:45
Moldova
20:45
Francia
n2 - ISO Country Code Copa Sudamericana »
Fri 22 Mar
01:30 Playing 87'
Rionegro Águilas
1 - 1
Oriente Petrolero
es - ISO Country Code Segunda Division »
Fri 22 Mar
Postponed
Extremadura UD
-
Reus Deportiu
Fri 22 Mar
21:00
Deportivo
21:00
Almería
Fri 22 Mar
21:00
Tenerife
21:00
Osasuna
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Fri 22 Mar
00:10 finished
Lanús
2 - 0
Huracán Las Heras INFO
es - ISO Country Code Friendly »
Fri 22 Mar
18:15
Valerenga IF Oslo
18:15
Lillestrom SK
Fri 22 Mar
20:45
Sevilla
20:45
Schalke 04
Fri 22 Mar
15:00
Odd Grenland
15:00
Aalborg BK
Fri 22 Mar
14:30
Nürnberg
14:30
Mladá Boleslav
Fri 22 Mar
18:00
Arminia Bielefeld
18:00
Hannover 96
Fri 22 Mar
11:00
Szombathelyi
11:00
Mosonmagyaróvári TE
Fri 22 Mar
11:00
Senica
11:00
Znojmo
Fri 22 Mar
13:30
Paide
13:30
HIFK
Fri 22 Mar
14:00
SFC Opava
14:00
Zbrojovka Brno
Fri 22 Mar
14:30
Sturm Graz
14:30
Kapfenberger SV
Fri 22 Mar
15:00
Milan
15:00
Chiasso
Fri 22 Mar
15:00
Hartberg
15:00
Horn
Fri 22 Mar
15:00
LASK Linz
15:00
SK Austria Klagenfurt
Fri 22 Mar
15:00
Rapid Wien
15:00
Wiener Neustadt
n2 - ISO Country Code CONCACAF Nations League »
Fri 22 Mar
23:00
Santa Lucía
23:00
Aruba
Fri 22 Mar
20:00
Anguila
20:00
Islas Vírgenes USA
wo - ISO Country Code International Friendly »
Fri 22 Mar
21:00
Argentina
21:00
Venezuela
Fri 22 Mar
11:20
Japan
11:20
Colombia
Fri 22 Mar
01:00 finished
Estados Unidos
1 - 0
Ecuador INFO
Fri 22 Mar
12:00
Corea del Sur
12:00
Bolivia
co - ISO Country Code Copa Colombia Group 6 »
Fri 22 Mar
01:30 Playing 84'
América de Cali
1 - 0
Atlético Fútbol Club
co - ISO Country Code Copa Colombia Group 7 »
Fri 22 Mar
01:00 finished
Orsomarso SC
3 - 1
Cortuluá INFO
Fri 22 Mar
01:00 finished
Deportes Quindío
1 - 3
Atlético Huila INFO
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 2 »
Fri 22 Mar
15:00
Sudan
15:00
Equatorial Guinea
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 3 »
Fri 22 Mar
14:00
Malawi
14:00
Morocco
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 5 »
Fri 22 Mar
20:45
Argelia
20:45
Gambia
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 6 »
Fri 22 Mar
16:00
Nigeria
16:00
Seychelles
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 7 »
Fri 22 Mar
15:00 Postponed
Sierra Leone
15:00
Ethiopia
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 10 »
Fri 22 Mar
18:00
Botswana
18:00
angola
Fri 22 Mar
18:00
Burkina Faso
18:00
Mauritania
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 11 »
Fri 22 Mar
19:15
Tunisia
19:15
Eswatini
it - ISO Country Code Lega Pro Group 3 »
Fri 22 Mar
17:00 finished
Siracusa
3 - 0
Matera INFO
nl - ISO Country Code Eerste Divisie »
Fri 22 Mar
20:00
FC Volendam
20:00
Cambuur
Fri 22 Mar
20:00
RKC Waalwijk
20:00
Helmond Sport
Fri 22 Mar
20:00
FC Eindhoven
20:00
Dordrecht
Fri 22 Mar
20:00
Den Bosch
20:00
SC Telstar
Fri 22 Mar
20:00
Almere City
20:00
FC Oss
wo - ISO Country Code China Cup »
Fri 22 Mar
12:35
Uzbekistan
12:35
Uruguay
de - ISO Country Code 3. Liga »
Fri 22 Mar
19:00
Fortuna Köln
19:00
VfR Aalen
ss - ISO Country Code Scottish Championship »
mx - ISO Country Code Premier de Ascenso - Apertura Group 1 »
mx - ISO Country Code Premier de Ascenso - Apertura Group 2 »
de - ISO Country Code Regionalliga Group 1 »
Fri 22 Mar
19:00
Buchbach
19:00
SV Wacker Burghausen
Fri 22 Mar
19:30
Memmingen
19:30
Schweinfurt
de - ISO Country Code Regionalliga Group 2 »
Fri 22 Mar
19:00
Schwarz-Weiss
19:00
St. Pauli II
de - ISO Country Code Regionalliga Group 4 »
Fri 22 Mar
19:30
Rot-Weiß
19:30
Fortuna Düsseldorf II
Fri 22 Mar
19:00
Verl
19:00
Lippstadt 08
de - ISO Country Code Regionalliga Group 5 »
fr - ISO Country Code CFA Group 1 »
Fri 22 Mar
15:00
Nice II
15:00
Fréjus St-Raphaël
fr - ISO Country Code CFA Group 2 »
Fri 22 Mar
19:00
Yzeure
19:00
Romorantin
Fri 22 Mar
18:30
Le Puy
18:30
Nîmes II

Follow BeSoccer on Facebook