noscript image
  • Don Bosco C
  • Catarroja C
  • Ud. Paterna C
  • Benetuser Fabara A
  • A. Walter C
  • E1 Valencia C
  • Patacona C
  • Los Silos B
  • Evangelico
  • Godella B
  • La Eliana D
  • SP Mislata C
  • La Eliana A
  • C. Valencia B
  • Avant Paterna A
  • Acero B
  • Caxton College B
  • Torrent C
  • Historics V. C
  • Sedavi C
  • Zafranar A
  • Avant Aldaia A
Group 2
Fri 22 Mar
Foios Atl. B Foios Atl. B
2-2
C. Almassera C C. Almassera C
Caxton College B Caxton College B
2-1
Betera C Betera C
Sat 23 Mar
C.D. Massamagrell D C.D. Massamagrell
3-0
Cracks E Cracks E
Alboraya D Alboraya D
3-6
Sagunto B Sagunto B
Atl. Moncadense B Atl. Moncadense B
1-7
Rocafort B Rocafort B
Vallbonense C Vallbonense C
2-0
Benicalap B Benicalap B
Sun 24 Mar
Historics de Valencia D Historics Valencia
11:00
Sporting de Rocafort B Sporting Rocafort
Team / Points
1 C. Almassera C CON 53
2 Betera C BET 48
3 Caxton College B CAX 47
4 Sagunto B SAG 45
5 Foios Atl. B FOI 36
6 Vallbonense C VAL 36
7 Sporting de Rocafort B SPO 33
 
8 Cracks E CRA 31
9 C.D. Massamagrell D MAS 25
10 Rocafort B ROC 18
11 Alboraya D ALB 16
12 Benicalap B CFU 9
13 Atl. Moncadense B ATL 7
14 Historics de Valencia D HIS 3
Group 9
Fri 22 Mar
D'Alcasser B D'Alcasser B
7-0
J. Chiva C J. Chiva C
Sat 23 Mar
B. Alfafar B B. Alfafar B
3-4
Levante Albal B Levante Albal B
Torrent G Torrent G
7-0
Turia B Turia B
Cracks C Cracks C
6-2
Los Silos C Los Silos C
Villar B Villar B
5-2
Betera B Betera B
Beniparrell B Beniparrell B
5-3
A. Amistat E A. Amistat E
Team / Points
1 Cracks C CRA 57
2 Colegio Inter de Levante C COL 42
3 A. Amistat E ATL 34
4 D'Alcasser B DAL 32
5 Levante Albal B LEV 31
6 Betera B BET 30
7 Torrent G TOR 29
 
8 Villar B VIL 25
9 Los Silos C SIL 23
10 B. Alfafar B BAL 18
11 Beniparrell B BEN 16
12 Turia B TUR 8
13 J. Chiva C JUV 6
Group 10
Sat 09 Mar
Salgui Ede D Salgui Ede D
2-9
Acid Nazaret B Acid Nazaret B
C. Alfinach C. Alfinach
4-2
Eaf Valencia C Eaf Valencia C
Saguntino B Saguntino B
10-1
Alfara Patriarca B Alfara Patriarca
Sun 10 Mar
Udmaritimo Cabanyal B Udmaritimo
0-8
SP Mislata C SP Mislata C
Contaudit Almassera B Contaudit
8-0
Bonrepos I Mirambell B Bonrepos Mirambell
Mislata D Mislata D
1-7
Sarset C Sarset C
Biensa C Biensa C
1-11
Puzol B Puzol B
Patacona E Patacona E
4-4
Albuixech B Albuixech B
Team / Points
1 Puzol B PUZ 58
2 Saguntino B SAG 57
3 Albuixech B ALB 47
4 SP Mislata C MIS 43
5 Sarset C SAR 40
6 Acid Nazaret B ACI 39
7 Patacona E PAT 32
8 Contaudit Almassera B CON 32
 
9 C. Alfinach COL 30
10 Eaf Valencia C VAL 26
11 Salgui Ede D COL 20
12 Alfara Patriarca B ALF 19
13 Bonrepos I Mirambell B BON 13
14 Mislata D MIS 6
15 Biensa C BIE 3
16 Udmaritimo Cabanyal B UDM 0
Group 13
Fri 01 Mar
Alaquas I Walter A Alaquas Walter
3-5
Levante C Levante C
E-1 Valencia A E-1 Valencia A
7-0
Q. Poblet A Q. Poblet A
Sat 02 Mar
Juventud Manisense A Juventud Manisense
3-3
Don Bosco A Don Bosco A
Catarroja A Catarroja A
3-3
Monte Sion A Monte Sion A
Atl. Amistat A Atl. Amistat A
5-1
San Marcelino A San Marcelino A
Sun 03 Mar
Torrefiel Ath. A Torrefiel Ath. A
3-1
Picassent A Picassent A
Team / Points
1 Atl. Amistat A ATL 48
2 Levante C LEV 45
3 E-1 Valencia A VAL 42
4 Catarroja A FBC 32
5 Juventud Manisense A JUV 31
6 San Marcelino A MAR 31
7 Torrefiel Ath. A TOR 24
8 Alaquas I Walter A ALA 23
 
