Conference League qualifiers

Conference League qualifiers
ue

Conference League qualifiers 2025 results

Final

End
Final
Ballkani
Ballkani
0-0
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
23 JUL 2024
Final
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans

20:00

Ballkani
Ballkani
30 JUL
End
Final
Differdange 03
Differdange 03
1-0
Ordabasy
Ordabasy
23 JUL 2024
Final
Ordabasy
Ordabasy

17:00

Differdange 03
Differdange 03
01 AUG
End
Final
Virtus
Virtus
0-0
FC Flora
FC Flora
23 JUL 2024
Final
FC Flora
FC Flora

18:00

Virtus
Virtus
30 JUL
Final
Struga
Struga

17:00

Pyunik
Pyunik
24 JUL
Final
Pyunik
Pyunik

18:00

Struga
Struga
30 JUL
Final
Riga FC
Riga FC

18:00

Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
24 JUL
Final
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław

20:30

Riga FC
Riga FC
01 AUG
Final
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi

19:00

Decic
Decic
24 JUL
Final
Decic
Decic

21:00

Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
30 JUL
Final
AEK Athens
AEK Athens

20:00

Inter Escaldes
Inter Escaldes
24 JUL
Final
Inter Escaldes
Inter Escaldes

18:30

AEK Athens
AEK Athens
01 AUG
Final
Cliftonville
Cliftonville

20:45

FK Auda
FK Auda
24 JUL
Final
FK Auda
FK Auda

19:00

Cliftonville
Cliftonville
31 JUL
Final
KuPS Kuopio
KuPS Kuopio

17:00

Tromsø IL
Tromsø IL
25 JUL
Final
Tromsø IL
Tromsø IL

19:00

KuPS Kuopio
KuPS Kuopio
01 AUG
Final
Sumgayit
Sumgayit

18:00

Fehérvár
Fehérvár
25 JUL
Final
Fehérvár
Fehérvár

19:00

Sumgayit
Sumgayit
31 JUL
Final
Ilves
Ilves

18:00

Austria Wien
Austria Wien
25 JUL
Final
Austria Wien
Austria Wien

20:30

Ilves
Ilves
31 JUL
Final
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

18:00

Transinvest Vilnius
Transinvest Vilnius
25 JUL
Final
Transinvest Vilnius
Transinvest Vilnius

18:00

Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
01 AUG
Final
FC Iberia 1999
FC Iberia 1999

18:00

FK Partizani
FK Partizani
25 JUL
Final
FK Partizani
FK Partizani

20:00

FC Iberia 1999
FC Iberia 1999
01 AUG
Final
Milsami Orhei
Milsami Orhei

18:00

Astana
Astana
25 JUL
Final
Astana
Astana

16:00

Milsami Orhei
Milsami Orhei
01 AUG
Final
Noah
Noah

18:00

Sliema Wanderers
Sliema Wanderers
25 JUL
Final
Sliema Wanderers
Sliema Wanderers

19:00

Noah
Noah
01 AUG
Final
Zalgiris Vilnius
Zalgiris Vilnius

18:00

Pafos
Pafos
25 JUL
Final
Pafos
Pafos

18:00

Zalgiris Vilnius
Zalgiris Vilnius
01 AUG
Final
FCB Magpies
FCB Magpies

18:00

Kobenhavn
Kobenhavn
25 JUL
Final
Kobenhavn
Kobenhavn

19:00

FCB Magpies
FCB Magpies
01 AUG
Final
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles

18:30

SK Brann
SK Brann
25 JUL
Final
SK Brann
SK Brann

19:00

Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
01 AUG
Final
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia

18:30

Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
25 JUL
Final
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi

19:00

Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
01 AUG
Final
Zira FK
Zira FK

18:30

DAC
DAC
25 JUL
Final
DAC
DAC

20:30

Zira FK
Zira FK
01 AUG
Final
Zimbru Chişinău
Zimbru Chişinău

18:45

Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
25 JUL
Final
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia

17:00

Zimbru Chişinău
Zimbru Chişinău
01 AUG
Final
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana

19:00

Polissya Zhytomyr
Polissya Zhytomyr
25 JUL
Final
Polissya Zhytomyr
Polissya Zhytomyr

18:00

Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
01 AUG
Final
Dnipro-1
Dnipro-1

19:00

Puskás Akadémia
Puskás Akadémia
25 JUL
Final
Puskás Akadémia
Puskás Akadémia

21:00

Dnipro-1
Dnipro-1
01 AUG
Final
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF

19:00

Progrès Niederkorn
Progrès Niederkorn
25 JUL
Final
Progrès Niederkorn
Progrès Niederkorn

19:00

Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
01 AUG
Final
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva

19:00

Cherno More Varna
Cherno More Varna
25 JUL
Final
Cherno More Varna
Cherno More Varna

