noscript image
1

All leagues and competitions in Cuba

There are no competitions to display. Here you will find the main competitions that are still in play.

Premier League
Fri 05 Oct
Brighton & Hove Albion Brighton Hove Alb.
1-0
West Ham West Ham
Sat 06 Oct
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
1-0
Cardiff City Cardiff City
Watford Watford
0-4
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
Leicester Leicester
1-2
Everton Everton
Crystal Palace Crystal Palace
0-1
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton
Burnley Burnley
1-1
Huddersfield Town Huddersfield Town
Man. Utd Man. Utd
3-2
Newcastle Newcastle
Sun 07 Oct
Fulham Fulham
1-5
Arsenal Arsenal
Southampton Southampton
0-3
Chelsea Chelsea
Liverpool Liverpool
0-0
Man. City Man. City
Team / Points
1 Man. City MAC 20
2 Chelsea CHL 20
3 Liverpool LIV 20
4 Arsenal ARS 18
5 Tottenham Hotspur TOT 18
6 AFC Bournemouth BOU 16
7 Wolverhampton Wanderers WOL 15
8 Man. Utd MUD 13
9 Watford WAT 13
10 Leicester LEI 12
 
11 Everton EVE 12
12 Burnley BUR 8
13 Brighton & Hove Albion BHA 8
14 Crystal Palace CPF 7
15 West Ham WHU 7
16 Southampton SOU 5
17 Fulham FUL 5
18 Huddersfield Town HUR 3
19 Newcastle NEW 2
20 Cardiff City CAR 2
La Liga
Fri 19 Oct
Celta Celta
21:00
Alavés Alavés
Sat 20 Oct
Real Madrid Real Madrid
13:00
Levante Levante
Valencia Valencia
16:15
Leganés Leganés
Villarreal Villarreal
18:30
Atlético Atlético
Barcelona Barcelona
20:45
Sevilla Sevilla
Sun 21 Oct
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
12:00
Getafe Getafe
Eibar Eibar
16:15
Athletic Athletic
Huesca Huesca
18:30
Espanyol Espanyol
Real Betis Real Betis
20:45
Real Valladolid Real Valladolid
Mon 22 Oct
R. Sociedad R. Sociedad
21:00
Girona Girona
Team / Points
1 Sevilla SEV 16
2 Barcelona FCB 15
3 Atlético ATM 15
4 Real Madrid RMA 14
5 Espanyol ESP 14
6 Alavés ALA 14
7 Real Valladolid VAD 12
8 Real Betis BET 12
9 R. Sociedad RSO 11
10 Celta CEL 10
 
11 Levante LEV 10
12 Eibar EIB 10
13 Valencia VCF 9
14 Getafe GET 9
15 Girona GIR 9
16 Villarreal VIL 8
17 Athletic ATH 7
18 Leganés LEG 7
19 Rayo Vallecano RAY 5
20 Huesca HUE 5
Serie A
Sat 20 Oct
Roma Roma
15:00
SPAL SPAL
Juventus Juventus
18:00
Genoa Genoa
Udinese Udinese
20:30
Napoli Napoli
Sun 21 Oct
Frosinone Frosinone
12:30
Empoli Empoli
Parma Parma
15:00
Lazio Lazio
Chievo Chievo
15:00
Atalanta Atalanta
Bologna Bologna
15:00
Torino Torino
Fiorentina Fiorentina
18:00
Cagliari Cagliari
Inter Inter
20:30
Milan Milan
Mon 22 Oct
Sampdoria Sampdoria
20:30
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
Team / Points
1 Juventus JUV 24
2 Napoli NAP 18
3 Inter INT 16
4 Lazio LAZ 15
5 Sampdoria SAM 14
6 Roma ROM 14
7 Fiorentina FIO 13
8 Sassuolo Calcio SAS 13
9 Parma PAR 13
10 Milan ACM 12
 
