noscript image
5

All leagues and competitions in Cyprus

Group 1
Sat 23 Feb
Paphos Paphos
1-0
Doxa Doxa
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
2-3
Anorthosis Anorthosis
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
2-0
AEL Limassol AEL Limassol
Sun 24 Feb
Nea Salamis Nea Salamis
1-1
Alki Oroklini Alki Oroklini
Apollon Limassol Apollon Limassol
1-2
APOEL APOEL
AEK Larnaca AEK Larnaca
3-0
Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paral.
Team / Points
1 APOEL APO 49
2 Apollon Limassol APO 47
3 AEL Limassol AEL 45
4 AEK Larnaca AEK 39
5 Omonia Nicosia OMO 31
6 Nea Salamis NEA 31
 
7 Anorthosis ANO 28
8 Paphos PAP 21
9 Doxa DOX 20
10 Enosis Neon Paralimni ENO 17
11 Alki Oroklini ALK 17
12 Ermis Aradippou ERM 10
Group 2
Sat 30 Mar
AEK Larnaca AEK Larnaca
16:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
Nea Salamis Nea Salamis
17:30
AEL Limassol AEL Limassol
APOEL APOEL
18:00
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Team / Points
1 APOEL APO 54
2 Apollon Limassol APO 53
3 AEL Limassol AEL 45
 
4 AEK Larnaca AEK 43
5 Nea Salamis NEA 36
6 Omonia Nicosia OMO 35
Group 3
Sun 31 Mar
Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paral.
15:00
Paphos Paphos
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
17:00
Doxa Doxa
Mon 01 Apr
Anorthosis Anorthosis
18:00
Alki Oroklini Alki Oroklini
Team / Points
1 Anorthosis ANO 32
2 Doxa DOX 24
3 Enosis Neon Paralimni ENO 24
 
4 Alki Oroklini ALK 23
5 Paphos PAP 22
6 Ermis Aradippou ERM 13
2 Division Cyprus
Fri 29 Mar
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
18:00
Aris Limassol Aris Limassol
EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia
18:00
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
Sat 30 Mar
Karmiotissa Karmiotissa
14:30
Anagennisi Anagennisi
Akritas Akritas
14:30
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
PAEEK PAEEK
14:30
AE Zakakiou AE Zakakiou
Ayia Napa Ayia Napa
14:30
MEAP Nisou MEAP Nisou
Onisilos Onisilos
14:30
Digenis Voroklinis Digenis Voroklinis
Sun 31 Mar
ASIL Lysi ASIL Lysi
14:30
Othellos Athienou Othellos Athienou
Team / Points
1 Olympiakos Nicosia OLY 57
2 Ethnikos Achna ETH 53
3 Aris Limassol ARI 50
4 Othellos Athienou OTH 47
5 Anagennisi ANA 35
6 Ayia Napa AYI 32
7 Karmiotissa KAR 31
8 Onisilos ONI 31
 
9 AE Zakakiou AEZ 31
10 ASIL Lysi ASI 30
11 Omonia Aradippou OMO 29
12 Akritas AKR 29
13 EN THOI Lakatamia ENT 26
14 PAEEK PAE 21
15 MEAP Nisou MEA 20
16 Digenis Voroklinis DIG 14
3 Division
Sat 23 Mar
Ethnikos Assias Ethnikos Assias
0-0
Ahironas Ahironas
ENAD ENAD
0-0
Kouris Erimi Kouris Erimi
Ormideia Ormideia
1-2
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
Amathous Amathous
4-0
Peyia Peyia
APEA APEA
2-0
Halkanoras Halkanoras
Xylotympou Xylotympou
3-0
Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion
Sun 24 Mar
Digenis Akritas Digenis Akritas
3-2
Elpida Xylofagou Elpida Xylofagou
Omonia Psevda Omonia Psevda
2-1
Olympiada Lympion Olympiada Lympion
Team / Points
1 Digenis Akritas DIG 54
2 Omonia Psevda OMP 54
3 Xylotympou XYL 51
4 ENAD ENA 43
5 Digenis Ypsonas DYP 41
6 Ormideia ORM 37
7 Halkanoras HAL 36
8 Ethnikos Assias ETH 36
 
