noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
4

All leagues and competitions in Latvia

ue - ISO Country Code Europa League »
Wed 05 Aug
21:00
Inter
21:00
Getafe
Wed 05 Aug
18:55
Kobenhavn
18:55
İstanbul Başakşehir
Wed 05 Aug
18:55
Shakhtar Donetsk
18:55
Wolfsburg
Wed 05 Aug
21:00
Man. Utd
21:00
LASK
br - ISO Country Code Paulista A1 Group 2 »
Wed 05 Aug
01:00 finished
Bull Bragantino
1 - 0
Guaraní INFO
se - ISO Country Code Swedish Allsvenskan »
Wed 05 Aug
19:00
Varberg
19:00
Djurgårdens
Wed 05 Aug
19:00
Hammarby IF
19:00
Falkenbergs
Wed 05 Aug
19:00
Malmö
19:00
Helsingborgs
cn - ISO Country Code Chinese Super League »
Wed 05 Aug
12:00 finished
Shandong Luneng
0 - 1
Shanghai Shenhua INFO
Wed 05 Aug
14:00 Playing 45'
Henan Jianye
1 - 0
Guangzhou R&F
it - ISO Country Code Serie B Playoffs »
Wed 05 Aug
21:00
Cittadella
21:00
Frosinone
ro - ISO Country Code Romanian Liga I Group 3 »
Wed 05 Aug
19:00
Dinamo Bucureşti
19:00
Viitorul Constanţa
Wed 05 Aug
19:00
Sepsi
19:00
FC Academica Clinceni
Wed 05 Aug
19:00
Hermannstadt
19:00
CSMS Iaşi
Wed 05 Aug
19:00
Chindia
19:00
Voluntari
es - ISO Country Code Friendly »
Wed 05 Aug
10:00 finished
Sigma Olomouc
0 - 2
Zbrojovka Brno INFO
Wed 05 Aug
11:00 finished
Slovan Liberec
4 - 1
Viktoria Žižkov INFO
Wed 05 Aug
11:00 Postponed
Sparta Praha II
11:00
Vlašim
Wed 05 Aug
15:00
Lens
15:00
Union Saint-Gilloise
Wed 05 Aug
16:00
Caen
16:00
Vannes
Wed 05 Aug
17:00
Chambly
17:00
Stade Lavallois
Wed 05 Aug
17:00
Touquet
17:00
FC Rouen 1899
Wed 05 Aug
18:00
Quevilly
18:00
Le Havre
Wed 05 Aug
17:00
Slavia Praha
17:00
SKN St. Polten
Wed 05 Aug
17:00
Tikves
17:00
Gostivar
Wed 05 Aug
17:30
FK Ohrid
17:30
Pitu Guli
Wed 05 Aug
17:30
Prepere
17:30
Hradec Králové
Wed 05 Aug
18:00
Apollon Limassol
18:00
Karmiotissa
Wed 05 Aug
18:00
Creteil
18:00
Red Star
Wed 05 Aug
18:00
Grenoble
18:00
Stade Nyonnais
Wed 05 Aug
18:00
VfL Halle
18:00
SV Babelsberg 03
Wed 05 Aug
17:00
Jablonec
17:00
Pardubice
Wed 05 Aug
18:00
Nea Salamis
18:00
ASIL Lysi
Wed 05 Aug
17:00
Slovan Bratislava
17:00
Zlin
Wed 05 Aug
18:00
Baník Sokolov
18:00
FK Ostrov
Wed 05 Aug
18:00
Velvary
18:00
Slavoj Vyšehrad
Wed 05 Aug
18:30
NAC Breda
18:30
Baronie
Wed 05 Aug
18:30
Lens
18:30
Paris FC
Wed 05 Aug
19:30
EVV
19:30
Helmond Sport
Wed 05 Aug
18:00
Mura
18:00
Zalaegerszegi TE
Wed 05 Aug
17:30
Korab Debar
17:30
Drita Bogovinje
Wed 05 Aug
19:00
Clermont
19:00
Chateauroux
Wed 05 Aug
19:00
PSG
19:00
Sochaux
Wed 05 Aug
18:00
Maribor
18:00
Stade de Reims
Wed 05 Aug
18:00
Rodez
18:00
Villefranche
Wed 05 Aug
17:00
FC Koper
17:00
Ferencvárosi
Wed 05 Aug
17:30
Varnsdorf
17:30
Oberlausitz Neugersdorf
Wed 05 Aug
11:00 finished
Baník Ostrava
8 - 0
Třinec INFO
Wed 05 Aug
12:00 finished
Stal Mielec
2 - 4
Wisla Kraków INFO
Wed 05 Aug
17:00 Postponed
Újpest FC
17:00
Kisvárda
Wed 05 Aug
17:30
FK Kolín
17:30
Slovan Liberec II
Wed 05 Aug
18:00
Amiens SC
18:00
Valenciennes