11 Genoa GEN 12
12 Torino TOR 12
13 Cagliari CAG 9
14 SPAL POL 9
15 Udinese UDI 8
16 Bologna BOL 7
17 Atalanta ATL 6
18 Empoli EMP 5
19 Frosinone FRO 1
20 Chievo CHI 0
Bundesliga
Fri 19 Oct
Eintracht Frankfurt Eintracht
20:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna
Sat 20 Oct
FC Augsburg FC Augsburg
15:30
RB Leipzig RB Leipzig
B. Leverkusen B. Leverkusen
15:30
Hannover 96 Hannover 96
Nürnberg Nürnberg
15:30
Hoffenheim Hoffenheim
Stuttgart Stuttgart
15:30
B. Dortmund B. Dortmund
Wolfsburg Wolfsburg
15:30
Bayern München Bayern München
Schalke 04 Schalke 04
18:30
Werder Bremen Werder Bremen
Sun 21 Oct
Hertha BSC Hertha BSC
15:30
SC Freiburg SC Freiburg
B. Monchengladbach Monchengladbach
18:00
Mainz 05 Mainz 05
Team / Points
1 B. Dortmund BVB 17
2 RB Leipzig RBL 14
3 B. Monchengladbach MON 14
4 Werder Bremen BRE 14
5 Hertha BSC HER 14
6 Bayern München BYM 13
7 Eintracht Frankfurt EIN 10
8 Mainz 05 M05 9
9 Wolfsburg WOL 9
 
10 FC Augsburg AUG 8
11 SC Freiburg SCF 8
12 Nürnberg FCN 8
13 Hoffenheim HOF 7
14 B. Leverkusen LEV 7
15 Schalke 04 S04 6
16 Hannover 96 HAN 5
17 Fortuna Düsseldorf F95 5
18 Stuttgart STU 5
Ligue 1
Fri 19 Oct
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
20:45
Nîmes Nîmes
Sat 20 Oct
PSG PSG
17:00
Amiens SC Amiens SC
Caen Caen
20:00
Guingamp Guingamp
Stade de Reims Stade de Reims
20:00
Angers SCO Angers SCO
Strasbourg Strasbourg
20:00
Monaco Monaco
Nantes Nantes
20:00
Toulouse Toulouse
Dijon FCO Dijon FCO
20:00
Lille Lille
Sun 21 Oct
Montpellier Montpellier
15:00
Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux
Saint Etienne Saint Etienne
17:00
Rennes Rennes
Nice Nice
21:00
Olympique Marseille Olympique
Team / Points
1 PSG PSG 27
2 Lille LIL 19
3 Olympique Marseille MAR 16
4 Montpellier MPL 16
5 Saint Etienne ASS 15
6 Olympique Lyonnais LYO 14
7 Girondins Bordeaux GIR 14
8 Toulouse TFC 13
9 Strasbourg STR 12
10 Angers SCO ANG 11
 
11 Rennes REN 11
12 Nice NIC 11
13 Amiens SC AMI 10
14 Nîmes NÎM 10
15 Caen CAE 10
16 Dijon FCO DIJ 10
17 Stade de Reims REI 10
18 Monaco MON 6
19 Nantes NAN 6
20 Guingamp GUI 5
Liga MX Apertura
Sat 20 Oct
Atlas Guadalajara Atlas Guadalajara
04:00
Veracruz Veracruz
Sun 21 Oct
Querétaro Querétaro
00:01
Cruz Azul Cruz Azul
Pachuca Pachuca
02:00
Santos Laguna Santos Laguna
América América
02:00
Tijuana Tijuana
Necaxa Necaxa
04:00
León León
Lobos BUAP Lobos BUAP
19:00
Chivas Guadalajara Chivas Guadalajara
Pumas UNAM Pumas UNAM
23:00
Tigres UANL Tigres UANL
Mon 22 Oct
Morelia Morelia
01:00
Puebla Puebla
Monterrey Monterrey
03:06
Toluca Toluca
Team / Points
1 Cruz Azul CAZ 26
2 América AME 24
3 Santos Laguna SAN 24
4 Pumas UNAM PUM 22
5 Toluca TOL 22
6 Monterrey MON 20
7 Tigres UANL UAN 18
8 Querétaro QRO 16
9 Morelia MOR 16
 
