noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Anzhi
  • Kuban Krasnodar
  • Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
  • Sokol Saratov
  • Dinamo Barnaul
  • FK Chita
  • SKA Rostov
  • Spartak Nalchik
  • Lada Tolyatti
  • Dinamo Stavropol
  • Zenit Izhevsk
  • NoSta
  • FK Ryazan
  • Metallurg Lipetsk
  • KamAZ
  • Tyumen
  • Volga Ulyanovsk
  • Chernomorets Novorossisk
  • Mashuk-KMV
  • Biolog Novokubansk
  • FC Chelyabinsk
  • Druzhba
  • 2. Division
  • Group 1
  • 2020/2021
Group 1
Sat 19 Sep
Kvant Kvant
0-0
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Sun 20 Sep
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
08:00
Fakel II Fakel II
Khimik Novomoskovsk Khimik
13:00
Strogino Strogino
Sokol Saratov Sokol Saratov
13:00
Avangard Kursk Avangard Kursk
Krasnyy Smolensk Krasnyy Smolensk
16:00
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
FK Ryazan FK Ryazan
17:00
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
Mon 21 Sep
Khimki II Khimki II
13:00
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
FK Vidnoye FK Vidnoye
17:00
Kaluga Kaluga
Team / Points
1 Sokol Saratov SOK 13
2 FK Ryazan ZVE 13
3 Salyut Belgorod SAL 13
4 Kvant FKO 13
5 Khimik Novomoskovsk KHI 12
6 Strogino STR 10
7 Kaluga KAL 9
8 Khimki II KHI 9
 
9 Metallurg Lipetsk MET 8
10 Saturn Ramenskoye SAT 7
11 FK Vidnoye FKV 6
12 Krasnyy Smolensk FKK 6
13 Avangard Kursk AVA 5
14 Znamya Noginsk ZAN 2
15 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 1
16 Fakel II FKF 0
Group 2
Sun 20 Sep
Znamya Znamya
12:00
Luki-Energiya Luki-Energiya
Zenit II Zenit II
14:00
Tver Tver
Zvezda St. Petersburg Zvezda Petersburg
14:00
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy
Murom Murom
17:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Mon 21 Sep
Kolomna Kolomna
15:30
Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Kazanka Kazanka
16:00
Rodina Moskva Rodina Moskva
Thu 24 Sep
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
14:00
Leningradets Leningradets
FK Chita FK Chita
14:00
Dinamo Moskva II Dinamo Moskva II
Team / Points
1 Tver TVE 16
2 FSC Dolgoprudniy FCD 15
3 Murom MUR 13
4 Rodina Moskva FKR 13
5 Kazanka FKL 11
6 Dinamo Moskva II DIN 10
7 Luki-Energiya LUK 9
8 Zenit Irkutsk FKZ 8
 
9 Dnepr Smolensk DNE 7
10 Leningradets FKL 7
11 Znamya ZNA 6
12 Zenit II ZEN 5
13 Torpedo Vladimir TOR 5
14 Zvezda St. Petersburg ZSP 4
15 Kolomna KOL 1
16 FK Chita FCC 1
Group 3
Sun 20 Sep
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
13:00
Krylia Sovetov II Krylia Sovetov II
Zvezda Perm Zvezda Perm
14:00
Ural II Ural II
Tyumen Tyumen
14:00
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
Volna Nizhegorodskaya Volna
15:00
Orenburg II Orenburg II
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
16:00
NoSta NoSta
Mon 21 Sep
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
12:00
KamAZ KamAZ
FK Novosibirsk FK Novosibirsk
14:00
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Team / Points
1 KamAZ KAM 15
2 Tyumen TYU 13
3 Volga Ulyanovsk VOL 13
4 Volna Nizhegorodskaya VNO 12
5 FK Novosibirsk FCN 11
6 Zvezda Perm ZPM 10
7 FC Chelyabinsk FCC 9
8 Ural II URA 8
 
9 Zenit Izhevsk ZEN 6
10 Dinamo Barnaul DIN 4
11 Lada Sok LSD 4
12 Orenburg II ORE 4
13 NoSta NOS 3
14 Krylia Sovetov II KRS 0
15 Lada Tolyatti LAD 0
Group 4
Sat 19 Sep
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk
1-1
Anzhi Anzhi
Krasnodar III Krasnodar III
0-1
Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
Sun 20 Sep
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo
14:30
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
Druzhba Druzhba
16:00
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
Essentuki Essentuki
16:00
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
Chernomorets Novorossisk Chernomorets
16:30
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Sat 10 Apr
SKA Rostov SKA Rostov
14:00
Tuapse Tuapse
Thu 27 May
Kuban Pavlovskaya Kuban Pavlovskaya
14:00
Makhachkala Makhachkala
Team / Points
1 Kuban Krasnodar KUB 15
2 Anzhi ANZ 14
3 Kuban Pavlovskaya FKK 13
4 FK Legion Dynamo LEG 12
5 SKA Rostov SKA 12
6 Forte Taganrog FOT 10
7 Mashuk-KMV MAS 10
8 Chernomorets Novorossisk CHE 10
9 Dinamo Stavropol DIN 10
 
10 Spartak Nalchik NAL 7
11 Makhachkala MAK 7
12 Krasnodar III KRA 7
13 Druzhba DMA 7
14 Inter Cherkessk ICH 4
15 Biolog Novokubansk BIO 4
16 Essentuki ETK 0
17 Tuapse FCT 0

Follow BeSoccer on Facebook