9 Kouris Erimi KOU 35
10 Ahironas AHI 33
11 Elpida Xylofagou ELP 33
12 Olympiada Lympion OLY 32
13 APEA APE 31
14 Amathous AMA 30
15 Ethnikos Latsion ETH 22
16 Peyia PEY 8
br - ISO Country Code Copa do Brasil »
Wed 27 Mar
23:15
Chapecoense
23:15
Criciuma
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Wed 27 Mar
21:10
Sarmiento
21:10
All Boys
es - ISO Country Code Friendly »
Wed 27 Mar
15:45
Zenit
15:45
HJK Helsinki
Wed 27 Mar
14:30
KuPS Kuopio
14:30
AC Kajaani
Wed 27 Mar
12:00
Konyaspor
12:00
Adana Demirspor
Wed 27 Mar
17:00
Denizlispor
17:00
Goztepe
wo - ISO Country Code International Friendly »
Wed 27 Mar
00:55 Playing 15'
Estados Unidos
1 - 1
Chile
Wed 27 Mar
03:00
Paraguay
03:00
México
Wed 27 Mar
01:00 Playing 6'
Perú
0 - 0
El Salvador
Wed 27 Mar
03:00
Costa Rica
03:00
Jamaica
Wed 27 Mar
01:00 Playing 11'
Honduras
0 - 0
Ecuador
Wed 27 Mar
02:30
Nicaragua
02:30
Guatemala
br - ISO Country Code Paulista A1 »
Wed 27 Mar
00:00 Playing 56'
RB Brasil
0 - 0
Santos FC
Wed 27 Mar
01:00 Playing 16'
Palmeiras
2 - 0
Novorizontino
Wed 27 Mar
23:15
Ituano
23:15
São Paulo
br - ISO Country Code Paulista A1 Group 2 »
Wed 27 Mar
20:30
Oeste
20:30
Botafogo SP
Wed 27 Mar
23:15
Ponte Preta
23:15
Bragantino
it - ISO Country Code Coppa Lega Pro »
Wed 27 Mar
20:30
AC Monza
20:30
Vicenza
Wed 27 Mar
20:30
Viterbese
20:30
Trapani
gr - ISO Country Code Football League »
Wed 27 Mar
14:00
Aittitos Spata
14:00
Karaiskakis
Wed 27 Mar
14:00
Trikala
14:00
Kerkyra
Wed 27 Mar
14:00
Apollon Larissa
14:00
Apollon Kalamarias
Wed 27 Mar
14:00
Ergotelis
14:00
Aiginiakos
Wed 27 Mar
14:00
Panachaiki
14:00
Kissamikos
Wed 27 Mar
14:00
Platanias
14:00
Sparti
Wed 27 Mar
13:00
Volos Football
13:00
Irodotos
gb - ISO Country Code Conference »
Wed 27 Mar
20:45
Harrogate Town
20:45
Salford City
it - ISO Country Code Serie D Group 1 »
Wed 27 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Wed 27 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Group 2 »
Wed 27 Mar
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Caronnese
it - ISO Country Code Serie D Group 5 »
Wed 27 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Group 7 »
Wed 27 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Wed 27 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Group 8 »
Wed 27 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Group 9 »
Wed 27 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
gt - ISO Country Code Clausura Guatemala »
Wed 27 Mar
22:30
Antigua GFC
22:30
Municipal
Wed 27 Mar
22:00
Guastatoya
22:00
Deportivo Petapa
Wed 27 Mar
19:00
Malacateco
19:00
Deportivo Sanarate
Wed 27 Mar
19:00
Siquinalá
19:00
Xelajú
za - ISO Country Code Nedbank Cup South Africa »
Wed 27 Mar
18:30
Cape Umoya United
18:30
TS Galaxy
de - ISO Country Code Regionalliga Group 5 »
cr - ISO Country Code Torneo de Verano »
Wed 27 Mar
22:05
Guadalupe
22:05
Carmelita
ma - ISO Country Code Botola Pro »
ru - ISO Country Code 2. Division Group 4 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Group 7 »
Wed 27 Mar
20:45
Kidsgrove Athletic
20:45
Mossley
de - ISO Country Code Oberliga Group 7 »
Wed 27 Mar
20:00
Idar-Oberstein
20:00
Schott Mainz
de - ISO Country Code Oberliga Group 11 »
Wed 27 Mar
19:30
Siegen
19:30
Brünninghausen
Wed 27 Mar
19:30
Schermbeck
19:30
Gievenbeck
Wed 27 Mar
19:30
Ennepetal
19:30
Westfalia Rhynern
Wed 27 Mar
19:30
Hammer SpVg
19:30
Rot Weiss Ahlen
Wed 27 Mar
19:30 Postponed
Holzwickeder
19:30
Erndtebrück
Wed 27 Mar
19:30 Postponed
Gutersloh
19:30
Sprockhövel
kr - ISO Country Code FA Cup Korea »
br - ISO Country Code Gaucho 1 »
Wed 27 Mar
23:15
São Luiz
23:15
EC São José
ua - ISO Country Code Persha Liga »
ar - ISO Country Code Primera C Metro. »
Wed 27 Mar
20:00
Arg. Quilmes
20:00
Dep. Armenio
br - ISO Country Code Pernambucano 1 »
Wed 27 Mar
23:15
Santa Cruz
23:15
Afogados
cm - ISO Country Code Elite ONE »
Wed 27 Mar
14:00
Young Sport Acade.
14:00
Eding Sport
Wed 27 Mar
15:30
APEJES Academy
15:30
Avion Academy
Wed 27 Mar
15:30
PWD Bamenda
15:30
Union Douala
Wed 27 Mar
15:30
New Star
15:30
Dragon de Yaoundé
Wed 27 Mar
15:30
Tonnerre
15:30
Cotonsport
Wed 27 Mar
15:30
Eding Sport
15:30
Les Astres
Wed 27 Mar
15:30
Feutcheu
15:30
Fortuna Mfou
Wed 27 Mar
15:30
Fovu Club
15:30
Unisport Bafang
Wed 27 Mar
15:30
Stade Renard
15:30
UMS de Loum
br - ISO Country Code Goiano 1 »
Wed 27 Mar
00:30 Half-Time
Atlético GO
2 - 0
Anapolina

Follow BeSoccer on Facebook