noscript image
1. HNL
Fri 01 Feb
Lokomotiva Lokomotiva
18:00
Inter Zapresic Inter Zapresic
Sat 02 Feb
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
15:00
Rudes Rudes
Istra 1961 Istra 1961
17:30
NK Slaven Belupo NK Slaven Belupo
Sun 03 Feb
Osijek Osijek
15:00
Hajduk Split Hajduk Split
Rijeka Rijeka
17:30
HNK Gorica HNK Gorica
Team / Points
1 Dinamo Zagreb DZG 45
2 Osijek OSI 34
3 Rijeka RIJ 33
4 Lokomotiva LOK 31
5 HNK Gorica HNK 27
 
6 Hajduk Split HAJ 23
7 Inter Zapresic INT 17
8 NK Slaven Belupo SLA 16
9 Istra 1961 IST 15
10 Rudes RUD 3
2. HNL
Sat 02 Mar
Solin Solin
15:00
Međimurje Čakovec Međimurje
Zadar Zadar
15:00
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski
Osijek II Osijek II
15:00
HNK Sibenik HNK Sibenik
NK Varteks Varazdin Varteks Varazdin
15:00
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
Kustosija Kustosija
15:00
Lučko Lučko
Sun 03 Mar
Dinamo Zagreb II Dinamo Zagreb II
15:00
NK Radnik Sesvete NK Radnik Sesvete
Hajduk Split II Hajduk Split II
15:00
NK Dugopolje NK Dugopolje
Team / Points
1 HNK Sibenik HNK 27
2 Dinamo Zagreb II ZAG 25
3 Osijek II NKO 24
4 NK Varteks Varazdin NKV 22
5 Hajduk Split II HAJ 20
6 Zadar ZAD 17
7 NK Radnik Sesvete NKR 17
 
8 NK Dugopolje NKD 17
9 Kustosija KUS 17
10 Lučko LUK 16
11 Međimurje Čakovec MEI 15
12 Bijelo Brdo BIJ 13
13 Hrvatski Dragovoljac HDR 12
14 Solin SOL 11
Group 3
Fri 30 Nov
Ponikve Ponikve
0-2
Vinogradar Vinogradar
Sat 01 Dec
Maksimir Zagreb Maksimir Zagreb
1-1
NK Krk NK Krk
Zagorec Zagorec
2-1
NK Hask NK Hask
Jadran Poreč Jadran Poreč
2-0
Novigrad Novigrad
Udarnik Karilovec Udarnik Karilovec
0-2
Dubrava Zagreb Dubrava Zagreb
Špansko Zagreb Špansko Zagreb
2-5
Jarun Jarun
Dugo Selo Dugo Selo
2-2
Trnje Trnje
Orijent Rijeka Orijent Rijeka
1-0
Opatija Opatija
Sun 02 Dec
Zagreb Zagreb
1-3
Vrbovec Vrbovec
Team / Points
1 Vinogradar VIN 46
2 Dubrava Zagreb DUB 36
3 Orijent Rijeka ORI 36
4 NK Krk KRK 32
5 Trnje TRN 29
6 NK Hask HAS 28
7 Dugo Selo DUG 27
8 Jadran Poreč JAP 25
9 Zagorec ZAG 25
 
10 Vrbovec VRB 24
11 Udarnik Karilovec NUK 23
12 Jarun NKJ 23
13 Ponikve PON 23
14 Opatija OPA 21
15 Maksimir Zagreb MAK 17
16 Špansko Zagreb SPA 11
17 Novigrad NOV 7
18 Zagreb ZAG 1
wo - ISO Country Code Asian Cup Group 3 »
Wed 16 Jan
14:30 finished
Corea del Sur
2 - 0
China INFO
Wed 16 Jan
14:30 finished
Kirguizistán
3 - 1
Philippines INFO
wo - ISO Country Code Asian Cup Group 4 »
Wed 16 Jan
17:00 finished
Irán
0 - 0
Iraq INFO
Wed 16 Jan
17:00 finished
Vietnam
2 - 0
Yemen INFO
es - ISO Country Code Copa del Rey »
Wed 16 Jan
21:30
Leganés
21:30
Real Madrid
Wed 16 Jan
20:30
Sevilla
20:30
Athletic
Wed 16 Jan
19:30 Playing 21'
Atlético
1 - 0
Girona
it - ISO Country Code Super Cup Italy »
Wed 16 Jan
18:30 Playing 62'
Juventus
1 - 0
Milan
fr - ISO Country Code Ligue 1 »
Wed 16 Jan
19:00 Half-Time
Monaco
0 - 1
Nice
Wed 16 Jan
19:00 Half-Time
Nîmes
0 - 0
Nantes
Wed 16 Jan
21:00
Saint Etienne
21:00
Olympique Marseille
Wed 16 Jan
19:00 Half-Time
Toulouse
1 - 0
Olympique Lyonnais
Wed 16 Jan
19:00 Half-Time
Guingamp
1 - 0
Rennes