10 Tijuana TIJ 16
11 Pachuca PAC 15
12 Chivas Guadalajara CHI 15
13 Puebla PUE 15
14 León LEO 13
15 Necaxa NEC 12
16 Lobos BUAP LOB 11
17 Veracruz VER 9
18 Atlas Guadalajara ATS 5
Brazilian Serie A
Sat 13 Oct
Flamengo Flamengo
3-0
Fluminense Football Club Fluminense
Sun 14 Oct
Santos FC Santos FC
1-0
Corinthians Corinthians
Bahía Bahía
2-0
Paraná Paraná
Chapecoense Chapecoense
0-1
Vitória Vitória
Palmeiras Palmeiras
2-0
Grêmio Porto Alegre Grêmio Porto Ale.
Internacional Porto Alegre Internacional
3-1
São Paulo São Paulo
Vasco da Gama Vasco da Gama
2-0
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte .
Mon 15 Oct
Atletico PR Atletico PR
4-0
Sport Recife Sport Recife
Atl. Mineiro Atl. Mineiro
0-0
América Mineiro América Mineiro
Tue 16 Oct
Ceará Ceará
0-0
Botafogo Botafogo
Team / Points
1 Palmeiras PAL 59
2 Internacional Porto Alegre SCI 56
3 Flamengo FLA 55
4 São Paulo SAO 52
5 Grêmio Porto Alegre GRE 51
6 Atl. Mineiro ATM 46
7 Santos FC SAN 42
8 Atletico PR ATP 39
9 Fluminense Football Club FLU 37
10 Cruzeiro Esporte Clube CRZ 37
 
11 Corinthians COR 35
12 Botafogo BOT 35
13 Bahía BAH 34
14 Vasco da Gama VAS 34
15 América Mineiro AMF 33
16 Vitória VIT 32
17 Ceará CEA 31
18 Chapecoense CHA 31
19 Sport Recife SPO 27
20 Paraná PAR 17
Primera Division
Fri 28 Sep
Independiente Independiente
0-0
Tigre Tigre
Sat 29 Sep
Lanús Lanús
1-5
River Plate River Plate
Sun 30 Sep
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
0-2
Racing Club Racing Club
Patronato Patronato
2-1
Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Unión Santa Fe Unión Santa Fe
1-0
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
Belgrano Belgrano
0-1
CA Huracán CA Huracán
Mon 01 Oct
Boca Juniors Boca Juniors
3-1
Colón Colón
Tue 02 Oct
Godoy Cruz Godoy Cruz
0-1
Defensa y Justicia Defensa Justicia
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
2-0
Aldosivi Aldosivi
San Martín Tucumán Martín Tucumán
1-1
Banfield Banfield
Thu 25 Oct
Estudiantes La Plata Estudiantes Plata
00:30
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wed 05 Dec
Rosario Central Rosario Central
00:01
San Martín San Juan Martín Juan
Thu 06 Dec
San Lorenzo San Lorenzo
00:01
Atl.Tucumán Atl.Tucumán
Team / Points
1 Racing Club RAC 19
2 Atl.Tucumán ATT 14
3 CA Huracán HUR 14
4 River Plate RIV 13
5 Boca Juniors BOC 13
6 Defensa y Justicia DYJ 12
7 Unión Santa Fe UNI 12
8 Aldosivi ALD 12
9 Vélez Sarsfield VEL 11
10 Rosario Central CEN 10
11 Godoy Cruz GOD 10
12 Banfield BAN 9
13 Gimnasia La Plata GLP 8
 
14 Independiente IND 7
15 San Lorenzo SLO 7
16 Talleres Córdoba TAL 7
17 Belgrano BEL 7
18 Tigre TIG 7
19 Argentinos Juniors ARG 6
20 Colón COL 6
21 Newell's Old Boys NOB 5
22 San Martín San Juan SMA 5
23 Estudiantes La Plata EST 4
24 San Martín Tucumán SMA 4
25 Patronato PAT 4
26 Lanús LAN 2
Clausura Colombia
Fri 12 Oct
Patriotas Boyacá Patriotas Boyacá
0-1
Rionegro Águilas Rionegro Águilas
Sat 13 Oct
Jaguares FC Jaguares FC
0-0
Atlético Huila Atlético Huila
Sun 14 Oct
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
1-0
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
Santa Fe Santa Fe
2-2
Junior Junior
Leones Leones
0-1
La Equidad La Equidad
Mon 15 Oct
At. Nacional At. Nacional
0-0
Deportivo Cali Deportivo Cali
Atlético Bucaramanga Atlético
2-1
Envigado Envigado
América de Cali América de Cali
1-2
Independiente Medellin Independiente
Tue 16 Oct
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
0-1
Millonarios Millonarios
Thu 01 Nov
Deportes Tolima Deportes Tolima
02:00
Once Caldas Once Caldas
Team / Points
1 La Equidad EQU 29
2 Deportes Tolima TOL 26
3 Once Caldas ONC 26
4 Atlético Bucaramanga BUC 26
5 Junior JUN 25
6 Rionegro Águilas AGU 25
7 Independiente Medellin IND 23
8 Santa Fe SFE 22
9 At. Nacional NAC 22
10 Deportivo Cali CAL 20
 
