noscript image
Group 1
Fri 15 Mar
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
1-1
Botev Vratsa Botev Vratsa
Sat 16 Mar
Vereya Vereya
3-4
Levski Sofia Levski Sofia
Ludogorets Ludogorets
6-0
Septemvri Sofia Septemvri Sofia
CSKA Sofia CSKA Sofia
2-0
Beroe Beroe
Sun 17 Mar
Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
0-3
FC Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010 Ruse
1-1
Cherno More Varna Cherno More Varna
Slavia Sofia Slavia Sofia
0-1
Etar Etar
Team / Points
1 Ludogorets LUD 62
2 CSKA Sofia CSK 57
3 Levski Sofia LSO 54
4 Botev Plovdiv BOT 45
5 Beroe BER 42
6 Cherno More Varna CVA 42
7 Etar ETA 40
 
8 FC Lokomotiv Plovdiv LPL 35
9 Slavia Sofia SSO 33
10 Botev Vratsa BVR 31
11 Vitosha Bistritsa FKV 25
12 Septemvri Sofia SEP 21
13 Dunav 2010 Ruse DUN 20
14 Vereya VER 6
Group 2
Fri 29 Mar
Etar Etar
16:30
Vereya Vereya
FC Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
19:00
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010 Ruse
Sun 31 Mar
Slavia Sofia Slavia Sofia
17:15
Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Mon 01 Apr
Botev Vratsa Botev Vratsa
19:00
Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
Team / Points
1 Etar ETA 0
4 Botev Vratsa BVR 0
5 Vereya VER 0
7 Vitosha Bistritsa FKV 0
 
2 FC Lokomotiv Plovdiv LPL 0
3 Slavia Sofia SSO 0
6 Dunav 2010 Ruse DUN 0
8 Septemvri Sofia SEP 0
Group 3
Sat 30 Mar
Ludogorets Ludogorets
17:15
Beroe Beroe
CSKA Sofia CSKA Sofia
19:30
Cherno More Varna Cherno More Varna
Sun 31 Mar
Levski Sofia Levski Sofia
19:30
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Team / Points
1 Ludogorets LUD 0
2 CSKA Sofia CSK 0
3 Levski Sofia LSO 0
 
4 Cherno More Varna CVA 0
5 Beroe BER 0
6 Botev Plovdiv BOT 0
B PFG
Sat 16 Mar
Montana Montana
1-2
Dobrudzha 1919 Dobrudzha 1919
Chernomorets Balchik Chernomorets
1-3
Tsarsko Selo Tsarsko Selo
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
1-1
Pomorie Pomorie
Nesebar Nesebar
0-0
Botev Galabovo Botev Galabovo
Litex Lovech Litex Lovech
2-0
Strumska Slava Strumska Slava
Sun 17 Mar
Ludogorets II Ludogorets II
0-1
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
1-2
Kariana Erden Kariana Erden
Mon 18 Mar
Gorna Lokomotiv Oryahovitsa Gorna Lokomotiv O.
2-0
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Team / Points
1 Tsarsko Selo FCT 58
2 Montana MON 46
3 CSKA 1948 Sofia CSK 39
4 Arda Kardzhali ARK 38
5 Litex Lovech LOV 32
6 Chernomorets Balchik CHE 29
7 Pomorie POM 29
8 Gorna Lokomotiv Oryahovitsa LOK 27
 