9 Don Bosco A BOS 22
10 Q. Poblet A QUA 15
11 Picassent A PIC 14
12 Monte Sion A MON 13
13 Avant Aldaia A AVA 11
14 Manises A MAN 4
15 Descansa B DES 0
Group 16
Fri 22 Mar
Benaguasil A Benaguasil A
8-2
Benaguasil A Benaguasil A
Vallbonense B Vallbonense B
2-2
Colegio Mas Camarena B Colegio Camarena
Sat 23 Mar
Vilamarxant A Vilamarxant A
1-3
Marines A Marines A
La Eliana B La Eliana B
6-2
Ribarroja B Ribarroja B
Sun 24 Mar
Sec Asoc Cult S Antbenagebe Asoc Cult Antbena.
09:30
Cracks B Cracks B
Villar A Villar A
11:30
Lliria B Lliria B
Team / Points
1 Benaguasil A BEN 48
2 Villar A VIL 47
3 La Eliana B ELI 38
4 Cracks B CRA 38
5 Marines A MAR 35
6 Vilamarxant A VIL 30
7 Colegio Mas Camarena B COL 28
 
8 Vallbonense B VAL 28
9 Lliria B LLI 18
10 Sec Asoc Cult S Antbenagebe ASO 14
11 Ribarroja B RIB 14
12 Los Silos B SIL 3
13 Benaguasil A BEN 1
Group 18
Sat 23 Mar
Cheste A Cheste A
5-2
Utiel A Utiel A
Juventud Chiva A Juventud Chiva A
3-2
Marcelino B Marcelino B
Atletic Turis B Atletic Turis B
1-7
Requena Racing  A Requena Racing A
Juventud Manisense B Juventud Manisense
0-1
Aldaia C Aldaia C
Sun 24 Mar
Sarset A Sarset A
12:30
Alaquas I Walter B Alaquas Walter
Fuenterrobles A Fuenterrobles A
17:00
Torrent D Torrent D
Team / Points
1 Malilla MAL 50
2 Juventud Chiva A JUV 46
3 Requena Racing  A REQ 41
4 Cheste A CHE 40
5 Fuenterrobles A FUE 40
6 Sarset A SAR 32
7 Aldaia C ALD 27
 
8 Utiel A UTI 22
9 Alaquas I Walter B ALA 19
10 Marcelino B MAR 10
11 Juventud Manisense B JUV 9
12 Torrent D TOR 5
13 Atletic Turis B CLU 3
Group 20
Fri 22 Mar
Dep. Jucar A Dep. Jucar A
1-11
El Vedat A El Vedat A
Sat 23 Mar
E-1 Valencia B E-1 Valencia B
2-4
Los Imposibles Levante B Imposibles Levante
Silla B Silla B
2-2
Sporting de Manises B Sporting Manises
Vall Dels Alcalans A Vall Dels Alcalans
3-2
Fonteta A Fonteta A
Sun 24 Mar
Exposición A Exposición A
11:45
La Rambleta B La Rambleta B
Malilla G Malilla G
12:45
Acid Nazaret A Acid Nazaret A
Team / Points
1 Torrent C TOR 51
2 Vall Dels Alcalans A VAL 51
3 El Vedat A COL 49
4 Fonteta A FON 40
5 Acid Nazaret A ACI 32
6 La Rambleta B DEP 30
7 Sporting de Manises B SPO 25
 
8 E-1 Valencia B VAL 23
9 Exposición A EXP 15
10 Silla B SIL 11
11 Los Imposibles Levante B IMP 10
12 Dep. Jucar A DEP 4
13 Malilla G MAL 2
Group 21
Sat 23 Mar
Castellar Oliveral Castellar Oliveral
3-15
Silla A Silla A
Salgui Ede C Salgui Ede C
8-1
Catarroja A Catarroja A
Zafranar B Zafranar B
1-4
D'Alcasser A D'Alcasser A
Picassent B Picassent B
6-1
Levante Albal B Levante Albal B
Catarroja B Catarroja B
2-2
Benetuser Fabara A Benetuser Fabara
Malilla C Malilla C
2-0
A. March A A. March A
Team / Points
1 Balompie Alfafar A BAL 49
2 Salgui Ede C COL 44
3 Picassent B PIC 40
4 Silla A SIL 40
5 Benetuser Fabara A UNI 39
6 Malilla C MAL 35
7 Catarroja B FBC 34
 
8 A. March A COL 26
9 D'Alcasser A DAL 15
10 Levante Albal B LEV 11
11 Catarroja A FBC 8
12 Zafranar B ZAF 7
13 Castellar Oliveral CAS 0
Group 23
Sat 23 Mar
Q. Poblet B Q. Poblet B
3-2
Fbcd Catarroja Fbcd Catarroja
Buñol 'c' Buñol 'c'
4-2
Sedavi C Sedavi C
Xirivella B Xirivella B
9-0
Apolo A Apolo A
Benimar B Benimar B
1-0
Macastre A Macastre A
Avant Paterna E Avant Paterna E
1-5
Loriguilla 'a' Loriguilla 'a'
Sun 24 Mar
Atletico Sedavi A Atletico Sedavi A
10:00
Godelleta B Godelleta B
Team / Points
1 Godelleta B GOD 43
2 Buñol 'c' BUN 38
3 Macastre A MAC 37
4 Fbcd Catarroja FBC 37
5 Loriguilla 'a' LOR 37
6 Benimar B BEN 35
7 Atletico Sedavi A ATL 28
 
8 Q. Poblet B QUA 25
9 Levante D LEV 22
10 Xirivella B XIR 13
11 Avant Paterna E AVA 11
12 Sedavi C SED 9
13 Apolo A APO 6
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook