Martin Fabuš's career and honours

General information about the coach
Personal data
Full name
Martin Fabuš
Shortened name
Martin Fabuš
Date of birth
11 November 1976 (47 years)
Place of birth
Trenčín
Country of birth
Czech Republic Czech Republic
Managerial career
Inicio de Contrato
1/1/2024
Fin de Contrato
31/12/2024
Competition
Táctica más usada
4-4-2
Equipo debut
Debut fecha
Player's career
Main position
Forward
Equipo debut
Debut fecha
08/08/1999
Equipo retirada
Fecha Retirada
05/10/2011
National team
1

Teams managed

Team PEnt Since Until W D L Pref.tactic Average number of goals Points/Match
Eslovaquia Sub 18
Eslovaquia Sub 18 0 01-01-2024 31-12-2024 0 0 0 :
0 193 days 0 0 0 0 : 0 0

RECORD

0 Titles on coach's list of honours