11 Millonarios MIL 18
12 América de Cali AME 17
13 Alianza Petrolera ALI 16
14 Boyacá Chicó CHI 15
15 Patriotas Boyacá PAT 14
16 Envigado ENV 13
17 Deportivo Pasto PAS 12
18 Atlético Huila HUI 10
19 Jaguares FC JAG 10
20 Leones LEO 8
Eredivisie
Sat 20 Oct
PSV PSV
18:30
Emmen Emmen
Excelsior Excelsior
18:30
Vitesse Vitesse
Heerenveen Heerenveen
20:45
Ajax Ajax
Utrecht Utrecht
20:45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Sun 21 Oct
NAC Breda NAC Breda
12:15
Willem II Willem II
Heracles Heracles
14:30
Groningen Groningen
Feyenoord Feyenoord
14:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
VVV Venlo VVV Venlo
14:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
16:45
De Graafschap De Graafschap
Team / Points
1 PSV PSV 24
2 Ajax AJA 19
3 Feyenoord FEY 17
4 Heracles HER 16
5 Vitesse VIT 12
6 AZ Alkmaar AZA 12
7 VVV Venlo VVV 11
8 ADO Den Haag ADO 11
9 Heerenveen SCH 10
 
10 PEC Zwolle ZWO 10
11 Willem II WIL 9
12 Utrecht UTR 9
13 Excelsior EXC 9
14 Emmen FCE 8
15 Fortuna Sittard FOR 7
16 De Graafschap GRA 7
17 Groningen GRO 4
18 NAC Breda NAC 3
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 1 »
Tue 16 Oct
20:45
Francia
20:45
Alemania
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 2 »
Tue 16 Oct
20:45
Ucrania
20:45
Czech Republic
Tue 16 Oct
20:45
Irlanda
20:45
Wales
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 3 »
Tue 16 Oct
20:45
Noruega
20:45
Bulgaria
Tue 16 Oct
20:45
Slovenia
20:45
Chipre
ue - ISO Country Code UEFA Nations League Group 4 »
Tue 16 Oct
16:00
Kazakhstan
16:00
Andorra
Tue 16 Oct
20:45
Latvia
20:45
Georgia
Tue 16 Oct
18:00
Armenia
18:00
Macedonia
Tue 16 Oct
20:45
Gibraltar
20:45
Liechtenstein
es - ISO Country Code Copa del Rey »
Tue 16 Oct
20:00
Elche
20:00
Córdoba
br - ISO Country Code Brazilian Serie A »
Tue 16 Oct
01:00 finished
Ceará
0 - 0
Botafogo INFO
co - ISO Country Code Clausura Colombia »
Tue 16 Oct
01:00 finished
Deportivo Pasto
0 - 1
Millonarios INFO
wo - ISO Country Code European U19 Championship qualifying »
wo - ISO Country Code International Friendly »
Tue 16 Oct
20:45
Bélgica
20:45
Holanda
Tue 16 Oct
20:45
Denmark
20:45
Austria
Tue 16 Oct
20:45
Sweden
20:45
Slovakia
Tue 16 Oct
12:00
Malasia
12:00
Kirguizistán
Tue 16 Oct
18:00
UAE
18:00
Venezuela
Tue 16 Oct
12:35
Japan
12:35
Uruguay
Tue 16 Oct
12:00
Afghanistan
12:00
Myanmar
Tue 16 Oct
12:00
Bahrain
12:00
Palestine
Tue 16 Oct
13:30
Camboya
13:30
Singapore
Tue 16 Oct
20:00
Brasil
20:00
Argentina
Tue 16 Oct
12:00
Uzbekistan
12:00
Catar
Tue 16 Oct
13:00
Corea del Sur
13:00
Panama
Tue 16 Oct
14:00
China
14:00
Siria
Tue 16 Oct
13:30
Indonesia
13:30
Hong Kong
Tue 16 Oct
17:30
Oman
17:30
Ecuador
Tue 16 Oct
18:00
Irán
18:00
Bolivia
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 2 »
Tue 16 Oct
19:30
Sudan
19:30
Senegal
Tue 16 Oct
13:30
Madagascar
13:30
Equatorial Guinea
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 3 »
Tue 16 Oct
14:30
Malawi
14:30
Camerún
Tue 16 Oct
14:00
Comoras
14:00
Morocco
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 4 »
Tue 16 Oct
15:00
Burundi
15:00
Mali
Tue 16 Oct
15:00
Sudán del Sur
15:00
Gabon
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 5 »
Tue 16 Oct
17:00
Benin
17:00
Argelia
Tue 16 Oct
18:30
Gambia
18:30
Togo
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 6 »
