noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Spartak Myjava
  • Lokomotiva Zvolen
  • Slovan Duslo Šaľa
  • Tatran Prešov
  • Liptovská Štiavnica
  • Dunajská Lužná
  • Nove Mesto Nad Vahom
  • Spišská Nová Ves
  • Sobota
  • Fomat Martin
  • Nové Zámky
  • Rohoznik
  • Inter Bratislava
  • FK Rača
  • Čadca
  • Žarnovica
  • Slovan Galanta
  • Slovan Ivanka pri Dunaji
  • Gabčíkovo
  • Liptovský Hrádok
  • Veľké Ludince
  • MSK Tesla Stropkov
Group 1
Thu 31 Oct
Fomat Martin Fomat Martin
1-0
FTC Filakovo FTC Filakovo
Fri 01 Nov
Liptovský Hrádok Liptovský Hrádok
1-0
TJ Kováčová TJ Kováčová
Sat 02 Nov
FK Rakytovce 85 FK Rakytovce 85
0-1
Čadca Čadca
Lokomotiva Zvolen Lokomotiva Zvolen
0-0
Oravské Veselé Oravské Veselé
Sobota Sobota
3-2
Žarnovica Žarnovica
Baník Kalinovo Baník Kalinovo
3-1
Liptovská Štiavnica Liptovská
Sun 03 Nov
Bánová Bánová
2-2
Tatran Krásno Tatran Krásno
Námestovo Námestovo
2-2
Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
Team / Points
1 Fomat Martin FOM 38
2 Oravské Veselé ORA 26
3 Bánová TJB 26
4 Lokomotiva Zvolen ZVO 25
5 Baník Kalinovo BAN 25
6 TJ Kováčová TJK 23
7 FTC Filakovo FIL 20
8 Námestovo NAM 20
 
9 Novohrad Lučenec LUC 20
10 Liptovský Hrádok LIP 18
11 Tatran Krásno TAT 16
12 Sobota SOB 15
13 Liptovská Štiavnica LIP 14
14 Žarnovica ZAR 10
15 Čadca CAD 9
16 FK Rakytovce 85 RAK 8
Group 2
Sat 19 Oct
Tatran Prešov Tatran Prešov
4-0
Poprad II Poprad II
Vranov nad Topľou Vranov Topľou
2-1
Pokrok Krompachy Pokrok Krompachy
Humenné Humenné
1-1
Svidník Svidník
Spišská Nová Ves Spišská Nová
3-1
Veľké Revištia Veľké Revištia
MSK Tesla Stropkov Tesla Stropkov
2-0
Giraltovce Giraltovce
Sun 20 Oct
Mladosť Kalša Mladosť Kalša
3-3
Lipany Lipany
Šarišské Michaľany Šarišské
2-1
Milénium Milénium
Snina Snina
3-0
Družstevník Plavnica Družstevník
Team / Points
1 Tatran Prešov TAT 31
2 Lipany LIP 31
3 Vranov nad Topľou VRA 31
4 Humenné FKH 29
5 Poprad II POP 24
6 Mladosť Kalša TMK 23
7 MSK Tesla Stropkov TES 23
8 Šarišské Michaľany SAR 20
 
9 Svidník SVI 19
10 Snina SNI 17
11 Spišská Nová Ves SPI 12
12 Milénium MIL 11
13 Družstevník Plavnica DRU 9
14 Pokrok Krompachy POK 8
15 Giraltovce GIR 7
16 Veľké Revištia VEL 6
Group 4
Sat 02 Nov
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
0-1
MŠK Senec MŠK Senec
Sun 03 Nov
FK Rača FK Rača
2-2
Báhoň Báhoň
SFC Kalinkovo SFC Kalinkovo
1-5
FC Malacky FC Malacky
Rusovce Rusovce
1-0
Rohoznik Rohoznik
Bernolákovo Bernolákovo
0-1
Dunajská Lužná Dunajská Lužná
Rovinka Rovinka
4-1
Pezinok Pezinok
Tomášov Tomášov
1-1
Inter Bratislava Inter Bratislava
Slovan Most Slovan Most
3-1
Slovan Ivanka pri Dunaji Slovan Ivanka Dun.
Team / Points
1 Dunajská Lužná DUN 34
2 FK Rača RAC 31
3 Inter Bratislava BRA 29
4 Slovan Most SLO 29
5 FC Malacky FCM 22
6 Rohoznik ROH 21
7 Rovinka ROV 20
8 MŠK Senec MSK 20
 
9 Bernolákovo BER 17
10 Rusovce RUS 16
11 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 15
12 Lokomotiva DNV LOK 13
13 Báhoň BAH 12
14 SFC Kalinkovo KAL 11
15 Tomášov TOM 8
16 Pezinok PEZ 8

Follow BeSoccer on Facebook