noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo App Huawei
  • Šumperk
  • Tatran Sedlčany
  • FK Kolín
  • HFK Olomouc
  • Břeclav
  • Zenit Čáslav
  • Hořovicko
  • Chomutov
  • Meteor Praha
  • Havířov
  • Dvůr Králové
  • Slavičín
  • Jiskra Rýmařov
  • Letohrad
  • Přerov
  • Nový Jičín
  • Trutnov
  • SK Kladno
  • Sokol Tasovice
  • Aritma Praha
  • Hranice
  • Hodonín-Šardice
División A
Wed 05 May
Katovice Katovice
15:00
Klatovy Klatovy
Sat 08 May
Petrin Plzen Petrin Plzen
10:00
České Budějovice II České
Jindřichův Hradec Jindřichův
13:00
Rokycany Rokycany
Přeštice Přeštice
14:30
Mýto Mýto
Doubravka Doubravka
14:30
Spartak Sobeslav Spartak Sobeslav
Hvězda Cheb Hvězda Cheb
15:00
Hořovicko Hořovicko
Sun 09 May
Tatran Sedlčany Tatran Sedlčany
14:00
Cesky Lev - Union Beroun Cesky Union Beroun
TJ Sokol Lom TJ Sokol Lom
14:00
Mariánské Lázně Mariánské
Team / Points
1 Přeštice PRE 24
2 TJ Sokol Lom SKL 16
3 České Budějovice II CBJ 16
4 Petrin Plzen SPP 13
5 Jindřichův Hradec JIN 13
6 Doubravka DOU 12
7 Katovice OTK 11
8 Klatovy KLA 11
Team / Points
9 Spartak Sobeslav SOB 10
10 Cesky Lev - Union Beroun CES 10
11 Rokycany ROK 9
12 Mariánské Lázně MAR 9
13 Mýto SMY 8
14 Tatran Sedlčany TAT 6
15 Hořovicko HOO 3
16 Hvězda Cheb HVZ 3
División B
Sat 08 May
Aritma Praha Aritma Praha
10:15
Brandýs nad Labem Brandýs Labem
Štětí Štětí
10:15
SK Kladno SK Kladno
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškov
10:15
Ceská Lípa Ceská Lípa
FK Ostrov FK Ostrov
13:30
Chomutov Chomutov
Slaný Slaný
14:30
Banik Most - Sous Banik Most - Sous
FK Louny FK Louny
14:30
TJ Tatran Rakovnik Tatran Rakovnik
Olympie Brezova Olympie Brezova
14:30
Dobris Dobris
Sun 09 May
Meteor Praha Meteor Praha
10:00
Český Brod Český Brod
Team / Points
1 Banik Most - Sous BMS 17
2 SK Kladno SKK 16
3 Český Brod ESK 15
4 Neratovice-Byškovice NER 14
5 Ceská Lípa ACL 14
6 Meteor Praha MET 13
7 Chomutov CHO 12
8 Aritma Praha ARI 11
Team / Points
9 Slaný SKS 11
10 FK Ostrov FKO 10
11 Brandýs nad Labem BRA 9
12 FK Louny LOU 7
13 Dobris DFK 7
14 TJ Tatran Rakovnik TAT 6
15 Štětí STE 4
16 Olympie Brezova OLY 4
División D
Team / Points
1 Spartak Velká Bíteš VEL 22
2 Hodonín-Šardice HOD 21
3 Sokol Lanzhot TSL 18
4 Zbrojovka Brno II BRN 18
5 Ždírec nad Droubravou DIR 15
6 Havlíčkův Brod HAV 14
7 Start Brno TJS 14
Team / Points
8 Žďár nad Sázavou ARN 13
9 Sokol Tasovice SOK 13
10 Břeclav BEC 12
11 Bystřice nad Pernštejnem BYS 10
12 Humpolec HUM 5
13 Stará Říše STA 4
14 Slavoj Polná SLA 1
División E
Team / Points
1 Slavičín SLA 21
2 Tatran Všechovice TJT 21
3 Hranice HRA 19
4 Skaštice TJS 19
5 Přerov PER 18
6 Kozlovice KOZ 17
7 Bzenec BZE 16
Team / Points
8 FC Vsetín VSE 13
9 FC Strani STR 13
10 Šumperk SUM 10
11 Valašské Meziříčí VAL 9
12 HFK Olomouc HFK 9
13 Nove Sady NSO 8
14 Brumov BRU 3
División F
Team / Points
1 Karviná II MFK 25
2 Bohumin Bospor BOS 21
3 Frýdlant FRY 20
4 SK Detmarovice SKD 20
5 Opava II OPA 18
6 Jiskra Rýmařov JIS 18
7 Havířov HAV 16
Team / Points
8 Vitkovice VIT 11
9 Frenštát Radhoštem FPR 10
10 Polanka nad Odrou FKP 10
11 Třinec II TRI 9
12 Bruntal SOB 9
13 Nový Jičín NOV 9
14 Heřmanice Slezská FCH 1

Follow BeSoccer on Facebook