Tue 16 Oct
20:00
Libya
20:00
Nigeria
Tue 16 Oct
15:30
Seychelles
15:30
South Africa
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 8 »
Tue 16 Oct
19:00
Zimbabwe
19:00
Congo RD
Tue 16 Oct
20:00
Liberia
20:00
Congo
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 9 »
Tue 16 Oct
16:00
Central African R.
16:00
Costa de Marfil
Tue 16 Oct
15:30
Rwanda
15:30
Guinea
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 10 »
Tue 16 Oct
19:00
Botswana
19:00
Burkina Faso
Tue 16 Oct
19:00
Mauritania
19:00
angola
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 11 »
Tue 16 Oct
17:00
Niger
17:00
Tunisia
Tue 16 Oct
15:00
Suazilandia
15:00
Egipto
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 12 »
Tue 16 Oct
19:00
Namibia
19:00
Mozambique
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 13 »
Tue 16 Oct
16:00
Tanzania
16:00
Cape Verde
Tue 16 Oct
18:00
Lesotho
18:00
Uganda
co - ISO Country Code Torneo Águila Primera B »
it - ISO Country Code Lega Pro Group 3 »
Tue 16 Oct
20:30
Bisceglie
20:30
Sicula Leonzio
Tue 16 Oct
20:30
Catania
20:30
Trapani
Tue 16 Oct
18:30
Catanzaro
18:30
Juve Stabia
Tue 16 Oct
20:30
SS Cavese 1919
20:30
Matera
Tue 16 Oct
20:30
MonoPoli
20:30
Paganese
Tue 16 Oct
14:30
Rieti
14:30
US Vibonese Calcio
de - ISO Country Code 3. Liga »
Tue 16 Oct
19:00
Hallescher FC
19:00
Hansa Rostock
mx - ISO Country Code Premier de Ascenso - Apertura Group 1 »
ar - ISO Country Code Primera B Metro. »
Tue 16 Oct
18:00
CA San Miguel
18:00
JJ Urquiza
Tue 16 Oct
02:35 finished
CA Estudiantes
2 - 1
Acassuso INFO
sk - ISO Country Code Cup Slovakia »
Tue 16 Oct
18:00
Pohronie
18:00
Sered
ec - ISO Country Code Primera A 2 Phase »
Tue 16 Oct
03:00 Postponed
Independiente
03:00
Guayaquil City
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 1 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 2 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 3 »
Tue 16 Oct
20:45
Basingstoke Town
20:45
Hartley Wintney
Tue 16 Oct
20:45
Beaconsfield
20:45
Chesham United
Tue 16 Oct
20:45
Dorchester Town
20:45
Taunton Town
Tue 16 Oct
20:45
Gosport Borough
20:45
Poole Town
Tue 16 Oct
20:45
Kings Langley
20:45
Hendon
Tue 16 Oct
20:45
Salisbury City
20:45
Merthyr Town
Tue 16 Oct
20:45
Swindon
20:45
Farnborough
Tue 16 Oct
20:45
Tiverton Town
20:45
Weymouth
Tue 16 Oct
20:45
Walton Casuals
20:45
Staines Town
Tue 16 Oct
20:45
Wimborne Town
20:45
Frome Town
gb - ISO Country Code Non League Premier Group 4 »
Tue 16 Oct
20:45
Hednesford Town
20:45
Lancaster City
Tue 16 Oct
20:45
Hyde
20:45
South Shields
Tue 16 Oct
20:45 Postponed
Marine
20:45
Gainsborough Trinity
Tue 16 Oct
20:45
Mickleover Sports
20:45
Matlock Town
Tue 16 Oct
20:45
Scarborough
20:45
Buxton
Tue 16 Oct
20:45 Postponed
Warrington Town
20:45
Stafford Rangers
Tue 16 Oct
20:45
Workington
20:45
Whitby Town
Cookies use: We use our own and third party "cookies" to improve our services, develop statistical analysis, analyse browsing habits and create interest groups. This allows us to customise the content we offer and show related advertising to your preferences. We also share this browsing analysis and interest groups with third parties. To continue browsing, please accept its use.
Accept More info and settings.

Follow BeSoccer on Facebook