fr - ISO Country Code Coupe de France »
Wed 16 Jan
19:15 Playing 38'
Grenoble
0 - 0
Strasbourg
gb - ISO Country Code FA Cup »
Wed 16 Jan
20:45
Southampton
20:45
Derby County
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 1 »
Wed 16 Jan
04:06 finished
Tijuana
1 - 1
Atlante FC INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 2 »
Wed 16 Jan
02:00 finished
FC Juárez
3 - 0
Tampico Madero INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 4 »
Wed 16 Jan
02:00 finished
Necaxa
1 - 2
América INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 7 »
Wed 16 Jan
04:00 finished
Mineros Zacatecas
2 - 0
Veracruz INFO
mx - ISO Country Code Copa MX Clausura Group 8 »
pt - ISO Country Code Taça de Portugal »
Wed 16 Jan
21:45
Feirense
21:45
Sporting CP
es - ISO Country Code Friendly »
Wed 16 Jan
17:00 finished
Slovan Bratislava
2 - 3
Sigma Olomouc INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Teplice
6 - 1
MAS Táborsko INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
SFC Opava
3 - 1
Prostějov INFO
Wed 16 Jan
14:00 finished
Skalica
1 - 0
FC Spartak Trnava INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
Austria Wien
0 - 1
Wiener Neustadt INFO
Wed 16 Jan
01:00 finished
Santa Fe
3 - 1
Millonarios INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
AC Horsens
3 - 1
Fredericia INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
Sion
3 - 0
Dinamo Bucureşti INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Sparta Praha
5 - 0
Loko Vltavin INFO
Wed 16 Jan
14:30 finished
Viktoria Žižkov
2 - 1
Litomericko INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
Platense
0 - 1
Colo Colo INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Karviná
1 - 1
Třinec INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Mladá Boleslav
0 - 2
Vysocina Jihlava INFO
Wed 16 Jan
15:00
Vorskla Poltava
15:00
CFR Cluj
Wed 16 Jan
19:00 Playing 45'
SC Fürstenfeld
1 - 3
Hartberg
Wed 16 Jan
13:30 finished
Politehnica Iasi
0 - 3
Korona Kielce INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
Wisla Kraków
3 - 2
Wisła Sandomierz INFO
Wed 16 Jan
09:00 finished
Dunărea
0 - 0
Diósgyőr VTK INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Mallorca
1 - 0
Köln INFO
Wed 16 Jan
11:00 finished
Taksony
0 - 1
Budaörsi INFO
Wed 16 Jan
12:00 finished
Zemplin Michalovce
2 - 3
Slavoj Trebišov INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Union
2 - 2
Berliner AK 07 INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Györi ETO
2 - 0
Cegledi INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Senica
2 - 2
Banská Bystrica INFO
Wed 16 Jan
14:00 finished
Zlaté Moravce
5 - 2
Dubnica INFO
Wed 16 Jan
16:30 finished
Olhanense
1 - 1
Servette INFO
Wed 16 Jan
16:30 finished
Portimonense
1 - 1
MSV Duisburg INFO
Wed 16 Jan
16:00 finished
Maribor
0 - 0
Szombathelyi Haladas INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
FC St. Pauli
3 - 2
Wehen Wiesbaden INFO
Wed 16 Jan
18:00 finished
SV Babelsberg 03
6 - 1
International Leipzig INFO
Wed 16 Jan
18:00 finished
VfB Oldenburg