9 Lokomotiv 1929 LME 26
10 Strumska Slava STR 23
11 Botev Galabovo BGA 22
12 Nesebar NES 22
13 Ludogorets II LUD 19
14 Kariana Erden KAR 19
15 Pirin Blagoevgrad OFK 18
16 Dobrudzha 1919 DOB 14
wo - ISO Country Code EC Qualifying Group 1 »
Fri 22 Mar
18:00
Bulgaria
18:00
Montenegro
Fri 22 Mar
20:45
Inglaterra
20:45
Czech Republic
wo - ISO Country Code EC Qualifying Group 2 »
Fri 22 Mar
20:45
Luxembourg
20:45
Lithuania
Fri 22 Mar
20:45
Portugal
20:45
Ucrania
wo - ISO Country Code EC Qualifying Group 8 »
Fri 22 Mar
20:45
Albania
20:45
Turkey
Fri 22 Mar
20:45
Andorra
20:45
Iceland
Fri 22 Mar
20:45
Moldova
20:45
Francia
n2 - ISO Country Code Copa Sudamericana »
Fri 22 Mar
01:30 Playing 63'
Rionegro Águilas
0 - 1
Oriente Petrolero
es - ISO Country Code Segunda Division »
Fri 22 Mar
Postponed
Extremadura UD
-
Reus Deportiu
Fri 22 Mar
21:00
Deportivo
21:00
Almería
Fri 22 Mar
21:00
Tenerife
21:00
Osasuna
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Fri 22 Mar
00:10 finished
Lanús
2 - 0
Huracán Las Heras INFO
es - ISO Country Code Friendly »
Fri 22 Mar
18:15
Valerenga IF Oslo
18:15
Lillestrom SK
Fri 22 Mar
20:45
Sevilla
20:45
Schalke 04
Fri 22 Mar
15:00
Odd Grenland
15:00
Aalborg BK
Fri 22 Mar
14:30
Nürnberg
14:30
Mladá Boleslav
Fri 22 Mar
18:00
Arminia Bielefeld
18:00
Hannover 96
Fri 22 Mar
11:00
Szombathelyi
11:00
Mosonmagyaróvári TE
Fri 22 Mar
11:00
Senica
11:00
Znojmo
Fri 22 Mar
13:30
Paide
13:30
HIFK
Fri 22 Mar
14:00
SFC Opava
14:00
Zbrojovka Brno
Fri 22 Mar
14:30
Sturm Graz
14:30
Kapfenberger SV
Fri 22 Mar
15:00
Milan
15:00
Chiasso
Fri 22 Mar
15:00
Hartberg
15:00
Horn
Fri 22 Mar
15:00
LASK Linz
15:00
SK Austria Klagenfurt
Fri 22 Mar
15:00
Rapid Wien
15:00
Wiener Neustadt
n2 - ISO Country Code CONCACAF Nations League »
Fri 22 Mar
23:00
Santa Lucía
23:00
Aruba
Fri 22 Mar
20:00
Anguila
20:00
Islas Vírgenes USA
wo - ISO Country Code International Friendly »
Fri 22 Mar
21:00
Argentina
21:00
Venezuela
Fri 22 Mar
11:20
Japan
11:20
Colombia
Fri 22 Mar
01:00 Playing 83'
Estados Unidos
1 - 0
Ecuador
Fri 22 Mar
12:00
Corea del Sur
12:00
Bolivia
co - ISO Country Code Copa Colombia Group 6 »
Fri 22 Mar
01:30 Playing 60'
América de Cali
1 - 0
Atlético Fútbol Club
co - ISO Country Code Copa Colombia Group 7 »
Fri 22 Mar
01:00 Playing 90'
Orsomarso SC
3 - 1
Cortuluá
Fri 22 Mar
01:00 Playing 90'
Deportes Quindío
1 - 3
Atlético Huila
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 2 »
Fri 22 Mar
15:00
Sudan
15:00
Equatorial Guinea
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 3 »
Fri 22 Mar
14:00
Malawi
14:00
Morocco
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 5 »
Fri 22 Mar
20:45
Argelia
20:45
Gambia
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 6 »
Fri 22 Mar
16:00
Nigeria
16:00
Seychelles
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 7 »
Fri 22 Mar
15:00 Postponed
Sierra Leone
15:00
Ethiopia
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 10 »
Fri 22 Mar
18:00
Botswana
18:00
angola
Fri 22 Mar
18:00
Burkina Faso
18:00
Mauritania
wo - ISO Country Code CAF Qualifying Group 11 »
Fri 22 Mar
19:15
Tunisia
19:15
Eswatini
it - ISO Country Code Lega Pro Group 3 »
Fri 22 Mar
17:00 finished
Siracusa
3 - 0
Matera INFO
nl - ISO Country Code Eerste Divisie »
Fri 22 Mar
20:00
FC Volendam
20:00
Cambuur
Fri 22 Mar
20:00
RKC Waalwijk
20:00
Helmond Sport
Fri 22 Mar
20:00
FC Eindhoven
20:00
Dordrecht
Fri 22 Mar
20:00
Den Bosch
20:00
SC Telstar
Fri 22 Mar
20:00
Almere City
20:00
FC Oss
wo - ISO Country Code China Cup »
Fri 22 Mar
12:35
Uzbekistan
12:35
Uruguay
de - ISO Country Code 3. Liga »
Fri 22 Mar
19:00
Fortuna Köln
19:00
VfR Aalen
ss - ISO Country Code Scottish Championship »
mx - ISO Country Code Premier de Ascenso - Apertura Group 1 »
mx - ISO Country Code Premier de Ascenso - Apertura Group 2 »
de - ISO Country Code Regionalliga Group 1 »
Fri 22 Mar
19:00
Buchbach
19:00
SV Wacker Burghausen
Fri 22 Mar
19:30
Memmingen
19:30
Schweinfurt
de - ISO Country Code Regionalliga Group 2 »
Fri 22 Mar
19:00
Schwarz-Weiss
19:00
St. Pauli II
de - ISO Country Code Regionalliga Group 4 »
Fri 22 Mar
19:30
Rot-Weiß
19:30
Fortuna Düsseldorf II
Fri 22 Mar
19:00
Verl
19:00
Lippstadt 08
de - ISO Country Code Regionalliga Group 5 »
fr - ISO Country Code CFA Group 1 »
Fri 22 Mar
15:00
Nice II
15:00
Fréjus St-Raphaël
fr - ISO Country Code CFA Group 2 »
Fri 22 Mar
19:00
Yzeure
19:00
Romorantin
Fri 22 Mar
18:30
Le Puy
18:30
Nîmes II

Follow BeSoccer on Facebook