2

All leagues and competitions in Aruba

Division di Honor Aruba
Sat 09 Dec
River Plate
2-0
Estrella Papilon
Dakota
3-2
Racing Club Aruba
Sun 10 Dec
Caiquetio
3-0
Juventud TL
La Fama
0-0
Deportivo Nacional
Mon 11 Dec
Bubali
0-1
Britannia
Team / Points
1 Dakota DAK 24
2 Estrella Papilon EST 19
3 Britannia BRI 16
4 Deportivo Nacional NAC 14
5 Bubali BUB 13
 
6 Racing Club Aruba RCA 12
7 River Plate RIV 11
8 Caiquetio SVC 6
9 La Fama FAM 6
10 Juventud TL JTL 2
La Liga »
Fri 15 Dec
21:00
Sevilla
21:00
Levante
Bundesliga »
Fri 15 Dec
20:30
Borussia
20:30
Hamburger SV
Ligue 1 »
Fri 15 Dec
20:45
Saint Etienne
20:45
Monaco
Portuguese Primeira Liga »
Fri 15 Dec
21:30
Paços Ferreira
21:30
Boavista
Championship »
Segunda Division »
Fri 15 Dec
21:00
Cádiz
21:00
Barcelona B
Serie B »
Fri 15 Dec
20:30
Foggia Calcio
20:30
Venezia
Belgian Pro League »
2. Liga »
Romanian Liga I »
Fri 15 Dec
19:00
FC Astra Giurgiu
19:00
Botosani
Ligue 2 »
Fri 15 Dec
20:00
Ajaccio
20:00
Auxerre
Fri 15 Dec
20:00
Bourg-Péronnas
20:00
Lorient
Fri 15 Dec
20:00
Chateauroux
20:00
Orléans
Fri 15 Dec
20:00
Clermont
20:00
Sochaux
Fri 15 Dec
20:00
Gazélec Ajaccio
20:00
Nîmes
Fri 15 Dec
20:00
Le Havre
20:00
Niort
Fri 15 Dec
20:00
Nancy
20:00
Paris FC
Fri 15 Dec
20:00
Quevilly
20:00
Stade Brestois
Segunda B Group 1 »
Fri 15 Dec
20:30
RM Castilla
20:30
Valladolid B
1. HNL »
Fri 15 Dec
18:00
NK Slaven Belupo
18:00
Lokomotiva
Ekstraklasa »
Eerste Divisie »
Fri 15 Dec
20:00
Cambuur
20:00
Dordrecht
Fri 15 Dec
20:00
Jong Utrecht
20:00
SC Telstar
Fri 15 Dec
20:00
RKC Waalwijk
20:00
FC Volendam
Fri 15 Dec
20:00
Jong PSV
20:00
Almere City
Fri 15 Dec
20:00
MVV Maastricht
20:00
AZ II
Fri 15 Dec
20:00
FC Eindhoven
20:00
Go Ahead Eagles
Fri 15 Dec
20:00
Den Bosch
20:00
Fortuna Sittard
Fri 15 Dec
20:00
De Graafschap
20:00
FC Oss
Fri 15 Dec
20:00
NEC Nijmegen
20:00
Helmond Sport
Fri 15 Dec
20:00
Emmen
20:00
Jong Ajax
Lega Pro Group 3 »
Fri 15 Dec
20:45
Juve Stabia
20:45
Reggina
League Two »
3. Liga »
Fri 15 Dec
19:00
VfL Osnabrück
19:00
Karlsruher SC
Fri 15 Dec
19:00
Paderborn
19:00
Hallescher FC
Fri 15 Dec
19:00
VfR Aalen
19:00
Fortuna Köln
South African First Division »
Fri 15 Dec
19:00
Cape Town City FC
19:00
AmaZulu
National »
Fri 15 Dec
20:00
Boulogne
20:00
Cholet
Fri 15 Dec
20:00
Sannois Gratien
20:00
Avranches
Fri 15 Dec
20:00
Concarneau
20:00
Bastia
Fri 15 Dec
20:00
Rodez
20:00
Consolat Marseille
Fri 15 Dec
20:00
Chambly
20:00
Stade Lavallois
Fri 15 Dec
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Béziers
Fri 15 Dec
20:00
Dunkerque
20:00
Pau FC
Fri 15 Dec
20:00
Les Herbiers
20:00
Grenoble
Cup Bulgaria »
Apertura Guatemala »
Fri 15 Dec
03:00
Municipal
03:00
Antigua GFC
1. Lig »
Fri 15 Dec
16:00
Balikesirspor
16:00
Gaziantep BB
Regionalliga Group 2 »
Regionalliga Group 3 »
Regionalliga Group 4 »
Fri 15 Dec
19:00
Altglienicke
19:00
Meuselwitz
Fri 15 Dec
19:00
Neustrelitz
19:00
Budissa Bautzen
Second Division Group 2 »
Fri 15 Dec
20:30
OH Leuven
20:30
Lierse SK
CFA Group 2 »
Fri 15 Dec
19:30
Annecy
19:30
PSG II
Arabian Gulf Cup UAE »
Fri 15 Dec
13:50
Al Jazira
13:50
Hatta Dubai
Fri 15 Dec
13:55
Al Dhafra
13:55
Al Nasr Dubai
Fri 15 Dec
16:30
Al Ahli Dubai
16:30
Emirates Club
Clausura Paraguay »
Tercera Division Group 3 »

Follow BeSoccer on Facebook