0 - 5
Sportfreunde Lotte INFO
Wed 16 Jan
18:30
Optik Rathenow
18:30
Brandenburger
Wed 16 Jan
19:00 Half-Time
Fortuna Köln
0 - 2
Bonner SC
Wed 16 Jan
19:30 Playing 16'
STV Horst Emscher
0 - 1
Ennepetal
Wed 16 Jan
20:30
St. Mary's Cork
20:30
Cork City
Wed 16 Jan
01:30 finished
Oriente Petrolero
1 - 0
La Guaira INFO
Wed 16 Jan
12:00 finished
Spartak Moskva
5 - 2
FK Lokomotiv Tashkent INFO
Wed 16 Jan
12:00 finished
Bătrâna Doamnă
2 - 3
Békéscsaba INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Renova
1 - 2
Šhkëndija 79 INFO
Wed 16 Jan
13:00 finished
Sered
1 - 1
Samsung Vác FC INFO
Wed 16 Jan
13:30 finished
Vejle BK
1 - 0
Mezőkövesd-Zsory INFO
Wed 16 Jan
14:30 finished
HNK Gorica
5 - 1
Krsko Posavje INFO
Wed 16 Jan
15:00 finished
Bochum
1 - 1
CSKA Sofia INFO
Wed 16 Jan
16:00 finished
Lausanne Sports
3 - 0
Beijing Renhe INFO
Wed 16 Jan
17:00 finished
Anagennisi
0 - 8
KS Górnik Zabrze INFO
Wed 16 Jan
18:30 Playing 77'
Lac-Inter
1 - 2
Favoritner AC
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
ar - ISO Country Code Argentina Summer Tournaments »
Wed 16 Jan
02:10 finished
River Plate
1 - 0
Club Nacional de Football INFO
tr - ISO Country Code Turkish Cup »
Wed 16 Jan
16:30 finished
İstanbul
1 - 0
Hatayspor INFO
Wed 16 Jan
18:30 Playing 63'
Trabzonspor
1 - 1
Balikesirspor
Wed 16 Jan
14:30 finished
Yeni Malatyaspor
3 - 2
Bodrumspor INFO
it - ISO Country Code Lega Pro Group 3 »
Wed 16 Jan
14:30 finished
Viterbese
1 - 1
Reggina INFO
pt - ISO Country Code Segunda Liga »
Wed 16 Jan
16:00 finished
Benfica II
4 - 0
Academico Viseu INFO
za - ISO Country Code South African First Division »
Wed 16 Jan
18:30 Playing 65'
Mamelodi Sundowns
1 - 0
Maritzburg United
Wed 16 Jan
18:30 Playing 65'
AmaZulu
1 - 2
Kaizer Chiefs
Wed 16 Jan
18:30 Playing 65'
Cape Town City FC
3 - 0
Free State Stars
it - ISO Country Code Serie D Group 5 »
Wed 16 Jan
14:30
Aglianese
14:30
Sporting Trestina
Wed 16 Jan
14:30
Bastia Calcio
14:30
Sangimignanosport
Wed 16 Jan
14:30
Scandicci
14:30
Tuttocuoio
Wed 16 Jan
14:30
Gavorrano
14:30
Sinalunghese
Wed 16 Jan
14:30
Ghivizzano Borgo
14:30
Seravezza
Wed 16 Jan
14:30
Massese
14:30
Cannara
Wed 16 Jan
14:30
Pianese
14:30
Ponsacco
Wed 16 Jan
14:30
Real Forte Querce.
14:30
Prato
Wed 16 Jan
14:30
Sangiovannese
14:30
San Donato Tavarnelle
Wed 16 Jan
14:30
Viareggio
14:30
Montevarchi Calcio
it - ISO Country Code Serie D Group 6 »
Wed 16 Jan
14:30
Castelfidardo
14:30
Avezzano
Wed 16 Jan
14:30
Città Campobasso
14:30
Santarcangelo
Wed 16 Jan
14:30
Isernia
14:30
Recanatese
Wed 16 Jan
14:30
Montegiorgio
14:30
Francavilla Calcio
Wed 16 Jan
15:00
Pineto
15:00
Forli
Wed 16 Jan
15:00
Cesena
15:00
Matelica Calcio
Wed 16 Jan
14:30
Real Giulianova
14:30
Sammaurese
Wed 16 Jan
14:30
San Nicolò
14:30
Olympia Agnonese
Wed 16 Jan
14:30
Savignanese
14:30
Jesina
Wed 16 Jan
14:30
Vastese
14:30
Sangiustese
it - ISO Country Code Serie D Group 7 »
Wed 16 Jan
14:30
Aprilia
14:30
Trastevere
Wed 16 Jan
14:30
Flaminia
14:30
Latina
Wed 16 Jan
14:30
Cassino
14:30
Città di Anagni

Follow BeSoccer on Facebook