19:30

Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
01 AUG
Final
F91 Dudelange
F91 Dudelange

19:00

Häcken
Häcken
25 JUL
Final
Häcken
Häcken

19:00

F91 Dudelange
F91 Dudelange
31 JUL
Final
Floriana FC
Floriana FC

19:00

Vitória Guimarães
Vitória Guimarães
25 JUL
Final
Vitória Guimarães
Vitória Guimarães

21:15

Floriana FC
Floriana FC
01 AUG
Final
Brøndby IF
Brøndby IF

19:00

KF Llapi
KF Llapi
25 JUL
Final
KF Llapi
KF Llapi

17:00

Brøndby IF
Brøndby IF
01 AUG
Final
Baník Ostrava
Baník Ostrava

19:00

FC Urartu
FC Urartu
25 JUL
Final
FC Urartu
FC Urartu

17:00

Baník Ostrava
Baník Ostrava
01 AUG
Final
Zurich
Zurich

19:00

Shelbourne
Shelbourne
25 JUL
Final
Shelbourne
Shelbourne

20:45

Zurich
Zurich
01 AUG
Final
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa

19:15

Sabah
Sabah
25 JUL
Final
Sabah
Sabah

18:00

Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
01 AUG
Final
CFR Cluj
CFR Cluj

19:30

Neman Grodno
Neman Grodno
25 JUL
Final
Neman Grodno
Neman Grodno

20:00

CFR Cluj
CFR Cluj
01 AUG
Final
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia

19:30

Budućnost
Budućnost
25 JUL
Final
Budućnost
Budućnost

21:00

CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
01 AUG
Final
İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir

19:45

La Fiorita
La Fiorita
25 JUL
Final
La Fiorita
La Fiorita

20:45

İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir
01 AUG
Final
St. Gallen
St. Gallen

20:00

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
25 JUL
Final
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay

18:00

St. Gallen
St. Gallen
01 AUG
Final
Radnički Kragujevac
Radnički Kragujevac

20:00

Mornar
Mornar
25 JUL
Final
Mornar
Mornar

20:45

Radnički Kragujevac
Radnički Kragujevac
31 JUL
Final
KAA Gent
KAA Gent

20:00

Víkingur
Víkingur
25 JUL
Final
Víkingur
Víkingur

19:45

KAA Gent
KAA Gent
01 AUG
Final
NK Osijek
NK Osijek

20:00

Levadia
Levadia
25 JUL
Final
Levadia
Levadia

18:00

NK Osijek
NK Osijek
01 AUG
Final
Paksi SE
Paksi SE

20:00

AEK Larnaca
AEK Larnaca
25 JUL
Final
AEK Larnaca
AEK Larnaca

18:00

Paksi SE
Paksi SE
01 AUG
Final
Maribor
Maribor

20:15

Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
25 JUL
Final
Universitatea Craiova
Universitatea Craiova

19:00

Maribor
Maribor
01 AUG
Final
St Patrick's
St Patrick's

20:45

FC Vaduz
FC Vaduz
25 JUL
Final
FC Vaduz
FC Vaduz

19:30

St Patrick's
St Patrick's
01 AUG
Final
Legia Warszawa
Legia Warszawa

20:45

Caernarfon Town FC
Caernarfon Town FC
25 JUL
Final
Caernarfon Town FC
Caernarfon Town FC

20:45

Legia Warszawa
Legia Warszawa
01 AUG
Final
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík

20:45

KF Egnatia
KF Egnatia
25 JUL
Final
KF Egnatia
KF Egnatia

21:00

Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
01 AUG
Final
Valur Reykjavík
Valur Reykjavík

20:45

St. Mirren
St. Mirren
25 JUL
Final
St. Mirren
St. Mirren

20:45

Valur Reykjavík
Valur Reykjavík
01 AUG
Final
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split

21:00

HB Tórshavn
HB Tórshavn
25 JUL
Final
HB Tórshavn
HB Tórshavn

21:00

HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
01 AUG
Final
Sarajevo
Sarajevo

21:00

Spartak Trnava
Spartak Trnava
25 JUL
Final
Spartak Trnava
Spartak Trnava

20:30

Sarajevo
Sarajevo
31 JUL
Final
Zrinjski Mostar
Zrinjski Mostar

21:00

NK Bravo
NK Bravo
25 JUL
Final
NK Bravo
NK Bravo

17:30

Zrinjski Mostar
Zrinjski Mostar
01 AUG
Final
Stjarnan
Stjarnan

21:00

Paide
Paide
25 JUL
Final
Paide
Paide

18:30

Stjarnan
Stjarnan
01 AUG
Final
Breidablik
Breidablik

21:15

FC Drita
FC Drita
25 JUL
Final
FC Drita
FC Drita

17:00

Breidablik
Breidablik
30 JUL