Wed 05 Aug
18:00
FC Volendam
18:00
RKAV Volendam
Wed 05 Aug
18:00
Podbeskidzie
18:00
Hutnik Krakow
Wed 05 Aug
19:00
AZ Alkmaar
19:00
PEC Zwolle
Wed 05 Aug
19:00
Fortuna
19:00
SC Velbert
Wed 05 Aug
19:30
FC BW Friesdorf
19:30
Engers 07
Wed 05 Aug
19:30
Jeddeloh
19:30
Atlas Delmenhorst
Wed 05 Aug
18:00
Sokol Brozany
18:00
Ústí nad Labem
Wed 05 Aug
18:00
Sokol Zápy
18:00
Meteor Praha
Wed 05 Aug
20:30 Postponed
Olympique
20:30
Montpellier
Wed 05 Aug
10:00 finished
Celje
3 - 0
NK Drava Ptuj INFO
Wed 05 Aug
11:00 finished
KAA Gent
2 - 1
RFC Seraing INFO
Wed 05 Aug
13:00 Postponed
Kickers Offenbach
13:00
RW Essen
Wed 05 Aug
15:00
Jong Ajax
15:00
SC Telstar
Wed 05 Aug
16:00
Olimpik Donetsk
16:00
Chayka
Wed 05 Aug
17:00
Doxa
17:00
Olympiakos Nicosia
Wed 05 Aug
17:00
Jagiellonia
17:00
Znicz Pruszkow
Wed 05 Aug
17:30
Dinamo Vranje
17:30
Radan
Wed 05 Aug
17:30
Gorica
17:30
Sparta Praha
Wed 05 Aug
17:30
Omonia Aradippou
17:30
Anorthosis
ru - ISO Country Code Russian Cup »
Wed 05 Aug
17:00
Spartak Nalchik
17:00
Essentuki
Wed 05 Aug
18:00
Forte Taganrog
18:00
Kuban Pavlovskaya
Wed 05 Aug
15:30
Tuapse
15:30
Kuban Krasnodar
Wed 05 Aug
16:00
Tver
16:00
Zvezda St. Petersburg
Wed 05 Aug
17:30
Krasnyy Smolensk
17:30
Luki-Energiya
Wed 05 Aug
14:00 Half-Time
Rodina Moskva
0 - 1
Strogino
Wed 05 Aug
14:00 Half-Time
Saturn Ramenskoye
0 - 1
Kolomna
Wed 05 Aug
13:00 Playing 89'
Metallurg Vidnoye
1 - 0
Kvant
Wed 05 Aug
17:00
Murom
17:00
FK Ryazan
Wed 05 Aug
15:00
Lada Tolyatti
15:00
Volna Nizhegorodskaya
Wed 05 Aug
18:00
Kaluga
18:00
Smolensk
Wed 05 Aug
16:00
Zenit Izhevsk
16:00
Tyumen
Wed 05 Aug
15:30
Anzhi
15:30
Makhachkala
Wed 05 Aug
16:00
Znamya
16:00
Znamya Noginsk
ch - ISO Country Code Cup Switzerland »
Wed 05 Aug
18:00
Winterthur
18:00
Bavois
no - ISO Country Code Norwegian Eliteserien »
Wed 05 Aug
19:00
Molde FK
19:00
IK Start
jp - ISO Country Code League Cup Japan Group 1 »
Wed 05 Aug
12:00 finished
Shimizu S-Pulse
0 - 3
Nagoya Grampus INFO
Wed 05 Aug
12:00 finished
Kashima Antlers
2 - 3
Kawasaki Frontale INFO
jp - ISO Country Code League Cup Japan Group 2 »
Wed 05 Aug
12:00 finished
Cerezo Osaka
1 - 0
Urawa Reds INFO
jp - ISO Country Code League Cup Japan Group 3 »
Wed 05 Aug
12:00 finished
Consadole Sapporo
2 - 1
Sanfrecce Hiroshima INFO
Wed 05 Aug
12:00 finished
Sagan Tosu
0 - 1
Yokohama INFO
jp - ISO Country Code League Cup Japan Group 4 »
Wed 05 Aug
12:00 finished
Kashiwa Reysol
1 - 0
Shonan Bellmare INFO
Wed 05 Aug
12:00 finished
Oita Trinita
1 - 1
Gamba Osaka INFO
fi - ISO Country Code Finnish Veikkausliiga »
Wed 05 Aug
17:30
FC Haka
17:30
HIFK
Wed 05 Aug
17:30
IFK Mariehamn
17:30
Inter Turku
Wed 05 Aug
17:30
Ilves
17:30
RoPS Rovaniemi
Wed 05 Aug
17:30
Seinäjoen JK
17:30
KuPS
hr - ISO Country Code Liga Croata HNL - Play Offs Ascenso »
Wed 05 Aug
20:00
Istra 1961
20:00
Orijent Rijeka
md - ISO Country Code Divizia Nationala »

Follow BeSoccer on Facebook